Jump to content

pričajte.


Guest

Recommended Posts

bio do novog sada... lepog li i pristupachnog grada...

a i sajam kola im nije los, devojke standardno bolje od beogradskih (mislim na sajamske devojke, sajamice, sajamchice, sajamarke...)

pozdrav novom sadu, idem da hasam pa basket pivo i tako redom

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Od osam ujutru do osam uveche na faxu...Ne znam ni da li cu skupiti snage da izadjem negde :(

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Auuuuuuuuu al ja imam talenta da natrchim na lude ribe.....znaci ne mogu da verujem sta se ovo desava......otvaram konkurs za bilo kakvu NORMALNU devojku......ne mogu vise da izigravam psihijatra........jebote kako sam se smorio.....u picku lepu materinu.........

Link to comment
Share on other sites

bio u moju na sony3 ..nalozio sam se do jaja :)

totalno mi se svidza sp3... mogli bi opet sutra marko... kupio bi ga ,da nije skup :P

Elem odo spavam,sutra treba u 11 da se ustane :D na adu da se gleda finale SELAF-a... woohoo

ONE LOVE, TJM!

www.last.fm/user/uNkindTJM

Link to comment
Share on other sites

00:01 - Vrh dan! ;)

01:32 - Auuuuuuuuu al ja imam talenta da natrchim na lude ribe.....znaci ne mogu da verujem sta se ovo desava......otvaram konkurs za bilo kakvu NORMALNU devojku......ne mogu vise da izigravam psihijatra........jebote kako sam se smorio.....u picku lepu materinu.........

Eh ovaj Ale :)

Jutros sam ustao pa sam se malo smej'o sam sebi. Prvo sam u kupatilu uzeo pastu za zube u ruku i u drugu cetkicu, i onda sam jedno deset sekundi trazio pastu za zube koja mi je i dalje bila u ruci :) Onda sam, u maniru najboljih crtanih filmova, hteo da spustim pastu na policu (a pasta je ona sto stoji naopako i ima veliki cep) i spustim je ... ali jedno 5 centimetra ispred police tako da ona zavrsi u lavabou. Show zhivi :) A nisam sinoc puno pio da bih bio mnogo prek! :)

Shljakao kao raznosach pica kod ortaka u piceriji, sutra opet od 15-01. Naruchite neshto i dajte mi napojnicu, raven dao 20 dinara, ushtekao se pizda!

Koja picerija, sto da ne :)

Link to comment
Share on other sites

rece mi deki ko drzi to ...i rece mi da je dobar has ....daj vidi tamo na kraju radnog vremena sta ostane donesi u kraju da se pojede :) znas ono ..greota :)

Ne ostane nishta, shljaka se po porudzbini, nece sigurno da ispeche picu pa da je drzhi 'ladnu :)

Ako bude neka zagorela ko juche, donecu vam [:D]

Ei Aaniigoo 'Ahoot'e

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...