Jump to content

Big Brader


G!!!

Recommended Posts

a kineski farmeri... a nelegalno prodavanje golda i levelovanje lika uz novcanu nadoknadu... a seks kad padne zbog flying epic mounta (mislim da je oglas bio u fazonu ko mi da pticu za jahanje, jahace mene [:)] )... ima tu mnogo lepih stvari... a sto se tice vb-a ljudi poslusajte me makar ovaj put... znam da sam idiot, ali RANKA ispada... niste valjda toliko gadljivi na novac zaradjen od vb-a...

jebem se u pedu za sitne pare

javite se mom makrou kaliju

cali = ghettopimp

aleluja barkase, aleluja!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

@rami:

SVE sto ti gledas opametjuje, duhovno i intelektualno emancipuje? kad na ulici vidis nesto nesvakidasnje, osim ako ne mozes izvuci neku pouku, ti neces gledati?

recimo, pre godinu dana, vracam se iz jednog kluba na tvrdjavi, ispred tunela cekam zeleno svetlo a iz kola ispred mene izlazi jedna dobra riba.

odlazi 3 metra na travu, i pred 10 kola sto su cekala semafor se skine i cucne da pisa. ja gledam u fazonu omg wtf kako je nije blam i sl. da li bi ti recimo gledao? ja bi, ne zato sto je bila dobra, nego zato sto to pre nisam video devojku da se bez blama skine pred toliko ljudi i kao pisa. jbt moja devojka se skriva od mene.

i zanima me, kako 4 glupace kurvetine razgovaraju, kako koja voli da se jebe, ocu da se smejem kako pridaju znacaja horoskopu, smesno mi je kako lupetaju gluposti i imaju neke svoje verzije stvarnosti.

ne znam za tebe, ali volim da sam informisan, da znam sve, po malo o svacemu, malo vise o onom sto me zanima, ali opet kazem, po malo o svacemu.

volim da znam ko je pobedio u zvezdama granda iako ja to necu slusati ni kuci ni u gradu ni u kolima, volim da znam ko je u kuci, volim da znam koliko amerika ima spoljnog duga, volim da znam zasto zvezda kad umire moze postati neutronska a nekad crna rupa i tako beskonacno dalje...

i verujem da vecina ljudi voli to. ne znam da li imas priliku da slusas zenske razgovore bez da se ustrucavaju jer je musko pored njih, i da misle da si i ti jedna od njih ali ja nisam u takvoj prilici. u prosloj sezoni sam pogledo mozda 10 epizoda i skontao svasta o ljudima, o intelektualnom proseku srbije, o ponasanju random prosecnih ljudi, o tome sta misle i sta rade.

jebiga. ljudi se razlikuju

da imam vremena, sigurno bih bacio oko na koju epizodu ovde.

Edited by a new display name
Link to comment
Share on other sites

u prosloj sezoni sam pogledo mozda 10 epizoda i skontao svasta o ljudima, o intelektualnom proseku srbije, o ponasanju random prosecnih ljudi, o tome sta misle i sta rade.

Da bi skontao o intelektualnom proseku srbije nisi morao da odgledas ni jednu epizodu vb-a jer je samo jedan pogled na najpopularniju osobu dotichnog dovoljan. O da pricam o mikiju shmekeru chobanu predstavniku srbije, a njegovo epohalno zivotno delo je nastavio curcic.

I ne vidim sta si naucio iz tih gluposti? Kako fukse vole da se jebu? Da i zene prde? Pa ti dechko ko da si se juce rodio ...

Za neke stvari ne moram da gledam tv da bi ih znao, a za vecinu normalnog coveka ne treba ni da zanima.

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

ne kazem da sam posle 10e epizode naucio

kazem da sam shvatio nesto ali i da sam pogledao 10ak epizoda i trenucima epohalne dosade

neke stvari znas, komon sens, i sl ali jednostavno zelis da vidis to uzivo i da vidis potvrdu.

ali i nisam verovao da ljudi mogu biti toliko glupi, npr onaj duduk marko je tvrdio da moze da se zagreje bazen ako napune serpu punu vrele vode i sunu u bazen. i kao mozda nece jedna zagrejati ali 5-6 sigurno hoce.

misilm, e drago mi je sto sam tad gledao.

