Jump to content

pričajte.


Guest

Recommended Posts

ako ocu lep ukus necu piti alkohol in the first place [:p]

you stick with the coctails and let me drink sensless [:D]

jebi ga, drogiranje radi drogiranja mi nikad nije bilo jasno, pa neka tako i ostane. svakom svoje, što ti kažeš :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

cela odbrana je banana, randja predvodnik mega banana.

sreo kruleta i dunju koja je ostavila dechka da cheka na -10, mislim da sam ih uplashio kad sam im prishao s ledja;)

No one can survive becoming a legend.

i ja kazem jebiga! Kao da je jebiga neka magichna rech.

Link to comment
Share on other sites

dunja ima decka? :O

gledali smo der blaue engel sa marlen ditrih iz 1930, koji vrh od filma.

volim zvezdu, al ko ih jebe kad su jadni.

Edited by kruko

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Lol smor....

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

hteo sam da se zaista iznerviram zbog zvezde, ali kako biti iskreno razocaran ucinkom svog fudbalskog tima, kada na ovom svetu postoje toliki, mnogo znacajniji problemi u svetu, a posebno u ovoj zemlji...npr poput ovog.

11_01.jpg

na neki nachin ova slika mi je ulepshala dan

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

@ igi

idi u kurac, sto si morao ovo da postujes... pa ja kleto moram da zaspem nocas ffs...

@ thread

otkinuo se ko pizda veceras, sto mi se svidja...

upravo odvalio parce zuba, sto mi se nikako ne svidja... ali avaj, life is pain :\

znaci fuck :\

Ko je nub ne budi mu drug.

I mean you harm.

Link to comment
Share on other sites

Jbga zvezda odigrala maximalno, skoro ceo tim bez zamerke, najbolje, i onda smrdljivi golman bude kriv za dva tupava gola... i jebote daj da pisemo peticiju da plate nekom strancu da odvede bastu u trecu ligu kambodze

bash me smorila tekma, ali iskreno i ocekivao sam da ce me smoriti cak i kad smo vodili 2:1.... sto neko reche jebe nas karma od 91.

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

nije karma, nego neznanje

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Neki lik je parkirao auto jedno 200 metara dalje od moje pozicije, ali je ovo malo sunca kad je izaslo uspelo da udari u staklo i odbije se pravo meni u oci, i pokrije jedan lep prostor od oko metar, tako da kako god se pomerim, sunce mi jos uvek ide u oci :) Sad je kao zaslo pa je lakshe, ali se vec "plasim" ako izadje ponovo. Ako dodje kasnije, pomerice se sunce pa nece biti frke ;)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...