Jump to content

pričajte.


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Tu se nikad ne postavlja pitanje ;)

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

- kakav je rejv vikend jebote !!1

- samo vune i rejv, otvaranje plastika

- idem da se vidim sa burazerom pa onda na nedeljni rucak ^__^

brandstack.com/users/portfolio/logos/gligorov \\ behance.net/gligorov

99designs.com/people/gligorov \\ twitter.com/MarkoGligorov \\ upstack.com/

Link to comment
Share on other sites

bejah par dana u novome sadu

bilo lepo.

flasa apsinta je nestala kao i 4 flase bela vina

u cetvrtak smo ja i ortak udarili po apsintu i izasli u latino... nije mi jasno zasto se zove latino kad je tamo prokleti rnb, no dobro, popili smo picence i pobegli iz tog grotla pakla crna i otisli u bal-HEJ-baltazar. bilo sjajno :)

malo smo preterali sa cugom al smo to drugo vece ispravili

petak, bili smo nesto umorni i ispijeni od zelenog dzavola tako da smo odlucili da predjemo na spricer. posle druge flase smo odlucili da bi trebalo da radimo nesto korisno, i 15 minuta kasnije i par poruka kasnije "ne mogu veceras drugi put" smo okrenuli taksi i otisli na kucnu zurku kod nekih ortakinja... nas dvojica i mnogo zena i jos dve flase bela vina i to domaca... bilo mnogo lepo :)

scena kako ortak kunta na krevetu kod tih ortakinja, i od svih zena koje je mogao da grli on je uhvatio plisanog mecu zvanog "ridji" fucking priceless :)

If there's some higher power that controls my fate, i would like to meet him, shake his hand, then crack open his ribcage and tear out his heart.

Link to comment
Share on other sites

Jel si skino neshto, a da nije novi kernel ;)))

lol el ne znas da ja vise ne koristim Linux. Sada sam MS IT profesionalac koristim (IVO) Ie-Vista-Outlook kombinaciju i pustam da me crnci jebu u dupe za uplatu na tekuci racun na kraju meseca [:D] Zasu da mi je neko pricao ne bi mu verovao :/

Link to comment
Share on other sites

Udarices ga grafickom ? [:D] Juce bio na BGW zurci i bilo mega! Od toga bilo 50% riba?!?! Nije mi jasno odakle se one stvorile ali ajde. Sada zavrsavam skidanje ratatuia pa ce bacim na gledanje.

bgw je ?:D gde je bila zurka ?:D

Нема  будућности без истине.

Link to comment
Share on other sites

Osecam se kao masovni ubica... :o/

Medjutim, ovi ludaci iz "Dezinformatora" mi barem malo ulepshashe dan ;o))))

Code Realms

Evo je, bice nevolje...

Unutar svake normalne osobe postoji ludak koji se bori da izbije na povrsinu. Niko ne poludi brze od potpuno normalne osobe.

One... Two... Freddy's coming for you...

Three... Four... Better lock the door...

Five... Six... Grab a crucifix...

Seven... Eight... Gonna stay up late...

Nine... Ten... Never sleep again!!!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...