Jump to content

Big Brader


G!!!

Recommended Posts

gluma je nauka i umetnost.

ubij se.

ti meni pricas o glumi sine???

i u kursadzijama se glumi... jel i to umetnost poaro???

a sto se tice nauke... ta izjava ce verovatno biti u necijoj signi...

a sto se tice sugerisanja da se ubijem... bleda kopija lagmaker-a... jadno...

jebem se u pedu za sitne pare

javite se mom makrou kaliju

cali = ghettopimp

aleluja barkase, aleluja!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

pogledaj balkanski spijun (recimo, ima ih takvih brdo) i skontaj zasto se gluma u srbiji moze nazvati nauka

a ne pravljenje budalom od sebe

veruj mi decko ima mnogo vaznijih stvari u zivotu od big brothera i opterecivanja istim.

recimo sinoc u vreme vb-a je bila brutalna emisija na national geo. o mozdanim hemisferama, nadarenim ljudima i sl.

ali ne, ti si morao da vidis sta je miki rekao sanji i kako je sanja odbrusila igoru

Link to comment
Share on other sites

sumnjas u moj tip??? O_o

pogledaj balkanski spijun (recimo, ima ih takvih brdo) i skontaj zasto se gluma u srbiji moze nazvati nauka

a ne pravljenje budalom od sebe

veruj mi decko ima mnogo vaznijih stvari u zivotu od big brothera i opterecivanja istim.

recimo sinoc u vreme vb-a je bila brutalna emisija na national geo. o mozdanim hemisferama, nadarenim ljudima i sl.

ali ne, ti si morao da vidis sta je miki rekao sanji i kako je sanja odbrusila igoru

da pogledam balkanskog spijuna??? vise ne glumim u istoj predstavi, tako da je bedak sto ne mozes da pogledas mene kako to radim...

a sto se tice NG-a... reci mi kako se zvala emisija da skinem sa nekog torenta... juce sam odlucio da preskocim tv i da za promenu malo pijem...

gluma je zanat... i nista vise od toga... i to ti kaze glumac... na moju nesrecu ne i diplomirani glumac...

i nemoj da izvrces moje reci... nisam rekao da je gluma SAMO pravljenje budale od sebe... ali svakako ima i toga... takodje sam rekao da je na samom glumcu da odluci: da li je spreman na to... i da izvaga da li su pare koje su mu ponudjene vredne toga... nismo svi zoran radmilovic...

seka sabljic: nova vreca snaga veca... ma jok nije to blamiranje u pitanju je nauka i umetnost...

jebem se u pedu za sitne pare

javite se mom makrou kaliju

cali = ghettopimp

aleluja barkase, aleluja!

Link to comment
Share on other sites

Jel neko zna ime pesme od Radeta Serbedzije koju je Miki slusao u ispovedaonici pre nego sto je video da mu je cale usao u kucu??Aj ako zna imam nekih 20-ak stvari od njega al nemam tu...

nisam pratio... ali trebalo bi da ima na forumu vb-a... cini mi se da treba registracija... tamo ima bukvalno svaka glupost vezana za sve sto se desava u kuci... mislim da ces brzo naci o kojoj je pesmi rec...

^ "kako ti mozes da kazes mojoj cerci da je kupila losiji deterdzent? to cemo jos da vidimo" :)

a tek ona cuvena reklama sa: "gospodine tihi"... sve sam cuo, ali partizan pa jos gospodin...

jebem se u pedu za sitne pare

javite se mom makrou kaliju

cali = ghettopimp

aleluja barkase, aleluja!

Link to comment
Share on other sites

sumnjas u moj tip??? O_o

da pogledam balkanskog spijuna??? vise ne glumim u istoj predstavi, tako da je bedak sto ne mozes da pogledas mene kako to radim...

a sto se tice NG-a... reci mi kako se zvala emisija da skinem sa nekog torenta... juce sam odlucio da preskocim tv i da za promenu malo pijem...

gluma je zanat... i nista vise od toga... i to ti kaze glumac... na moju nesrecu ne i diplomirani glumac...

i nemoj da izvrces moje reci... nisam rekao da je gluma SAMO pravljenje budale od sebe... ali svakako ima i toga... takodje sam rekao da je na samom glumcu da odluci: da li je spreman na to... i da izvaga da li su pare koje su mu ponudjene vredne toga... nismo svi zoran radmilovic...

seka sabljic: nova vreca snaga veca... ma jok nije to blamiranje u pitanju je nauka i umetnost...

ako ronaldinjo snimi reklamu kako masi gol sa 5 metara ne znaci da je on los fudbaler niti se to ikako moze povezati sa njegovim skillom.

glumci u filmu/pozoristu su glumci, ljudi u vb-u su debili i oni koji mogu da prate i prate to.

mozda sam to samo ja, kad sam imao devojke koje vole da kafenisu, tracare, ogovaraju ja sam to terao od sebe, u zivotu nisam prenosio traceve niti voleo da ih slusam, samim tim mi je taj show ogavan... e ko je kome sta iza ledja rekao, ko sta misli o kome, ko je koga stipno i sl.. jednostavno me ne zanima.

i moje carsko misljenje je da svako koga tako nesto zanima jeste socialno/emotivno nezreli debil

a emisija je:

Мој бриљантни ум: Случајни геније

Да ли оштећење на мозгу може да открије изузетне менталне способности? Кроз запањујуће, истините приче откријте како наизглед немоћно стање може да резултује ослобађањем изузетних скривених талената

serbia.ngceurope.com

pozz

Edited by qwertyuiop
Link to comment
Share on other sites

Jel neko zna ime pesme od Radeta Serbedzije koju je Miki slusao u ispovedaonici pre nego sto je video da mu je cale usao u kucu??Aj ako zna imam nekih 20-ak stvari od njega al nemam tu...

