Jump to content

Big Brader


G!!!

Recommended Posts

  • Replies 1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Kompleksi? Mrznja? Da li ste vi normalni.. pa takve rijaliti serije su najgori shljam i dekadencija chovekovog drushtva i mozga. Ne morash da budesh iskompleksiran i pun mrznje da bi shvatio koliko je ochajna sama ideja tog "show"-a, koliko je sve to jadno i nepotrebno.

Mislim da preterujesh sa mrznjom jednog show-a... Chim ima toliku gledanost, znaci da ima potrebe za njim, a ljudima koji to prave bitno je da donosi pare, tako da radi svoj posao, narod hepi, producenti puni para...

A ako cemo iskreno nisam primetio "dekadenciju" ljudi i drustva zbog gledanja BB, ti si se postavio kao da svakim satom provedenim uz BB ti se smanji IQ za 1...

Ja bi pre rekao da to gledaju ljudi koji vole da se bavi tudjim zivotima ili nemaju trenutno nista zanimljivo u svom ili jednostavno kao razonodu kao sto bi gledao bilo koji drugu seriju, nego da gledaju iskljucivo glupi...

Link to comment
Share on other sites

chim potezhesh pitanje kompleksa, nisi razumeo :[

i longli, misli malo o onome shtop pishesh a ne tek tako...

objasni ti meni kakve veze ima potreba za takvom "emisijom" sa stanjem intelektualne dekadencije koju ona prozivodi :]

chak i da je narod svestan da je gluplji gledajutji takav trash svaki dan, opet ne vidim moralno orpavdanje da im se ista aktivnost dopusti. jer, kako je to pashitj lepo primetio, narod je stoka. a stoka ne zna uvek shta je najbolje za njih. ne znam ni ja shta je najbolje, ali znam shta je loshe. a ovo je jako loshe :[

a to shto ti nisi primetio da je narod gluplji je sjajan argument. kao da je je intelektualno stanje nacije vidljivo golim okom, i promene se deshavaju u epohama od po 12 sati :]

i ono, ne tvrdim aj da to gledaju samo glupi ljudi. ima tu i shabana, neobrazovanih, bez zhivota, smorenih toliko da ni ne znaju da su smoreni pa gledaju takve gluposti, oni bez smisla za humor, oni bez ikakvog ukusa u zhivotu, itd itd itd

a ima tu i doabr procenat onih koji to gledaju da bi se smejali budalama i gluposti. takvih nazhalost najvishe imam oko sebe, i zhao mi je zbog njih jer ih uglavnom sve volim i gotivim :[

pa zar pored kompjutera, interneta i kablovske televizije, bash mora to da se gleda?

Link to comment
Share on other sites

a to shto ti nisi primetio da je narod gluplji je sjajan argument. kao da je je intelektualno stanje nacije vidljivo golim okom, i promene se deshavaju u epohama od po 12 sati :]

Mislio sam na ljude oko sebe, dakle drugari/drugarice koji gledaju znam da nisu glupi, a gledanjem show-a se nista nije promenilo po tom pitanju, niko im nece postati idol, nece ici u publiko da se deru "MARKO OMGGG ENA OMGG", vec je to jednostavno jedan vid zabave za njih, kao i za mnoge druge ljude...

objasni ti meni kakve veze ima potreba za takvom "emisijom" sa stanjem intelektualne dekadencije koju ona prozivodi :]

chak i da je narod svestan da je gluplji gledajutji takav trash svaki dan, opet ne vidim moralno orpavdanje da im se ista aktivnost dopusti. jer, kako je to pashitj lepo primetio, narod je stoka. a stoka ne zna uvek shta je najbolje za njih. ne znam ni ja shta je najbolje, ali znam shta je loshe. a ovo je jako loshe :[

Dobro, ali ko si ti ili ja da im zabranimo da gledaju BB ili da odredjujemo sta je ok a sta ne... Meni licno je BB glup, ali ne kazem da nekada nisam bacio oko usled opsteg smora i zelje da vidim sta je svima toliko zanimljivo.

Ne znam, nije da imam neki stav povodom BB, gledam na to ko na svaku drugu glupu seriju...Recimo do BB-a mi je mnogo gore 48 sati svadba, sve za ljubav i tako to... Ja sam se stavio u kozu producenta koji zgrcu pare i boli ih kurac, jer niko tebe ne tera ili tera da gledash to, ignorishi...

