Jump to content

pričajte.


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

za pitja

shatro mozhe ili krigla piva (5dl) il' chasha vina (2dl) ili shot zhestine (0.5)

ali! ;o)

vino jedino ima josh ubavih biljnih stvarchica koje su dobre za krvne sudove (nije josh otkriven tachan mehanizam i koje sve supstance su u pitanju, ali jednostavno oni na vinu imaju bolji kvs od onih na pivu i zhestini)

takodje pivo povecava apotit => jedesh vishe => depoi masti po telu trazhe krvne sudove koji ce da ih ishranjuju => povecava se periferni otpor vs-a => raste pritisak (vishe sistolni) ; also vishe jela => vishe masnotje u krvi => polako suzhavanje kalibra svih krvnih sudova u telu => show program

i za zhestinu - sa njom realno mozhesh najvishe dmg-a da napravish jer relativno brzo prekorachish dnevnu preporuchenu kolichinu (mozhesh brzhe 3-4 shota nego kriglu piva (pod uslovom da ne pijesh vops brzinski)) a alkohol je u vecim kolichinama za telo gori od masti (tj vishe energije u litru rakije nego u pola kile chiste svinjske masti (alkohol goji oko 2x vishe nego mast =o)))

ruzno vreme danas...srecom ko sto laki reche neko veselje drugarsko vecheras...

Link to comment
Share on other sites

Sklopila prvi zvanichni posao, sa sve potpisivanjem ugovora :o)

Code Realms

Evo je, bice nevolje...

Unutar svake normalne osobe postoji ludak koji se bori da izbije na povrsinu. Niko ne poludi brze od potpuno normalne osobe.

One... Two... Freddy's coming for you...

Three... Four... Better lock the door...

Five... Six... Grab a crucifix...

Seven... Eight... Gonna stay up late...

Nine... Ten... Never sleep again!!!

Link to comment
Share on other sites

e da je srece... pare u dzep i pravac dzibuti :o)

Code Realms

Evo je, bice nevolje...

Unutar svake normalne osobe postoji ludak koji se bori da izbije na povrsinu. Niko ne poludi brze od potpuno normalne osobe.

One... Two... Freddy's coming for you...

Three... Four... Better lock the door...

Five... Six... Grab a crucifix...

Seven... Eight... Gonna stay up late...

Nine... Ten... Never sleep again!!!

Link to comment
Share on other sites

(tj vishe energije u litru rakije nego u pola kile chiste svinjske masti (alkohol goji oko 2x vishe nego mast =o)))

kolence, druže, je l te ne bi mrzelo da mi objasniš kako to alkoholna pića goje, tj. odakle tu organizam izvuče "kalorije". ja sam uvek mislio da je to mit, jer organizam alkohol tretira kao otrov, i gleda da ga se što pre reši...

Radi moja devojka masaze, profi, ti si na nbg tako da ti je blizu, tri sestre same gajbi ;), erotska ne moze :P

ja ne bih dao devojci da masira ivana, on svaku obrlati!

!!!!111

Link to comment
Share on other sites

inspirisan ovim metroseksualnim naglabanjem o kalorijskoj vrednosti izvesnih prehrambenih artikala, danas cu pokusati da ne jedem testo uopste i stoga sam poneo 2 jabuke, jednu crvenu i jednu zelenu da imam sta da jedem danas na faksu na kome cu biti 7 sati. Na bulevaru i ovako nema sta da se jede a da nije testo.

Mozda jednu jabuku dam i uciteljici. Samo je pitanje - crvenu ili zelenu.

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

zipa ovo

First blood is drawn. A federal jury sided with the RIAA and found single mother Jammie Thomas liable of “piracy” to the tune of $222K US (report from Wired). Mrs. Thomas could have been tagged with as much as $3.6M or as little as $18K, all for only 24 of the 1700 files she was reportedly sharing via Kazza.

evo i liste pesama za koje mora da plati 222.000$

* Guns N Roses "Welcome to the Jungle"; "November Rain"

* Vanessa Williams "Save the Best for Last"

* Janet Jackson "Let's What Awhile"

* Gloria Estefan "Here We Are"; "Coming Out of the Heart"; "Rhythm is Gonna Get You"

* Goo Goo Dolls "Iris"

* Journey "Faithfully"; "Don't Stop Believing"

* Sara McLachlan "Possession"; "Building a Mystery"

* Aerosmith "Cryin'"

* Linkin Park "One Step Closer"

* Def Leppard "Pour Some Sugar on Me"

* Reba McEntire "One Honest Heart"

* Bryan Adams "Somebody"

* No Doubt "Bathwater"; "Hella Good"; "Different People"

* Sheryl Crow "Run Baby Run"

* Richard Marx "Now and Forever"

* Destiny's Child "Bills, Bills, Bills"

* Green Day "Basket Case"

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Jel imao neko iskustva sa slanjem pošiljki/pisama iz pošte u Bosnu? Treba da pošaljem dva CD-a u Brčko, gledaću da ih "kamufliram" kao pismo pa me zanima da li se prave pametni i računaju Bosnu kao inostranstvo, tj. da li će da otvaraju, šalju na carinu i slično? Tnx

Link to comment
Share on other sites

imash spec kovertu za diskove, ne verujem da ce ti proci ta kamuflaza, ako i prodje, teshko da ce stici chitavi.

ja sam onomad slao do novog sada neshto, chini mi se da je izashlo oko 100 kinti, dodushe bila je isporuka, danas za sutra.

No one can survive becoming a legend.

i ja kazem jebiga! Kao da je jebiga neka magichna rech.

Link to comment
Share on other sites

evo vratio se sa bowlinga, utisci pinkijem su

+ mnogo vishe prostora za gluvarenje izmedju bacanja nego u koloseumu

- nije mi legla ova partija ko prosla u koloseumu, odvratno sam igrao, umesto da se pravdam na kugle i sta ja znam sta ipak mislim da je presudan nedostatak skila =o)) no dobro...bitje josh prilika da se popravim (posto loshije tesko da mogu =o))

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...