Jump to content

Grchka...


Recommended Posts

  • Replies 61
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

kakve su ribe ?:D pa ne znam ko bi mogao da ti odgovori na ostala pitanja :D( jedno je kada je sezona pa su leti tu stranci a kada nije :D mada ne verujem da idete negde da se kupate :D sigurno idete u atinu :D ostalo sto je usput :D :D) grkinje su ruzne :D koliko sam ja upucen :D to su mi rekle obe sestre :D koje su bile u grckoj :D

Нема  будућности без истине.

Link to comment
Share on other sites

Sve cene su skoro iste kao i kod nas, jedino su cigare skuplje (kutija marlbora 3e).

Mehaničke karakteristike dobijene ispitivanjem mašinskih delova izrađenih od nehomogenih materijala pod dejstvom statičke zatežuće sile približno odgovaraju mehaničkim karakteristikama standardne epruvete.

Link to comment
Share on other sites

Ja sam bio proshle godine...Deo Atine u kome smo bili je oko trga Omonia.

Prepuno narkomana,pedera,...

Lik izvadi kurac i pisha na sred trga.Nas jurila narkomanka i srushila se...Panduri tukli neke mulate koji su bacili kesice u neke gradske saksije,opshti haos...

Solun je od jaja...tu smo bili preko dana,i bilo je bash ok.

U paraliji smo se kupali,imali odlichan hotel na vrhu sa otvorenim krovom,bleja ceo dan,celu noc...

sve ostalo sto moze da se vidi je ok...

vid'o sam deda mraza

Link to comment
Share on other sites

Da li je moguce da su svuda u Srbiji iste exkurzije? :)

Ja sam bio pre 2 godine na ex, a i proshle sam ishao ovako slichna relacija.

Cene:

1. Atina

2. Solun

3. Paralija

4. Freeshop [:D]

Atina je skupa do jaja. Kocu nemate nigde da kupite u blizini trga Omonia, a i dalje. Svi piju Pepsi. Izbegavajte one njihove "grchke pite" od po 5-6E jer su zhivo sranje osim ako ne volite stvrnutu proju sa nekim povrcem i nekom ubij-bozhe shunkom.

Gledajte da klopate giros (moj predlog pileci) koji koshta izmedju 1.80-3E. Pojedesh 2x girosa i pepsi = 5E odprilike.

Ja sam kupovao silne poklone tamo za "celu familiju". Tako ako te neshto specifichno zanima samo javi.

Solun je ushasavajuce "topal" [:D] (barem kada sam ja bio) i shto se hrane tiche skuplji je za nijansu od Atine, ali zato imaju neku shopping ulicu (kao Knez Mihajlova kod nas) u kojoj mozhesh naci jeftinije stvari nego u Atini.

Paralija je super za chill. Plazhe su medjutim odvratne i pune algi. Ako odluchite da se kupate lepo propreshachite 5 minuta (ili uzmite vozic) do Olimpic Beach-a koji ima prelepu plazhu od par kilometara, sa mnoshtvom terena za fudbal, odbojku i tenis. Hotel ko hotel sa 3 zvezdice, nishta specijalno (isto vazhi i za Atinu i Solun).

Od ukupno mesec dana da kazhemo koliko sam proveo u Grchkoj kada se sve sabere, nisam video 2 lepe Grkinje. Ima dosta "proseka" i sponzorusha, i da, poslednje, ici cete 99% u neku njihovu nacionalnu tavernu gde cene lupaju po ushima i shamaraju po dzhepovima. Hocu ti reci samo jednu stvar, Ouzo 0.5l = 13E LOL.

P.S. Ako te josh neshto zanima slobodno napishi. [:)]

Got some minuses for free?

Link to comment
Share on other sites

poshto je maturska exurzija nema tu mnogo mudrijanja:

cene = zhestina 12-20e (flasha), giros 1-3e, pivo 1-2e, cigare 5e (naravno ponesi)

klopa = samo giros

ribe = one koje su sa tobom u autobusu

provod = po sobama dojaja, napolje ako bude netjesh se setjati ili tje biti uzhasan

mislim maturska exqrzija, ono po chemu tjesh znati da je grchka je po tome koliko tje se tvoji roditelji znojiti kada ti budu davali kesh :) 6 dana ~250e da bude full, drzhi kesh razdvojen i ne nosi vishe od toga shto ti treba za taj dan sa sobom.

