Jump to content

Heroes III Tournament


Ziggy-

HoM&M III TournamenT  

20 members have voted

  1. 1. Vote to play Random or Tournament maps on TournamenT

    • Random
      3
    • Tournament
      1


Recommended Posts

  • Replies 91
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

inache da vas podsetim jos 3 dana je ostalo do uplate :c

kada sam bio u atgu lik sto radi tamo je izvadio listi za prijavu koja je bila prazna :(

Broj prijavljenih igraca nije 0, jer se niko nije prijavio u atg-u vec preko telefona, a tachan podatak o broju prijavljenih ucesnika turnira, bice istaknut sutra poslepodne, btw apelujem na sve zainteresovane da pozure sa uplatom ucesca ostalo je jos 3 dana... RDY?

im li organizatora igde, il je covek zaboravio na tur... necu da se prijavim ako budem morao da zapalim na pola partije zbog posla ...

1) Sve informacije povodom turnira su istaknute u topicu, a za dodatna pitanja (unapred moram da se javim da ako budem dosao do drugog kola moram da igram medju prvima da stignem na posao) imash ponudjena 2 telefona pa si lagano mogao da okrenes da se raspitas kada si video da organizatora nema na 4umu...

2) Drugo kolo pocinje u 16h i predvidjeno je da traje do 19 kao sto je istaknuto, svih 16 igracha sedaju istovremeno... tako da ako mozes da se uklopis u planiranu satnicu dodji, ukoliko ne zao mi je ali nemogu da ti pomognem...

imam pitanjce.

Zasto 160%?Sto ne 200% realnije je.

Ili je to Tournament pravilo neko?!

Ne igra se na 200%, zato sto bi to produzilo trajanje mecha za minimum sat do 2 vremena, a u tom slucaju turnir ne bi mogao da se zavrsi za jedan weekend, tako da smo se povedeni tim razlogom opredelili za 160%...

___________________________________________________

< 4gl > ziggy. 4k

<3 2Pac Tupac Amaru Shakur Makaveli

Link to comment
Share on other sites

Spisak prijavljenih ucesnika ce ipak biti objavljen sutra uveche.

Dodatna pravila:

Zabranjeno posecivanje Kartografije...

Zabranjeni spelovi: Fly, Dimension Door...

Skilled?

___________________________________________________

< 4gl > ziggy. 4k

<3 2Pac Tupac Amaru Shakur Makaveli

Link to comment
Share on other sites

Odlucili smo da stavimo vishe mapa zbog reakcija ljudi- tipa da moze da se nauci mapa napamet!

E PA NAUCI SVE OVO ;p

-Maps:

  • Battle Royale
  • Me_vs_You
  • OnlyStrong
  • Universalcom
  • Stranded
  • Crush
  • One must fall
  • Showdown
  • Showdown2
  • BattleForHonor
  • Boomerang
  • SupremeRuler
  • TheChallange
  • Battlemania
  • TwoWayDestiny
  • Dwellers
  • Outterlimits
  • Survivor
  • BattleForHonor2
  • DivideAndConquer
  • LoveTheNeigbour
  • Jam
  • VictoryOrDeath
  • SideBySide
  • MerlinsChallenge
  • West_vs_East
  • SkullIsland
  • Wastelands
  • BattleCrossUpdate
  • Warunderneath
  • HeartLands
  • PassageWays
  • PlagueLand
  • TheDuel
  • TheLostCasstle
  • TheKingdomRealm
  • North_vs_South
  • EnemiesOfTheRound
  • FightingForTurf
  • UniversalCommander2

Svako kolo , svaki mec ce da se izvlaci mapa. Eto ;p

Zreb pocinje u subotu u 9:00h.

Vidimo se tamo.

Edited by Ziggy-

___________________________________________________

< 4gl > ziggy. 4k

<3 2Pac Tupac Amaru Shakur Makaveli

Link to comment
Share on other sites

a random map??? ko to moze da nauci?! [:D]

mislim da preterujete s pravilima, al aj sad... nisam pravio nikad turnir pa necu da serem

50/50 da cu da se pojavim.. jbg sljaka

@ostatak...

ako ima zainteresovanih da pravimo neko "okupljanje" preko hamacija ili tako neceg recimo jednom u nedelju-dve ???

misljenja: ____________

Link to comment
Share on other sites

[roflmao]

organizacija na nivou as always

bilo je 10tak leekova proshle nedelje da ostave kintu u atg-u ali kara poshto svaki dan radi drugi radnik koji naravno nije obaveshten o turniru... ispizdeo sam! svaki dan sam odlazio dole da im pricam za turnir. Organizacija nije kriva: sve smo extra uradili ali ovi iz atg-a su ne ozbiljni...