Link to comment
Share on other sites

wow-a neki ljudi skroz sjebavali dok od VB-a nije niko...

Kako si dosao do ovoga, molim te?

I gledaj da imash josh neki argument pored usavrsio sam engleski i upoznavanje ljudi. Posto ja kad izadjem napijem se i upoznam puno ljudi, pa kontam da je korisno jako.

ko je sjebavao zivot? taj sto ga je sjebao uz wow sjebao bi ga i bez wow-a (svejedno zapravo koji je mmo u pitanju), wow mu je samo opravdanje za tako nesto u podsvesti je samo chekao priliku za to, i kada skapira sta je propustio otrese glavom i nastavi normalno ...

... wowovci su potencijalno normalni likovi, sto nikad ne bih rekao za ove sto se loze na vb ...

od vba moze samo da te bude sramota jer skapiras kakav je veci deo mase oko tebe, mada zapravo to ko gleda nikad ni ne skapira a onaj ko je to skapirao nece ni gledati vb od samog pocetka... smarachi postaju josh veci smarachi, ok ljudi su u defanzivi, potencijalna opasnost za drustvo i njegovo raspolozenje :)))))

kada kazem ko gleda vb mislim na one koji to aktivno rade, ne na nekog ko baci pogled tu i tamo 2 min u dva dava... blah... nekad je mnogo crtanja ovde potrebno da se ne bi neko uvredio... mada jbte .. dobro kole kaze... boli me dupe i da se neko uvredi.... blah..

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

drago ti je shto si video nevidjenu glupost?

onda vas ja jednostavno ne kapiram i to je to. meni drago kad vidim lepu a pametnu ribu, ili lepu a glupu koja se lozhi na mene, ili neki lep zalazak sunca, ili 200 dinara kad nadjem, ili kad izadje igrica koja obetjava, ili kad dobijem platu, ili kad se vidim sa ljudima koje gotivim, ili kad napravim dobar ruchak, itd itd.

jednostavno mi nije do smeha kad je vb u pitanju. pre tju gledati onog benny hill-a realno :[

i prochitaj shta pishem pre nego shto pitash ovako neshto:

SVE sto ti gledas opametjuje, duhovno i intelektualno emancipuje? kad na ulici vidis nesto nesvakidasnje, osim ako ne mozes izvuci neku pouku, ti neces gledati?

Link to comment
Share on other sites

ali sam po sebi ne degredira tvoju pamet ili intelgenciju. shta vishe, mozhe samo da je pojacha neznatno, jer ipak koristish mozak da obrnesh neki kvest, ili pronadjesh nachin da shto lakshe napredujesh, zaradish pare, budesh bolji od drugih u pvp-u, itd itd

dok te vb stimulishe kako? da povratjash jer kapirash da je ljudski rod dogurao dotle da tretira sebe kao zhivotinje u zoo vrtu? ti si tu nemi posmatrach ljudske gluposti, i shto je josh gore, ista ti je zabavna (ne ti kao ti lichno:).

ne znam shta ti podrazumevash pod upoznavanjem, ali ja sigurno mislim na neshto vishe od "tjao ja sam vukashin, drago mi je".

molim te objasni mi kako? posto verovatno igras ili si igrao wow onda i sam znas da nikako ne mozes da ''postanes'' pametniji niti bilo sta drugo.

to je jebena igrica i kao takva ne sluzi nicemu sem zabave.mislim ne razumem sto pokusavas da nadjes korsit od wowa kad je nema...

a to za engleski...pa bolje da pare od pretplate skucas na casove engleskog,veruj mi,naucices vise od aggro,heal i ostalih sranja.

i ne mogu da verujem da si napisao ''pronadjes nacin da zaradis pare'' opet to je igrica i mozes samo da pronadjes nacin da zaradis pare u igrici...

a to ako ti stimulise mozak onda jebi ga,wow je i napravljen da ga igra gomila ljudi.tako da blizzard sigurno nije napravio igru koja ce pomoci kinezima da stimulisu mozak.

slazemo za za velikog brata,njegove gledaoce i glupe ukucane ali ti odlazis u neke krajnosti da bi odbranio sebe i ostale wowoce.

ja dok sam igrao znao sam da mi wow ne pomaze ni u jednom aspektu zivota,sjebo sam ocene,slabije izlazio i ostalo.i to sam shvatao (donekle) ali nikako nisam tvrdio da mi siri vidike,intelektualno ispunjuje i ostalo...

