Jump to content

pričajte.


Guest

Recommended Posts

Danas na OMV pumpi.

- Dobar dan, cetvorka.

- 3080 dinara.

- Evo izvolite i treba mi racun za firmu.

- Nema problema

* vraca mi kusur, daje racun (ne racun za firmu) i odlazi * Ja rek'o, mozda ide po taj neki "blok racun za firmu" *

* vraca se posle 20 sec*

- Dobar dan izvolite!

- Racun za firmu?

- Au da ... a jel sam vam dala obican racun?

- Jeste ...

- Dajte mi ga.

- Evo ...

i tako ;) Kasnije sam bio do prodavnice, kupio neke tike one kao "za trchanje", iako naravno necu da trchim nego su mi trebale takve nekakve, i sad idem lagano da spavam. Sutra idem da se verem po planinama, pozelite mi srecan put ;) Tu sam dobar deo dana, sutra, da ne brinete, a nazad se vracam u nedelju uvece.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Ceo dan sam bio primoran da slusham komsiju i njegovog klinca koji mu govori da je greska u elektronskom dnevniku i da mali nema 4 keca (uz klasicne zvukove bica,kajisa ili cega vec) posle nekog vremena postalo je krajnje zabavno :D

Omg prastare zgrade i ocajna izolaciJo :((((

A da naishao sma na STEP sokove pa sam se setio starih dana odsustva iz shkole zahvaljujuci jagoda step-u :)

Have you ever noticed that it's only 'perfect' people who are murdered or killed in horrific accidents?

"He was the perfect son" or "She was the perfect daughter."

"Such a tragic accident they were the perfect family."

"They died together, the perfect couple till the end."

Makes me glad I abuse my kids and beat up my wife.

Kind of makes me immortal.

Link to comment
Share on other sites

Danas na OMV pumpi.

- Dobar dan, cetvorka.

- 3080 dinara.

- Evo izvolite i treba mi racun za firmu.

- Nema problema

* vraca mi kusur, daje racun (ne racun za firmu) i odlazi * Ja rek'o, mozda ide po taj neki "blok racun za firmu" *

* vraca se posle 20 sec*

- Dobar dan izvolite!

- Racun za firmu?

- Au da ... a jel sam vam dala obican racun?

- Jeste ...

- Dajte mi ga.

- Evo ...

i tako ;) Kasnije sam bio do prodavnice, kupio neke tike one kao "za trchanje", iako naravno necu da trchim nego su mi trebale takve nekakve, i sad idem lagano da spavam. Sutra idem da se verem po planinama, pozelite mi srecan put ;) Tu sam dobar deo dana, sutra, da ne brinete, a nazad se vracam u nedelju uvece.

dolazim ja na pumpu da natocim benzin u jedna i u druga kola, oba na firmu, ceh ispadne 8k, i ja trazim dva racuna.

kako dva racuna?

pa po jedan racun za svaka kola?

ali vi ste dali 8k!

pa da, 4k za jedna, i 4k, za druga, to je 8k!

pa da, na jedan racun napisite 4k za jedna kola, na drugi racun 4k za druga.

ali vi ste dali 8k, kako da pisem 4k za jedna i 4k za druga?!?!?

...zamislite da sam dosao jednim kolima, sipao benzina za 4k, vi mi napisali racun, odvezao ih, seo u druga kola, dovezao ih, sipao za 4k, i vi mi napisete racun.

AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA PA STO NE KAZETE!

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

lucky na koje se planine penjesh po kishovitom vremenu u novim patikama? :)

Na Taru :) Kazhu da ce biti lepo vreme, a fazon je da nisam imao nijedne patike za takve neke akcije. Naravno ne mislim na bas ono profi pentranje patike nego cisto da budu malo "sportskije". Sve koje sam imao su sa ravnim djonom, tako da sam morao pazariti ovakve :)

lol za kruleta, meni se isto desavaju takve stvari redovno. Kad bi nesto bilo "logicno" samo da sam dosao dva puta, a ja hocu da uradim odjednom, pa dok im pojasnim. Nekad mi stvarno dodje da odem i vratim se dva put :)

Link to comment
Share on other sites

Inace sam prehladjen, kljukam se strepsilsom, sjebao sam zube skroz... Jos nista cvrsto ne mogu da jedem, ceo dan samo musli, supe i plazma + mleko.

super je to ishrana, samo posle malo da je pojachash kad prodju zubi i voila. mogu i u teretanu da te vodim takvog :D

bedak za bogdanovitja :[

josh vidim neki prilog o njemu na tv-u, ali sam samo onako prebacivao kanale dok mi se restartovao komp. u sekundi mi sinulo da ga dokusurio rak, ali sam odmah pomislio "ma jok, shto sam tako crn".

i lepo kazhe ivan, samo se bojim koji alavac tje sada dotji na njegovo mesto.