Ljudi ne morate da brinete bice dovoljno ljudi da se odrzi turnir- samo vi dodjite shto pre i donesite kintu. Prichao sam ja sa gazdom igraonice: nece se ponoviti onaj debilizam da nemash kome da dash pare...

Imamo neka rezervisana mesta, neki su nam doneli licno pare...ne znam... voleo bi da se ispuni limit igraca ali ne verujem...

Veceras cu vam izneti listu prijavljenih zato pozurite i prijavite se.

Pozdrav.

___________________________________________________

< 4gl > ziggy. 4k

<3 2Pac Tupac Amaru Shakur Makaveli

Link to comment
Share on other sites

Evo obetjanog spiska prijavljenih do sada:

+Kukic Veljko

+Djordje Majstorovic

+Vuk

+Raspy

+Mixa

+Ziggy

+2133

+psyhoi

+kojot

+killygor

+Marko ATG

+7 koji nisu imenovani zbog jos uvek ne platjenog ucesca, ali odresitje i oni kesu :-) ...

4 days left... prepare for WAR!!!

Edited by Ziggy-

___________________________________________________

< 4gl > ziggy. 4k

<3 2Pac Tupac Amaru Shakur Makaveli

Link to comment
Share on other sites

Spisak se prosirio za jos 3 ucesnika:

Pera Divljak

Marko Stojanovic

Rakovic Veselin

Ljudi sutra je prvi... ajmo te prijave ko namerava da dodje...

Edited by Ziggy-

___________________________________________________

< 4gl > ziggy. 4k

<3 2Pac Tupac Amaru Shakur Makaveli

Link to comment
Share on other sites

Pozdrav,

Samo da znaš da je većina mapa koje si naveo predviđena za RoE (dakle Heroes bez expansiona). To znači da na mapi "slučajno" možeš naići na Armageddons blade ili Angelic Alliance. Jednom sam u vodi našao Armageddons blade :) Ovaj problem ćeš riješiti tako što ćeš otvoriti mapu u map editoru i onda tools-> map specification i "map version" promjeniš na "The Shadow of Death". Nakon toga možeš i da podesiš da se heroji Gunnar, Cyra i ostali koje si naveo uopšte ne pojavljuju na mapi. Za to ti neće trebati mnogo vremena.

Na većini online turnira diplomatija je zabranjen skill. Zbog toga su i zabranjeni heroji koji startuju sa diplomatijom - Ryland, Cyra i Adela. Dakle ako si odlučio njih da zabraniš onda je logično da u potpunosti zabraniš korišćenje diplomatije (i to se može srediti preko opcija u map editoru).

Pored Confluxa grad koji je zabranjen je Necropolis zbog toga što ljudi koji nauče da igraju sa istim znaju da nagomilaju skoro 1000 skeletona već u trećoj sedmici.

Vidim da je Fly magija zabranjena što je dobro. Znači li to da nije dozvoljeno koristiti i Angel's Wing koji ti omogućava da "letiš"?

Zatim nema potrebe da koristiš WoG. U folderu u kom je instaliran WoG potraži heroes3.exe, pokreni ga i eto ti Heroes 3 bez WoG-a :)

Preporučujem ti takođe da skineš ovaj patch (nekoliko kb) i iskopiraš ga u DATA folder

http://old.oracleleague.com/heroes-3-compl...-file-df11.html

Znatno ubrzava borbe i samim tim znatno skraćuje trajanje partije. Upozorenje: patch ne radi sa WoG-om i izbriši ga kad budeš htio da igraš WoG.

Na kraju smatram da je 1 min malo i predlažem da se poveća na makar 2 min. Na ovom linku možeš naći sačuvane igre sa jednog online turnira - http://randommaps.siteburg.com/indhallbestnd.htm

Time limit je bio 6 minuta!!!

Sve su ovo naravno samo predlozi :)

Edited by Necr0
Link to comment
Share on other sites

Pa normalno je da je zabranjen Necro kad cobani igraju random XL mape i kad igraju easy mode, mislim da vece noobove nisam video i kao organizuju turnire stvarno rofl.... Normalno da ce se igrati minut to je pro igra.

Po meni na ovom nasem tur-u treba da se bira zamak i heroj, jer onaj ko dobije necro ili inferno je ugasio kao i onaj sto dobije eagle eye cobane i neke spell castere retardirane( sa inteligencijom i misticizmom) i tako 2 nedelje zaredom i cao ,definitivno treba neke mape od gore izbaciti kao i da se ulazi u vodu ili moze da se udje u vodu ali ne sme da se kupe artifakti iz vode ali ko ce to nadgledati i treba igrati SOD po meni jer je pojacana odbrana u zamku samo bez kombo artifakta....

imo jos nekih stvari ali nema veze dosta je i ovo ako se prihvati....

