Jump to content

pričajte.


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

ako mu sredish onu drugaricu kontam da ce to cile za dz da ti odradi:)

ono nije drugarica vec sestra od ujaka, tako da kapiram da ce on meni da plati :P

zato sto u ovoj zemlji takvi ljudi chine 90% dzep-seta

ima i nas normalnijih al nemamo dzep i set

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

militju javi se da mi budesh struchan savetnik, ovi obrazovani vole samo neke fotelje da valjaju :P

tjemo da sredimo neshto :)

ako mu sredish onu drugaricu kontam da ce to cile za dz da ti odradi:)

brate i to je neka cena ;)

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

Pošto su se pojavile određene persone koje u proteklih nekolicinu dana okupiraju našu kuhinju u vreme doručka, a nisu zaposleni u našem kolektivu, odlučili smo da dignemo svoj glas protiv!

U okviru te akcije, osmislili smo i uniforme: kujna.gif

Ukoliko ima neki finansijer koji ne zna šta će sa parama, rado ćemo da ugostiti kao sponzora ustanka!

[;)]

Link to comment
Share on other sites

@Arhitekte

U sustini ja sam totalno za da arhitekte naplacuju koliko traze. Medjutim, to sto ja dodjem, dogovorim se i odem, nije dovoljno i tako ne moze da se radi.

Ako hoces da te neko ne zajebe, pri cemu ne mislim samo na arhitekte, nego na izvodjaca (koji moze biti arhitekta, a ne mora) i na radnike, onda moras sve vreme da budes tu i nadgledas i pitas, zasto ovo ovako, a ne onako, itd. I mogu da kazem da to uopste nije lepo iskustvo.

Jedini spas je da covek bude spreman da nece dobiti 100% ono sta je trazio i da uvek racuna na 50% veci iznos od onog sto se dogovorio (u najgorem slucaju).

-----------------

nema vise zezanja

A.B.

Link to comment
Share on other sites

Pošto su se pojavile određene persone koje u proteklih nekolicinu dana okupiraju našu kuhinju u vreme doručka, a nisu zaposleni u našem kolektivu, odlučili smo da dignemo svoj glas protiv!

U okviru te akcije, osmislili smo i uniforme: kujna.gif

Ukoliko ima neki finansijer koji ne zna šta će sa parama, rado ćemo da ugostiti kao sponzora ustanka!

[;)]

E, a od sve te svakodnevne price o veselom ecc poslu, mi ovde nikako nisto uspeli da saznamo - sta vi uopste radite tamo? :)

facebook.com/speed.rs

Link to comment
Share on other sites

Bila na sajmu knjiga juche. Ochistila tekuci. Do kraja meseca cemo jesti knjige, kako to reche moja cera. A bata i dragi su se slozili da ce me u verme sledeceg sajma zakljuchati u podrum i baciti kljuch na nedelju dana.

Code Realms

Evo je, bice nevolje...

Unutar svake normalne osobe postoji ludak koji se bori da izbije na povrsinu. Niko ne poludi brze od potpuno normalne osobe.

One... Two... Freddy's coming for you...

Three... Four... Better lock the door...

Five... Six... Grab a crucifix...

Seven... Eight... Gonna stay up late...

Nine... Ten... Never sleep again!!!

Link to comment
Share on other sites

Za šta sam ja apgrejdovao komp koji moj, gledam spisak novijih igara, sve go krš, nema se šta ni pošteno odigrati. Na kraju sam opet stavio Morrowind, to je igra fina, sa njom nema greške.

In other news, ne bih da ureknem ali internet se izgleda vratio for real, da kucnem u drvo. Jutros mi fina gospođa iz tehničke podrške saopštava da rade na saniranju nečega na Novom Beogradu zbog čega je sjeban net od subote i da ne zna kad će biti gotovo. Izgleda da je gotovo, osim ako opet neko ne preseče kablove. Sad brzo da pozavršavam sve šta imam, s njima se nikad ne zna.

Link to comment
Share on other sites

@Arhitekte

U sustini ja sam totalno za da arhitekte naplacuju koliko traze. Medjutim, to sto ja dodjem, dogovorim se i odem, nije dovoljno i tako ne moze da se radi.

Ako hoces da te neko ne zajebe, pri cemu ne mislim samo na arhitekte, nego na izvodjaca (koji moze biti arhitekta, a ne mora) i na radnike, onda moras sve vreme da budes tu i nadgledas i pitas, zasto ovo ovako, a ne onako, itd. I mogu da kazem da to uopste nije lepo iskustvo.

Jedini spas je da covek bude spreman da nece dobiti 100% ono sta je trazio i da uvek racuna na 50% veci iznos od onog sto se dogovorio (u najgorem slucaju).

Ima jedna izreka.... "Najjeftinije je kad platis".

U struci kad platis arhitektu da ti napravi projekat, obicno ga placas da ga i nadgleda, to ulazi u sklop posla. Zato i pishe "Glavni i odgovorni...." na projektu gde se potpisuje autor. Nije njemu (nama) u interesu da sjebemo posao time sto cemo za neke pare da ogranicimo sta radimo i samo gledamo da otaljamo.

Investitori su obicno (arhitektonski) neobrazovani ljudi koji kad dodju da pogledaju tvoj projekat stambene zgrade ne gledaju kako ona izgleda, kakav ambijent ima, da li se uklapa urbanisticki u celinu u kojoj se nalazi... vec ce da te pita odmah "Koliko stanovi unutra imaju kvadrata"... i to je samo ako imas srece... ako nemas, onda ce da ti trazi timpanone i dorske stubove po fasadi (:

Get smart or die dumb!

Link to comment
Share on other sites

@Arhitekte

U sustini ja sam totalno za da arhitekte naplacuju koliko traze. Medjutim, to sto ja dodjem, dogovorim se i odem, nije dovoljno i tako ne moze da se radi.

Ako hoces da te neko ne zajebe, pri cemu ne mislim samo na arhitekte, nego na izvodjaca (koji moze biti arhitekta, a ne mora) i na radnike, onda moras sve vreme da budes tu i nadgledas i pitas, zasto ovo ovako, a ne onako, itd. I mogu da kazem da to uopste nije lepo iskustvo.

sve ozbiljne arhitekte kod nas u cenu ukljuchuju i dnevnice za vreme provedeno u nadzoru...

@topik....gladan sam... a mrzi me da sidjem do radnje

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...