Jump to content

pričajte.


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

preporučujem da namestite sebi neku šipku u kući i da visite više puta dnevno. meni je to rešilo sve probleme sa kičmom prouzrokovane dugim sedenjem.

I second that... mada, vidis podestio si me al u bunkeru imam jebeno niske prostorije, tako da i bas nije neko visenje :p

Edited by Coll

sex, drugs and bio food!

Link to comment
Share on other sites

mislio sam da ce kole da ispricha neshto tipa, onomad kad sam bio u nemachkoj nisam ustajao ispod chesme lowenbroja a kobasice s mi gurali u dupe:))

mozda je bilo i obrnuto ... nije ustajao ispod cesme kobasice a lovenbroj mu gurali ... :P

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

margi brate...relano vishe je bio claustaler i becks i klopa realno nije isla na pedu =o)

mislim meni je loewenbreu ok pivo...jes da ga ne pijem toliko, mozhda sam imao sretje da naidjem na "dobru seriju" ;o)

a kru.."komp" je meshavina faktora, malo em zrachenje ti je najmanja briga...mnogo, mnogo veci faktori kod alergija su neredovno spavanje i ishrana koji prate extranzivno koristenje kompova...sve to zajedno povecava preosetljivost imunog sistema...tj redovna ishrana i spavanje + 1h fizichke aktivnosti dnevno i 10h dnevno da sedish u 10x vecem em polju nego sto prave komp, monitor i sta ti je vec na radnom stolu i necesh imati problema sa alergijama...

Link to comment
Share on other sites

Vidim da imam velike fanove i to me raduje :) Nazalost, ili na srecu, ja te stvari pishem u trenutku, kad mi dodje inspiracija kad nesto procitam. Tako da ne mogu napraviti drugi radni dan isoforsirano, ipak ne bi bilo to to :)

Sto takodje daje odgovor na ovaj radni dan CT-a, nemam nista protiv, ali nije fora da se nesto planira, vec napishe odjednom :)

Link to comment
Share on other sites

Boli me grlo, samo da se sad ne razbolim da mogu da idem da pijanchim sutra...

Mehaničke karakteristike dobijene ispitivanjem mašinskih delova izrađenih od nehomogenih materijala pod dejstvom statičke zatežuće sile približno odgovaraju mehaničkim karakteristikama standardne epruvete.

Link to comment
Share on other sites

ae kad ste kod pica da ne otvaram novi topik

gde ima da se kupi desperados ili banditos?

i cena?

Ortak reche da ima samo u merkatoru,ali se nadam da nema samo tamo :)

ima sigurno u onom kiosku kod poštanske štedionice, gde je verovatno i najbolja cena, a sva je prilika da ima i u svakoj drugoj prodavnici pića u beogradu.

nego, grujo sine, batali tekilu, glupo je to piće jako.

Link to comment
Share on other sites

lol, 3500. post cu odbeleziti time sto cu vam reci da ucim srpske manastire i da mi se kenja od toga.

e i ja sad za vikend moram to da ucim. :/

bila na sajmu knjiga, ok bilo, videla se sa drugarima iz ns-a.

i tako..

For what I’ve done

I start again

And whatever pain may come

Today this ends

I’m forgiving what I’ve done

Link to comment
Share on other sites

ima sigurno u onom kiosku kod poštanske štedionice, gde je verovatno i najbolja cena, a sva je prilika da ima i u svakoj drugoj prodavnici pića u beogradu.

nego, grujo sine, batali tekilu, glupo je to piće jako.

OMG... take it back this instant [:D]

@topic... another working day... sutra slobodan i nadam se da cu konacno stici da pozavrsavam sve od ovih sitnih gluposti i kupovina koje su se nagomilale [:D]

Link to comment
Share on other sites

kako smaraju mali pijani srednjoskolci po knezu ... uzas :P

nisam isla na sajam,niti cu...bojktujem,necu da citam,shlihtam se po bibliotekama i necu da skupljam prasinu po kuci ...

danas mi je baksuzan dan...

step in my transporter , so I can teleport ya,all around my heavenly body..

Link to comment
Share on other sites

OMG... take it back this instant [:D]

take what back? mislim, piće koje piješ tako da mu što manje osetiš ukus, isključivo u šotovima, i služi samo da se odvališ... takve stvari se prerastaju negde oko dvadesete, ne?

Link to comment
Share on other sites

take what back? mislim, piće koje piješ tako da mu što manje osetiš ukus, isključivo u šotovima, i služi samo da se odvališ... takve stvari se prerastaju negde oko dvadesete, ne?

ako ocu lep ukus necu piti alkohol in the first place [:p]

you stick with the coctails and let me drink sensless [:D]

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...