@lucky

uzhivaj na tari!

jel idesh u nekoj privatnoj organizaciji ili neshto sa planinarskim savezom? poshto znam da oni imaju organizovane takve akcije na nedeljnoj bazi valjda, a mene uvek privlachilo pravo da ti kazhem. nishta, reci kako ti bilo i daj neki savet kad se vratish, za obutju, odetju i tako to :]

a ja odo na kunt! premoren sam, plus ne znam dal radim ujutru :[

Link to comment
Share on other sites

dolazim ja na pumpu da natocim benzin u jedna i u druga kola, oba na firmu, ceh ispadne 8k, i ja trazim dva racuna.

kako dva racuna?

pa po jedan racun za svaka kola?

ali vi ste dali 8k!

pa da, 4k za jedna, i 4k, za druga, to je 8k!

pa da, na jedan racun napisite 4k za jedna kola, na drugi racun 4k za druga.

ali vi ste dali 8k, kako da pisem 4k za jedna i 4k za druga?!?!?

...zamislite da sam dosao jednim kolima, sipao benzina za 4k, vi mi napisali racun, odvezao ih, seo u druga kola, dovezao ih, sipao za 4k, i vi mi napisete racun.

AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA PA STO NE KAZETE!

[roflmao]

prajsles!

Link to comment
Share on other sites

jedan od nas crnaca je uspeo -

http://www.caleague.com/?page=teams&te...p;division=CSIM

Cal-intermediate... nova nada srpskog CSa, vec zaboravljenog... ;)

elem vratimo se realnom zivotu

napokon nisam beskucnik, uselio sam se u jebani dom.

cimer mi je kinez... matori se zove "H".

kad treba da ga dozovem kad je daleko ode mi grlo od vikanja HHHHHHHHHHHHHHHHHHHHh

shkola ide dobro, zivot dobro, vreme jos bolje... divota.

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

jel idesh u nekoj privatnoj organizaciji ili neshto sa planinarskim savezom? poshto znam da oni imaju organizovane takve akcije na nedeljnoj bazi valjda, a mene uvek privlachilo pravo da ti kazhem. nishta, reci kako ti bilo i daj neki savet kad se vratish, za obutju, odetju i tako to :]

Pa nesto je polu-privatno polu-nije, sta ga znam. Postoje neki organizovani dogadjaji ali ne verujem da je to na nedeljnoj bazi. Sve u svemu, javicu kako je bilo, ne brinite se. Samo da ne pada kisha i bicu zadovoljan, a od stvari poneses samo neke dobre patike i relativno toplu odecu koja je sve toplija kako prolaze dani i priblizhava se prava zima ;)

Link to comment
Share on other sites

ponesi rezervne charape i toalet papir! i nozic mali! i kompas (ako nemas gps :P)

Charape imam i toaletni papir. Ali vidis, nozic sam neki mogao da ponesem :)

...gile grisom je veliki car...i takoo....

Krenuo CSI, a? Moram to da stavim da se skida kad se vrnem nazad.

Link to comment
Share on other sites

jeeeees? *smiling quizzicaly with one eyebrow arched*

btw upravo videh da je basshunter izashao iz domena smejurije i imaju spot na vivi opusteno za pesmu "dota", album lol, samo sto im je ono pre sa jutjuba bio spot sa vishe veze sa dotom, ovaj "official" je glupost....

Link to comment
Share on other sites

btw upravo videh da je basshunter izashao iz domena smejurije i imaju spot na vivi opusteno za pesmu "dota", album lol, samo sto im je ono pre sa jutjuba bio spot sa vishe veze sa dotom, ovaj "official" je glupost....

i have no idea what this man is talking about ninety percent of the time

Link to comment
Share on other sites

mislim, koja je poenta idenja u divljinu ako imash gps navigacioni uredjaj sa integrisanom mapom...mi kad smo bili u vijetnamu...

e kole kole... during the war, miris napalma ne bi bio isti da ste imali gps

nego lucky jel to neko penjanje ili shetnja :) mislim hoce li vam trebati shtapovi, jel spavate u satoru? ponesi lampu :) aparat, baterije... jao sto se meni opet pentra negde...

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

nego lucky jel to neko penjanje ili shetnja :) mislim hoce li vam trebati shtapovi, jel spavate u satoru? ponesi lampu :) aparat, baterije... jao sto se meni opet pentra negde...

Pa bice nekakvo pentranje, brvnare, stapovi i to, ali se ne spava tamo i pod satorom, vec u hotelu. Tako da nije bas tru-wildlife, vec neka prelazna varijanta :)

Link to comment
Share on other sites

po ovakvom vremenu i bolje sto nije shator varijanta, ne znam koliko si dao novca za te tike ali mozda je bilo bolje da si uzeo neke cipe za penjanje, mnogo znache... e da lgorska vatra ftw ! ali sumnjam da ce je biti tu ispred hotela :):)

da ne pogreshe ljudi ja sam totalno noob samo sam horny :))

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...