Mene nervira kad neko hejtuje kao da ce promeniti svet... Mislim ok, ako stvarno mislis da ces uspeti u tome, ali ja se jednostavno iskljucim... Ne gledam show, kada krene prica, ne slusam... Mada i nemam gde posto iz ekipe samo jedna do dve osobe gledaju...

pa zar pored kompjutera, interneta i kablovske televizije, bash mora to da se gleda?

Pa ne. Sto se tice nasheg TV programa, jedino sto gledam je ciklus filmova o James Bondu nedeljom u 21 na FOX-u i utakmice neke... Sve ostalo svlacim sa neta, jer mi je nash TV program krsh.

Ah, nisam se toliko bavio situacijom u kuci ove godine, ali posto sam prosle pogodio apsolutno sve sto se desilo, mozda se ukljucim u zabavu i ovoga puta. Dajte mi nekoliko nedelja da uhvatim makar 3-4 epizode, bice mi dovoljno :)

Ladno sam tek sada izvalio da je Lucky u stvari veliki brat! It all adds up, taj glas, identiten se ne zna, na slike forumasha postavlja slike nekog lika kako bi nam zamazao ochi...

Edited by Longleyy
Link to comment
Share on other sites

Chim ima toliku gledanost, znaci da ima potrebe za njim

Chekaj, jel ti zapravo koristish ^^ kao chinjenichno stanje: "ljudi gledaju. Mora da je dobro, pametno, zabavno i potrebno." O boze, pa to shto VB-a ljudi u Srbiji i preko gledaju u velikom broju samo pokazuje na kom smo kao rasa, jadnom, nivou svesti kada nas zabavlja, upotpunjuje, raduje rijaliti shou kao shto je VB.

"Vrh brate", "Dopuna mishitja, dopuna kredita" i slichne reklame, koje su produkt VB-a, samo dokazuju koliko smo patetichni.

Kapiram da nema svrhe da produbljujem temu o VB-u i slichnim emisijama jer nema smisla, na sve shto kazem - neko tje imati, po njemu, valjan odgovor. Jednostavno nemam snage. Nije da sam neki primer odlichno/pametno provedenog vremena u zivotu s'obzirom da igram WoW ali kao shto sam rekao, radije bih igrao WoW ili gledao u plafon nego proveo minut gledajutji VB-a.. meni, lichno, to vredja inteligenciju - a vama ako se ta emisija svidja, ako vam donosi zabavu ili _shta_god_.. uzivajte, a ja tju da zaobidjem josh jedno sranje iz domatjeg tv asortimana idiotluka.

Link to comment
Share on other sites

Dovaljno ste svi patetichni shto uophte raspravljate o jebanom Velikom Bratu-na ovaj ili onaj nachin.Jednostavno kome je zanimljivo da gleda VB on ce ga i gledati,kome nije on nece.Ja imam i previshe drugih stvari u zivotu koje me ispunjavaju da tako da ono,nemam vremena da gledam TV jer su mi preche pomenute stvari.Ali kontam kad ne bi bilo tako mozda bi i seo da odgledam malo to i mozda bi mi chak i bilo zanimljivo.Odlegedao sam samo onaj prvi dan chisto da vidim kakvu su ekipu ubacili...

Ali u svakom sluchaju raspravljati o negativnom/pozitivnom uticaju VB je besmisleno.Ljudi koji non-stop, redovno gledaju VB u svakom sluchaju ne bi radili neshto pametnije,tako da je tu stvar maltene ista kao da i nema VB.

Izvini Tjiro,ali sa ovom ispod chinjenicom ti gubish svaki kredibilitet kad je u pitanju rasprava o zaglupljivanju i gubljenju vremena:

Nije da sam neki primer odlichno/pametno provedenog vremena u zivotu s'obzirom da igram WoW

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

TAKO JE!!! SVI KOJI SU IGRALI/IGRAJU WOW, U LOGOR BRE!!!

Ne razumem te vase argumente 'lol igrao si/igras wow, ae pali tupavce glupavi' i slicno. Sta? Neko je manje covek sto je igrao/igra wow? Ti argumenti su LOL.