Bjukenon Mitch

Link to comment
Share on other sites

li se zajebavash, ili si glup. simpe as that.

Glup sam. Jebiga, previshe VB-a oce to da uradi.

i jedno i drugo je zabava, i to je to shto se tiche slichnosti.

Slazem se, wow je odredjenim ljudima doneo mnogo vishe problema nego gledaocima VB-a.

dalje, ja ne pricham o mega fanovima oba proizvoda. ja pricham o prosechnom gledaocu/igrachu.

Ok, ja sam pricao o fanovima...

ali sam po sebi ne degredira tvoju pamet ili intelgenciju.

Zanima me jako kako to VB degradira tvoju inteligenciju...

Obrazovanje moze da se stekne, a koliko ja znam inteligencija je urodjena i to je to. Ili imash veliki IQ ili ne, posle ide skolovanje, a ni wow ni vb ne potpomazu tome.

shta vishe, mozhe samo da je pojacha neznatno, jer ipak koristish mozak da obrnesh neki kvest, ili pronadjesh nachin da shto lakshe napredujesh, zaradish pare, budesh bolji od drugih u pvp-u, itd itd

To je dragi moj jedna forma snalazljivosti, nemoj mesati sa inteligencijom. To ti je ko da kazes za onog cigu sa pijace sto onako maestralno uvaljuje dukseve i papriku, jer prica 200 na sat i na kraju te ubedi, da je inteligentan.

dok te vb stimulishe kako?

Njegova namena nije da te stimulise i da dozivis katarzu, kao sto sam vec rekao. Kao sto nije ni wow-u

ne znam shta ti podrazumevash pod upoznavanjem, ali ja sigurno mislim na neshto vishe od "tjao ja sam vukashin, drago mi je"

Upoznavanje, druzenje tako te stvari... Online druzenje mi i nije neko i nisam pristalica toga, jebiga.

ne znam shta tje mi josh argumenata pored ovih, kad za vb ne postoji ijedan?

Ni ne treba da ima, VB-u je cilj da zabavi odredjeni sloj naroda, shto i radi. To je to.

Link to comment
Share on other sites

izvalio sam da u poslednje vreme postajem sve agresivniji... fali sexa izgleda :[

dechko, jel ti fali hromozom?

gde sam ja napisao da wow shiri vidike ili intelektualno uzdizhe? zar nisam xy puta naglasio da je to samo igrica i sluzhi da zabavi a ne za edukaciju?

i ako si ti igrajutji wow nauchio od engleskog samo neke termine vezane za igricu, onda gg za tebe :]

zamisli da mesecima radish u nekoj firmi posao koji volish sa ljudima koji su ti gotivni, i da za sve to vreme nisi progovorio rech o nechem van posla sa njima? jel retardiran taj posao ili ti?

i josh ovo za pare... pa poenta je da treba da koristish mozak da bi u toj igri zaradio pare ili radio neshto od stvari koje sam pomenuo. i josh ejdnom, nije bitno to shto su te pare imaginarne, bitno je da si ti koristio mozak da bi doshao do njih, ili do nekog drugog cilja u igri.

i stvarno mi je nepojmljivo da ti ne odvajash interes proizvodjacha i nuspojavu produkta. da, momci i devojke iz blizzarda su napravili igricu da bi uzeli kesh, ali to ne znachi da ta igrica ne mozhe da ima i drugi aspekat osim kao mashina za pravljenje kesha. taj side effect ovde se ogleda u tome shto ne samo da igra dozvoljava, vetj i podstiche kontakt sa drugim igrachima. a taj kontakt je socijalne prirode iznad svega. to i jeste poenta mmo igre.

