Jump to content

pričajte.


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

A jel nije recimo bolji ferrero? Isto mali zalogaj, solo upakovan, a dobijesh orgazam dok ga jedesh...

Pa sta znam, na potpuno su mi razlicite strane. Ovaj After Eight je tanak i "pitak" i pride mentol pa kao "osvezhava", a Ferero ipak treba i da se zvace i jaci je po kolicini cokolade i tako to. Ne znam. Mis'im, imas ti tu i Rafaelo koji je isto kul, ali opet, nije mi to to.

Bila neka guzva ogromna na Slaviji, ja rek'o sad ce da bude svugde, ali srecom nije bila.

Zaboravih da stavim te Heroje da se skidaju, ali nije frka, sad je brzi net pa ce se skinuti u relativno ok vreme.

Link to comment
Share on other sites

kad kazhete ferrero na sta se tachno misli? na rocher ili kisses ili? posto je i rafaelo iz ferero fabrike ;o)

Ja mislim na rocher :)

btw zachudjujuce sporo idu heroji, a ima desetine hiljada peerova....srecom californication samo sto nije skinut...

ah covek bez newsa ;)

Link to comment
Share on other sites

ma daj, ja sam nasao rapidshare.de linkove, pa sve to lepo u rapget, skinuce se do veceras. a dobra fora je naci nekoliko izvora istog fajla od istog korisnika projectw foruma, pa onda nema ni cekanja.

Ovdashnji

 

P.S> nickwoode, zasto se ne "log_out"-ujes kad si na forumu sa mog kompa? DovlaGSI

 

:)

Link to comment
Share on other sites

ma pusti ga clNicky Lale pojma nema, meni se skidalo sporo jer sam vukao 6 serija odjedared pa nijedna nije imala veliki upload pa ni dl nije bio dobar ni kod jedne serije sem californicationa, kad se cf skinuo pobio sam sve ostalo i 700mb fajl tje mi zavrshiti skidanje za 25 min =o)

Link to comment
Share on other sites

ma daj, ja sam nasao rapidshare.de linkove, pa sve to lepo u rapget, skinuce se do veceras. a dobra fora je naci nekoliko izvora istog fajla od istog korisnika projectw foruma, pa onda nema ni cekanja.

da, to trazenje linkova na rapidshare-u, pa rapget, pa nekoliko izvora istog fajla preko projectw-a je jednako jednostavno kao - search: heroes -> download, i onda mirno sacekas da se brzinom od 50kb taj fajl skine.

btw, bio sam do grada, bas mi je prijala shetnja ona moja standardna koju nisam radio odavno, tako da sam se fino shetnuo od Bajlonijeve pijace do Terazija, pa dole do Zeleznicke, pa do Interkontinentala ... u medjuvremenu, bio sam i do ambasade da predam za vizu, i ispred mene neki lik, nas ali iz unutrasnjosti, i sad on predaje za vizu i ovaj lik ga pita - pa sto nisi popunio prijavu? I ovaj kazhe - "Pa pishe - Popunjava ambasada" (misleci na jelda onu kolonu desno koju stvarno popunjava ambasada :)). I onda skapiram da covece, nisu za dzabe sva ona rigorozna pravila kod popunjavanja i podnosenja zahteva, koji su za "nas" smaranje, kad se verovatno pojavljuju ljudi bez slike, sa starim pasosem, sa nepopunjenom prijavom, sa onim "kako cete finansirati boravak? - ne znam" popunjenim prijavama itd :)

Link to comment
Share on other sites

da, to trazenje linkova na rapidshare-u, pa rapget, pa nekoliko izvora istog fajla preko projectw-a je jednako jednostavno kao - search: heroes -> download, i onda mirno sacekas da se brzinom od 50kb taj fajl skine.

sta je tu zanimljivo? :) to je isto kao da nisi ukrao epizodu!

Ovdashnji

 

P.S> nickwoode, zasto se ne "log_out"-ujes kad si na forumu sa mog kompa? DovlaGSI

 

:)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...