Edited by Brkata Nakaza

There's a little boy and on his 14th birthday he gets a horse...and everybody in the village says,"how wonderful" and the Zen master says,"we'll see".Two years later The boy falls off the horse,breaks his leg and everyone in the village says,"how terrible" And the Zen master says,"We'll see".Then,a war breaks out and all the young men have to go off and fight...except the boy can't cause his legs all messed up and everybody in the village says,"How wonderful" and the Zen master says,"We'll see".

Link to comment
Share on other sites

Odakle ti te informacije? Igraju na 130% ili 160%. Normal i easy ne dolaze u obzir. Ove mape koje će se igrati na ovom turniru su namjenjene za turnire na kojima su oni igrali (ToH). Kada igraju random onda koriste poseban radnom template (ako znaš šta je to).

Evo kako igraju:

Čiste utopiu u drugoj sedmici. Jedan lik protiv kog sam igrao je sredio u prvoj sedmici (drugi dan) sa Towerom dvadesetak pit lordova. Pa baci pogled na ove save-ove za koje sam dao link. Igra čovjek sa Dungeonom i u drugoj sedmici pobije 20-ak zmajeva (Ghost Dragons) bez lvl 7 jedinice.

Edited by Necr0
Link to comment
Share on other sites

Lepo igra taj covjek, kad krece sa 15000 golda na random xl mapi gde imas resursa i para na svakom koraku (a posebno sto ima 5 heroja da brste ko besni) i gde se neki artifakti mogu pokupiti bez tabanja.taj covjek ide odmah na lvl 7 jedinicu i njen upgrade a da pritom nije ni town hall napravio zato sto mu se moze na random mapi. Voleo bi da ga vidim kako cisti na turnirskoj mapi na queen-u utopije u drugoj sedmici.

Evo sad sam sve lepo ispratio i povlacim sve sto sam rekao u pravu si Nerco igraju bruka dobro, znaci fajt im je besprekoran, nije nemoguc ali tuku se na max-u uvek sto je zapanjujuce.

Jbg ja sam video random mapu i loadirao prvi dan i video da ima kinte za 6 heroja i onda sam rekao noobare jer random XL mape na 130 igraju budale sa kojima sam ja igrao, ali momci se tuku besprekorno, znaci bas sam se testirao i probao sam ove teske fajtove sa utopijama u drugoj sedmici i sa lvl 7 jedinicama i ja odigram fajt tek iz drugog puta na max-u dok mi je prvi negde oko 75% ali njima je iz prvog puta fajt skoro na max-u sigurno negde 95%, jebote znaju bukvalno svaki napad kompa na hardu napamet( njima se fajt svodi samo na luck i moral lol).sad bih bas voleo da ih vidim kako igraju turnirske mape

Edited by Brkata Nakaza

There's a little boy and on his 14th birthday he gets a horse...and everybody in the village says,"how wonderful" and the Zen master says,"we'll see".Two years later The boy falls off the horse,breaks his leg and everyone in the village says,"how terrible" And the Zen master says,"We'll see".Then,a war breaks out and all the young men have to go off and fight...except the boy can't cause his legs all messed up and everybody in the village says,"How wonderful" and the Zen master says,"We'll see".

Link to comment
Share on other sites

....i gde se neki artifakti mogu pokupiti bez tabanja

Odakle ti ovo (opet)? Svaki artifact je prilično dobro čuvan (ovo se pogotovo odnosi na one jače)!

Voleo bi da ga vidim kako cisti na turnirskoj mapi na queen-u utopije u drugoj sedmici.

To se redovno dešava. Inače to sam samo naveo kao primjer da ti pokažem da su daleko od noobova. Ne može svako da pobije 20-ak pit lordova drugi dan (sa lvl 1 ili 2 neelom) sa Towerom na random mapi bez ikakvih artifacta. Međutim činjenice da je taj turnir (ToH) postojao godinama i da mi igramo mape koje su predviđene za taj turnir dovoljno govore. Ako su ti ljudi noobovi onda što igramo mape koje su pravljene "za noobove"? :D

Edit:

Vidjeh tvoj edit :) U poslednje vrijeme najpopularnije su random mape. Što se tiče fixed mapa nemam savove ali sam čuo da najbolji igrači em što znaju te mape napamet em što imaju unaprijed utvrđene strategije (imaju plan za svaki tile tj korak). Zbog toga su mi random mape nekako privlačnije. Taj "jebus" template koji su igrali neki hvale a neki kude. Pogledaj mečeve na Panic L templateu koji je znatno siromašniji (nema utopie).

Edited by Necr0
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...