Jump to content

Boja za tkaninu?


Recommended Posts

Anyway,pitanje je jasno...hocu bele detalje da ofarbam u crno...pre nego sto mi je prosla suluda ideja da to ucinim cd markerom ili necim slicnim,skontao sam da ce mi se to kad kad isprljati i da cu to onda morati oprati,a tu bi onda nastao haos:)

Znam da moze sako da se "farba",interesuje me da li slicno moze da se ucini i sa nekom drugom odecom?

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

A mozes da pustis i nekog drugara (coka, tjira, de1....) da te na tim belim mestima ufleka sladoledom pa kad dodjes kuci da ti mama kaze :"jaooo gruja leopard"

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

imas u knjizari plato akrilne boje za tkaninu

kupis crnu, isaras sta hoces, sacekas da se osushi 6 sati i ispeglas sa suprotne strane

kad ispeglas ta tecnost se pretvori u nesto slicno gumi, koja ne moze nikako da se skine =) moz' da peres na 60 i to

Everytime I cross the line

I push the boundaries out a little...

Link to comment
Share on other sites

za crnu (i mnoge druge) ko sto rekoshe - po pijacama imash neki prashak sa kojim prokuvash i boja je permanentna (josh ako na maji napravish par chovritja imash one hippie-krugove ;o)))

za permanentno "ekoloshko" farbanje - opne od oraha (ne ljuska nego ono "fleshy" zeleno) i cvekla - e to's ne skida =o)

Link to comment
Share on other sites

pa posto ne mogu da prepeglam(a i cisto sumnjam da mogu da iskuvam) to iznutra,kontam da je resenje ova obicna boja za tkaninu iz prvog posta:)

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...