Kao prvo, nemoj da se lozish k'o mlad' majmum,jer ja nigde nisam rekao tako kako si ti napisao.Samo sam u sklopu celokupne galame o VB-u kao "kao alatki za masovno zaglupljivanje" rekao Tjiri da jednostavno ne moze da prebacuje nekome shto gubi zivot gledajutju VB,kad on to isto radi WoW-om.

I kao shto se tamo neka strina zarazi deshavanjima u kuci,tako se i mi zarazimo raznoraznim igrama pa smo u stanju da zaboravimo na bilo shta oko nas.

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

@Fatso:Ajde objasni mi tu konstataciju?

Inache, niko ovde nije blatio WoW iz aspekta kvaliteta,vec iskljuchivo u smislu da nemash preteranu razliku izmedju WoW-a i VB-a,i jedno i drugo su napravljeni tako da se njima zarazi ciljna grupa koja ce na ovaj ili onaj nachin da donosi ogroman profit.

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

osnovna razlika - u wow je ulozheno priblizhno 100x vishe vremena na pisanje priche, stvaranje interesantnog sadrhaja od strane profesionalaca, naravno neko ce reci da wow nije o prichi vec o iskoristavanju prizemne ljudske sklonosti ka hamsteringu ali nema veze, wow ima I jedno I drugo. u bb imamo samo iskoristenje prizemne ljudske sklonosti ka meshanju u tudje zhivote, ma kako dosadni i nesadrzhajni oni bili. Da, stoje mozgovi koji iskoristavaju slabost ljudske prirode iza jednog i iza drugog no wow je prokleti Yamato medju takvim akcijama, dok je BB (pogotovo domaci) najbolja skela srpske ratne mornarice.

Link to comment
Share on other sites

^Totalno se slazemo.

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

nije mi jasno.

napadaju ljude kako su glupi jer gledaju bb a ne napadaju ljude koji puse gandzu, izimaju eksere ili ko zna koje droze.

ne napadate ljude koji igraju wow, pow, eve, keve i sl...

ololo svi koji gledaju fudbal su glupi jer to nije zanimljivo, svi trce za jednom loptom, uvek na kraju mozes videti rezultat a i sport je glup. omgmogoloo

ja se slazem sa savketom, ja ne gledam bb jer stvarno nemam vremena, dan mi je ispunjen vecinom vremena, i u to vreme najcesce nisam kuci, ali da sam zgubidan, verovatno bih pogledao koju epizodu ako nema nista zanimljivo na tv-u.

cujem samo da je bb sranje, zaglupljuje ovo ono, koji su zapravo argumenti za te tvrdenje?

znam da to sve stoji, ali samo hocu da cujem da li vi to govorite jer to govori par ljudi sa foruma ili imate svoje misljenje?

jbt niti sam protivnik toga, niti jedne emisije, niti igrica, niti droge, niti fegeta, niti budala sto skacu sa planina zgrada, niti budala sto dizu kugle od milion kila i redjaju na burice (e to sto je retardirano lol)...

i sl..

edit: evo sad vidim koletov argument. ajde sad neko ko nije pristrasan da odgovori

Link to comment
Share on other sites

OMG ti bi bio idealan za BB [:D] pazi BB je toliko omrazen zato sto kontam da su ljudi koji su u kuci kanal... mislim to je neki prosek u srbiji a ljudi koji posecuju ovaj 4um ipak su malko inteligentniji od tog proseka ne znam mozda i gresim... ja npr kad sam kuci ako i upalim tv pogledam vremensku prognozu eventualno neku tekmu ili film itd. Da ja gledam kako se 8-9 ljudi retardira pred kamerama da bi bilo zanimljivije sirokim narodnim masama ne pada mi napamet. Pa pogledaj gde je ko zavrsio iz prethodnog BB Marko i Ena vode nesto na pinku neki Grand q*ac palac aloooooooo bre. Tebi ako su oni ok super i njima slicni onda odlicno odobravaj gledanje BB i bacaj h8 na ljude koji ga ne vole... Cak nije problem ni u samim ukucanima koliko u samom Emotionu ili onom ko odlucuje o izboru zadataka i ostalo... U principu kad pogledas BB vidis kakva je populacija u Srbiji a ja ne mogu da kazem da mi se svidja ono sto vidim...