da ne govorim o tome kolko ti je smeshna teorija "blizzard je napravio igru zbog para a ne da bi stimulisao mozak igracha". mislim, isto tako ej napravio zbog kesha a ne da bi ja upoznao nekoliko strashno gotivnih ljudi, pa sam ih ipak upoznao i imam kontakt sa njima iako sam wow igrao 2 meseca u proshlih godinu ipo minimum.

a tebi nije wow sjebao ocene i zhivot, sjebao si ih sam. wow ti je bio izgovor, i da nije bilo te igre, nashao bi neki drugi.

edit:

ovo za mitcha napisao. za tebe longli tju videti kasnije vecheras ako ne zaglavim, ili sutra. a ti u medjuvremenu mozhesh da izguglash razne tipove inteligencije da ne bude da pricham gotske rune posle :]

tip: i taj chicha shto te obrlatio na spiku bi imao doabr rezultat na odredjenoj vrsti inteligencije, dok mu je prosek inteligencije ili iq neshto nizhi.

Edited by Ramirez
Link to comment
Share on other sites

izvalio sam da u poslednje vreme postajem sve agresivniji... fali sexa izgleda :[

dechko, jel ti fali hromozom?

gde sam ja napisao da wow shiri vidike ili intelektualno uzdizhe? zar nisam xy puta naglasio da je to samo igrica i sluzhi da zabavi a ne za edukaciju?

i ako si ti igrajutji wow nauchio od engleskog samo neke termine vezane za igricu, onda gg za tebe :]

zamisli da mesecima radish u nekoj firmi posao koji volish sa ljudima koji su ti gotivni, i da za sve to vreme nisi progovorio rech o nechem van posla sa njima? jel retardiran taj posao ili ti?

i josh ovo za pare... pa poenta je da treba da koristish mozak da bi u toj igri zaradio pare ili radio neshto od stvari koje sam pomenuo. i josh ejdnom, nije bitno to shto su te pare imaginarne, bitno je da si ti koristio mozak da bi doshao do njih, ili do nekog drugog cilja u igri.

i stvarno mi je nepojmljivo da ti ne odvajash interes proizvodjacha i nuspojavu produkta. da, momci i devojke iz blizzarda su napravili igricu da bi uzeli kesh, ali to ne znachi da ta igrica ne mozhe da ima i drugi aspekat osim kao mashina za pravljenje kesha. taj side effect ovde se ogleda u tome shto ne samo da igra dozvoljava, vetj i podstiche kontakt sa drugim igrachima. a taj kontakt je socijalne prirode iznad svega. to i jeste poenta mmo igre.

da ne govorim o tome kolko ti je smeshna teorija "blizzard je napravio igru zbog para a ne da bi stimulisao mozak igracha". mislim, isto tako ej napravio zbog kesha a ne da bi ja upoznao nekoliko strashno gotivnih ljudi, pa sam ih ipak upoznao i imam kontakt sa njima iako sam wow igrao 2 meseca u proshlih godinu ipo minimum.

a tebi nije wow sjebao ocene i zhivot, sjebao si ih sam. wow ti je bio izgovor, i da nije bilo te igre, nashao bi neki drugi.

edit:

ovo za mitcha napisao. za tebe longli tju videti kasnije vecheras ako ne zaglavim, ili sutra. a ti u medjuvremenu mozhesh da izguglash razne tipove inteligencije da ne bude da pricham gotske rune posle :]

tip: i taj chicha shto te obrlatio na spiku bi imao doabr rezultat na odredjenoj vrsti inteligencije, dok mu je prosek inteligencije ili iq neshto nizhi.

bravo,odlican shtos za hromozom!

aj se sad vrati i pogledaj sta si pisao pre nego sto napljujes,jer da si napisao kao sto kazes ja ne bi ni kucao reply.

ne vidim zasto bih engleski ucio u wow-u i uopste zasto bih se trudio da ga uchim kad je pola tamo nepismeno,ali da ne zalazimo sad.

zasto pravis paralelu izmedju posla i wow-a? jel to znaci da wow shvatas kao posao u firmi?

ne znam.meni je i dalje smesno jer ti tvrdis da ti treba mozak da bi napravio pare u wowu.pa da ti zaista treba mozak ne bi ga igralo 10 miliona ljudi,pola bi popizdelo jer nema pare.