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

kao prvo cimanje je nositi alkohol (lomljivo, kabasto), kao drugo nije pametno jel tjete se vetj unakaziti u autobusu i sabiti sve shto ste poneli pre nego shto stignete (a biti razbijen u autobusu je jedno od najgorih iskustva) i kao tretje i najbitnije poshto je grchka zapad alkohol u njihovim prodavnicama (posebno tekila) je mnogo kvalitetniji nego ovde, a cena je mozhda vetja za 100-200 dinara.

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

kako vam nije zao da unistavate svoj organizam cigaretama i alkoholom ??

disi punim plucima !!

btw. exkurzija kao i svaka, kao sto rekose pamtices vise zezanje sa drustvom nego samu grcku... ja se secam da sam nosio 300e kao dzeparac.. e sada ako ides sa namerom i da kupujes(odeca i tako to) tamo trebace ti dosta vise :D

-"Don't think, feel! It is like a finger pointing away to the moon. Don't concentrate on the finger or you will miss all that heavenly glory."

-"Love is like a friendship caught on fire. In the beginning a flame, very pretty, often hot and fierce, but still only light and flickering. As love grows older, our hearts mature and our love becomes as coals, deep-burning and unquenchable."

Link to comment
Share on other sites

pa da dudo, chujem da je i u shestoj cim, a i u devetoj valjda.

smarachi italijani. a pomislio bi da imaju dobre cure pa da ih brane od nas balkanaca :[

chak su im i pice trule... eeej pice loshe u italiji.

jedino zbog chega valja posetiti tu zemlju je arhitektura. pa i to im nije neshto specijalno ovo novije :[

Link to comment
Share on other sites

izvinite sto offtopichim, ali sto ti Kalimero stavljas posle svake 2-4 reci :D cak iako mu tu nije mesto (smajliju)?

@on topic

ja idem sl. godine u julu na exq u grcku

to je moj nacin pisanja :D a od skora i prepoznavanja :D tako uvek pisem :D jer sam stalno nasmejan :D ne znam kako to ranije nisi primetila :D mozda sam ti bio na ignore :D

Нема  будућности без истине.

Link to comment
Share on other sites

Ja sam bio sad krajem avgusta u Paraliji sa ortacima i bilo nam je bas do jaja. Nije bilo puno riba jer nije bas sezona ali svejedno, nadju se Ruskinje kojima je more mnogo toplo u julu i sredinom avgusta :)

Sto se tice Grkinja :/ Katastrofa. Zdepaste nekako, nit dobrih oblina, nit lica.

Sto se tice Soluna, tu sam prosle godine bio sa tetkom,tecom i burazerom. Bog te jebo... Neka ulica, Ignjacio valjda, duga par kilometara sve sami shopovi. Cene slicne kao kod nas ali ogroman izbor(sad imas shopove od armanija,bossa do pume). Ako imas extra kesha ponesi tamo da uzmes gilje, stvarno su im modeli do jaja, takvih 100% nema kod nas.

A sto se tice alkoholisanja, na plazi je najlepse. Neko je vec spemenuo Mitos pivo, odlicno je :)

offt: Ako je neko bio u Pragu nek kaze kako je, idemo tamo na matursku za par nedelja ^

indeed

Link to comment
Share on other sites

MI SMO JEDNOM BILI NA ESKURZIJI U OBRENOVCU

ali ozbiljno

nas niko nije hteo nikuda da vodi:)

a i tad kad smo otisli u Obrenovac u onu elektranu ili sta je vec,i to im se smucilo :)

E sad ovako,Paralija i ceo taj deo je kanal

jebena Grcka sela i nista vise

hasaj giros,cirkajte amstel i zestinu koju tamo nadjete,secam se da je tekila prosle dine bila oko 13-15 jura

riba nema,jedino sto povedete sa vama,ko sto je neko rekao

e sad,diskoteke ne znam kakve su,posto sam ja bio u Stavrosu,a tamo je bila sranje diskoteka,jedino sto si uz ulaznicu dobijao jedno besplatno pice,a ortak i ja smo dobijali po 10 ulaznica dnevno od tog nekog vodica pa smo se cesto lesili i za dzabe:))

Solun je do jaja grad,poseti Zaru obavezno,ako planiras kupovati neke stvari.

I realno,iako nikad nisam bio u srednjoj na eskurziji,po meni maturska eskurzija mora biti tipa Budimpesta(posto kontam da masa ljudi ne moze otici u Amsterdam)

ne vidim poentu za matursku eskurziju da ti ides da obilazis nesto i kao gledas

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...