Edited by Dimke
Link to comment
Share on other sites

Chekaj, jel ti zapravo koristish ^^ kao chinjenichno stanje: "ljudi gledaju. Mora da je dobro, pametno, zabavno i potrebno." O boze, pa to shto VB-a ljudi u Srbiji i preko gledaju u velikom broju samo pokazuje na kom smo kao rasa, jadnom, nivou svesti kada nas zabavlja, upotpunjuje, raduje rijaliti shou kao shto je VB.

"Vrh brate", "Dopuna mishitja, dopuna kredita" i slichne reklame, koje su produkt VB-a, samo dokazuju koliko smo patetichni.

Kapiram da nema svrhe da produbljujem temu o VB-u i slichnim emisijama jer nema smisla, na sve shto kazem - neko tje imati, po njemu, valjan odgovor. Jednostavno nemam snage. Nije da sam neki primer odlichno/pametno provedenog vremena u zivotu s'obzirom da igram WoW ali kao shto sam rekao, radije bih igrao WoW ili gledao u plafon nego proveo minut gledajutji VB-a.. meni, lichno, to vredja inteligenciju - a vama ako se ta emisija svidja, ako vam donosi zabavu ili _shta_god_.. uzivajte, a ja tju da zaobidjem josh jedno sranje iz domatjeg tv asortimana idiotluka.

a mozes li da zamislis koja je frustracija kada pored 100 ortaka jedino je ne igram wow... basnoslovno puta veci smor od pricanja o bilo cemu sa tv-a... nikada u zivotu nisam kreirao lika, ali znam sve klase, rase, specove, arene, bg, jebene promene cena na ah, cak i imena main likova koji imaju imba tvinkove, aldori ili skrajeri, dagger ili sword, main tank, off tank, dps warrior, resto saman, ffs, bubble, help me summon pls, full dps, wts, lfg, fire resistance 140+ needed, cak sam se i smorio sto vise ne moze da se soluje chess event... i tako u nedogled...

zakljucak: ukoliko ih ne mozes pobediti, pridruzi im se...

p.s. kako se zove ciganski wow server? ROMAGUS

jebem se u pedu za sitne pare

javite se mom makrou kaliju

cali = ghettopimp

aleluja barkase, aleluja!

Link to comment
Share on other sites

OMG ti bi bio idealan za BB [:D] pazi BB je toliko omrazen zato sto kontam da su ljudi koji su u kuci kanal... mislim to je neki prosek u srbiji a ljudi koji posecuju ovaj 4um ipak su malko inteligentniji od tog proseka ne znam mozda i gresim... ja npr kad sam kuci ako i upalim tv pogledam vremensku prognozu eventualno neku tekmu ili film itd. Da ja gledam kako se 8-9 ljudi retardira pred kamerama da bi bilo zanimljivije sirokim narodnim masama ne pada mi napamet. Pa pogledaj gde je ko zavrsio iz prethodnog BB Marko i Ena vode nesto na pinku neki Grand q*ac palac aloooooooo bre. Tebi ako su oni ok super i njima slicni onda odlicno odobravaj gledanje BB i bacaj h8 na ljude koji ga ne vole... Cak nije problem ni u samim ukucanima koliko u samom Emotionu ili onom ko odlucuje o izboru zadataka i ostalo... U principu kad pogledas BB vidis kakva je populacija u Srbiji a ja ne mogu da kazem da mi se svidja ono sto vidim...

nisam rekao da su super.

rekao sam da ih ne primecujem i ne pizdim zato sto postoje.

Link to comment
Share on other sites

nisam rekao da su super.

rekao sam da ih ne primecujem i ne pizdim zato sto postoje.

Nisam ni ja rekao da si ti rekao da su super nego "ako su oni tebi ok, super"... pazi ja ne pizdim sto postoje ali bilo je tu drugih stvari koje su isle u tom terminu kojih sad nema a neko ih je gledao pre... totalno nebitno... u svakom slucaju mislim da to ne moze da pokaze nista dobro bolje da naprave nesto kao onu japansku zajebanciju Viking i to da pustaju nego ovo... ono mi je bar smesno kad se upucavaju u vodu [:D]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...