znaci pomiri se sa tim da ti ne treba mozak niti bilo sta drugo da bi napravio nesto u wowu.eto samo to,za ostalo si upravu i ok je

i da naravno da su momci i devojke napravili igru da bi zgrnuli kes,a na tebi su ostavili mogucnost sta da radis dalje.oni su svoje uzeli a tebi ostaje da raidujes/pravis pare/druzis se...

tj da shvatas igru kako ti zelis.ti je ocigledno shvatas na neki svoj jedinstven nacin i to je ok ali nemoj svakog ko drugacije misli odma pod zub.jesi stariji i verovatno bolje sagledavas neke stvari,ali preterujes nekad stvarno.nije ovo jedina rasprava gde je tako,ovde sam se ukljucio jer nisam vise mogao da citam ovo o wow-u...

Bjukenon Mitch

Link to comment
Share on other sites

za mene su svi rialiti shoovi kao i kvizovi i menjanje snajki i ostala sranja chista zabava kretena i nemam zhelju da se smaram s tim ...

i danas sam upalio iz dosade na b92 i vidim vb uzhivo ,valjda, i nisam mogao da se nachudim ...

ribe mi nekako deluju mutavo , a od frajera sam skontao samo dvojicu i to jednog lika s nekim zavijenim akcentom , gibanica - tako neshto ...

realno , dugo nisam video tako glupog lika ...

5 minuta Velikoga Brata , i previshe ...

alo bre jebeno , sta pishete romane.

wow je sranje, vb je sranje...srebrne patike su sranje... i realno vlade divac je car.

Realno si u pravu !

Edited by -protA
Link to comment
Share on other sites

E gledao sam veceras malo!

Onaj lik sto ga zovu Burek rekao onoj jednoj Sali (iz "3. kamena od Sunca") da je obukla suknju iako ima lose noge. Bog'te mazo koliko se ona jadna uvredila jooooooj.. :) Au majku ti, koliko glupim ljudima neka tako sitna glupost znacajno glupljeg od njih moze da napravi komplex-haos u glavi!

Evo sad je uzivo, dobacuju se nechim. Amusing! :)

e, sad i pevaju "avionu slomicu ti krila" jer se cuje avion!

facebook.com/speed.rs

Link to comment
Share on other sites

za mene su svi rialiti shoovi kao i kvizovi i menjanje snajki i ostala sranja chista zabava kretena i nemam zhelju da se smaram s tim ...

i danas sam upalio iz dosade na b92 i vidim vb uzhivo ,valjda, i nisam mogao da se nachudim ...

ribe mi nekako deluju mutavo , a od frajera sam skontao samo dvojicu i to jednog lika s nekim zavijenim akcentom , gibanica - tako neshto ...

realno , dugo nisam video tako glupog lika ...

5 minuta Velikoga Brata , i previshe ...

Realno si u pravu !

iz dosade si se zabavio kao kreten... ali nije u tome stvar... ovo je TIPICAN primer izvestacenog posta... nemas tv kuci... nisi citao topic pre postovanja, na ulici nisi nikoga cuo da pominje vb-a, ili ne izlazis napolje... toliko si "kao" neupucen da ne znas da imaju samo dva tipa i jos si smisljeno u stilu pravog hard core cs-era stigao da napises: gibanica - tako nesto... ovim putes izrazavam gadjenje prema tvom postu, koji je imao za cilj da nama ostalima dokaze koliko si kul i ineligentan decko... ali avaj u signi se pominje CS...

jebem se u pedu za sitne pare

javite se mom makrou kaliju

cali = ghettopimp

aleluja barkase, aleluja!

Link to comment
Share on other sites

@rami

odlepio si brate

stajes u odbranu necega kroz ti licno nisi prosao

ae manje vise to,nego ovo sa engleskim si lupio tesko,pa ne mozes da sednes da igras takvu igru a da ne znas engleski bar malo,a ne vidim da ces kroz nju nesto vise nauciti

i takodje gresis da wow nije uzrok mnogih upropastenih skolovanja

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...