Jump to content

Heroes III Tournament


Ziggy-

HoM&M III TournamenT  

20 members have voted

  1. 1. Vote to play Random or Tournament maps on TournamenT

    • Random
      3
    • Tournament
      1


Recommended Posts

  • Replies 91
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Onaj ko zna da igra heroje, znace ih do kraja zivota. Zbog 1 minuta po turnu potrebno je da se skocentrishesh na partiju skroz i necesh imati problema. Naravno necesh moci da grupishesh vojsku sa 5 heroja...tipa taj neki fazon.

:)

___________________________________________________

< 4gl > ziggy. 4k

<3 2Pac Tupac Amaru Shakur Makaveli

Link to comment
Share on other sites

Pozdrav svima,

KONAČNO i kod nas turnir u najboljoj taktičkoj strategiji ikada!

Ako skupim dovoljno novaca i budem (hopefully) imao vremena,dolazim za Bg da se TUČEM!!!!!

Pravila su OK,sem reestrikcija oko Heroja;kapiram,da ako neko ume i hoće,onda i može,bez obzira na to kog dobije na random sellection-u!!!

Još jedan pozdrav i nadam se GOOD FIGTHING!!!!!

Pozdrav svima,

KONAČNO i kod nas turnir u najboljoj taktičkoj strategiji ikada!

Ako skupim dovoljno novaca i budem (hopefully) imao vremena,dolazim za Bg da se TUČEM!!!!!

Pravila su OK,sem reestrikcija oko Heroja;kapiram,da ako neko ume i hoće,onda i može,bez obzira na to kog dobije na random sellection-u!!!

Još jedan pozdrav i nadam se GOOD FIGTHING!!!!!

Ocu i ja. :)

Dobra su pravila. Skinucu sutra te mape da ih pruchim malo. Ako neko hoce da cepa heroje vs me neka se javi. (hamachi)

Ej,Leisure POZDRAV!!!

Ono što ne volim je da unapred znam mape kod Heroes-a,ali ako si zainteresovan-a,mogu da garantujem DOBRU PARTIJU!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

YES YES YES

moze moze... samo da vidim koje su to tacno mape... godinama igram random map [:D].. i da se podsetim kako to bese ide bez WOG-a

btw nisi nigde napisao koja verzija se igra (roe/armagedon/sod zajedno cenim)

Da i mene to zanima.

lol, ovaj dzanki samo tako ispadne pitaj boga odakle kad treba da se igra neki star ili heroji, a nema ga nigde inace:)

Ali zato hotuje po ircu pod nadimkom _ivanica94 [8)]

Satanko ne seri da igrash heroje ?!?! Pa da sam znao , da uzmemo ja i ti da napravimo tim ?!~ Da GRAJNDUJEMO gegule !:))

Naravno da igram [:D].Ja sam pasionirani fan heroja ^^.Dobro kad bude 2vs2 tur [b)][}:)]

Олимпијске игре на РУРу

Link to comment
Share on other sites

ko da je bitno na koliko % je [:D]

dakle treba jos par stvari da mi se razjasni [:D]:

-svi igramo ove navedene mape itd itd ... i na pocetku ide random/random/random ili moze nesto od toga da se bira s izuzetcima koji su navedeni (kolko sam skapirao ako zapadne radnom grad/heroj , restartuje se)

I dan turnira:

• 1/2 I-og kola: od 10 do 13h

• 2/2 I-og kola: od 13 do 16h

• II kolo: od 16 do 19

unapred moram da se javim da ako budem dosao do drugog kola moram da igram medju prvima da stignem na posao [roflmao] ... nedelju bih vec mogao nekako da uzmem slobodnu (znam znam... vuna sam , al moram da pitam jel moguce, ako ne onda unapred znam da ne moram ni da dolazim)

Link to comment
Share on other sites

kako nije bitno

napravis drugog heroja ugrade townhall odma prvi dan = za nobove

200% nemas nista kreces od 0 golda jachi kripovi nije toliko lako.160% sa ovim mapama je stvarno ez mode. :)

pa da... al ako znas da igras zar ti nije isti kurac kako je sta namesteno... i drugom je isto tako [:D]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...