Hm, zar nije bila ona stvar od Arsena Dedica - Djevojka za jedan dan? Ili sam se ja istripovao nesto...

facebook.com/speed.rs

Link to comment
Share on other sites

Hm, zar nije bila ona stvar od Arsena Dedica - Djevojka za jedan dan? Ili sam se ja istripovao nesto...

Ne znam nisam mogao da cujem lepo jer sam imao pijane budale oko sebe sad skidam od Arsena tu pesmu pa cu da cujem moguce da nije bio Serbedzija.

Edit. Dovla hvala puno to je ta pesma

Edited by Lizzard King!!!
Link to comment
Share on other sites

ako ronaldinjo snimi reklamu kako masi gol sa 5 metara ne znaci da je on los fudbaler niti se to ikako moze povezati sa njegovim skillom.

glumci u filmu/pozoristu su glumci, ljudi u vb-u su debili i oni koji mogu da prate i prate to.

mozda sam to samo ja, kad sam imao devojke koje vole da kafenisu, tracare, ogovaraju ja sam to terao od sebe, u zivotu nisam prenosio traceve niti voleo da ih slusam, samim tim mi je taj show ogavan... e ko je kome sta iza ledja rekao, ko sta misli o kome, ko je koga stipno i sl.. jednostavno me ne zanima.

i moje carsko misljenje je da svako koga tako nesto zanima jeste socialno/emotivno nezreli debil

a emisija je:

serbia.ngceurope.com

pozz

bio bih sa ribom koja tracari i kafenise 100 dana za 100 000 evra i ne stidim se toga... (naravno ako i samo ako vec nisam u vezi)... show jeste ogavan, ali ucesnici imaju jak razlog da ucestvuju... gledanje istog nije obavezno i za vb se ne placa pretplata...

"i moje carsko misljenje je da svako koga tako nesto zanima jeste socialno/emotivno nezreli debil" tvoje misljenje ce biti cenjeno isto onoliko koliko i ti cenis misljenje ljudi koji to gledaju i kazu: jeftina zabava za siroke narodne mase...

a poredjenje je bilo vise metaforicko... nije ni djindjic poredio bucka i mrsavka sa srbijom i eu bukvalno... poenta je bila u klackanju, a ne u debeloj deci... :)

ty za link...

jebem se u pedu za sitne pare

javite se mom makrou kaliju

cali = ghettopimp

aleluja barkase, aleluja!

Link to comment
Share on other sites

moja metafora za devojku koja kafenise nije se odnosila na ucesnike vec na gledaoce.

bole me kurac za njihove traceve i sta je kome sta iza ledja rekao i koje kome podmetnuo nogu.

i moje misljenje je da to nije zabava.

mislim citiracu jednom od najvecih americkih admirala:

"Great minds discuss ideas, average minds discuss events, small minds discuss people."

ljudi su mi tema ukoliko pricamo kolike neka riba ima sise i da li dobro pusi kurac, a ljudi oko mene nisu, a kamo li tih 15 stakora

Link to comment
Share on other sites

tačno je sve što pišeš, dakice, ali VB fanovi su u stanju da izvrnu logiku naopačke ne bi li racionalizovali gledanje te emisije.

hoces da potvrdis da je gluma nauka???

a ovo o vb fanovima nije za mene, tako da nemam sta da odgovorim...

@daki: ja sve vreme pravdam ucesnike, a ne gledaoce... to sto je serija govno, ne znaci da je aljosa vuckovic los glumac...

"small minds discuss people"...

"moja metafora za devojku koja kafenise nije se odnosila na ucesnike vec na gledaoce."

cini mi se da i ti polemises upravo o ljudima... o master mind-u...

uostalom otkud vi uopste na ovom topicu???

ja ne klikcem na topic-e tipa: pricajte... to me ne zanima i mogu da kliknem na tako nesto samo slucajno... u tom slucaju instant gasim prozor, pre ucitavanja... sto citas sve ovo??? ovde neces dobiti insipraciju za svoju epohalnu ideju o kojoj posle mozemo da diskutujemo...

jebem se u pedu za sitne pare

javite se mom makrou kaliju

cali = ghettopimp

aleluja barkase, aleluja!

Link to comment
Share on other sites

^Znaci ako neko nesto ima da kaze sto se kosi sa misljenjem 95% ljudi koji spamuju odredjeni topic, treba da cuti?

ne... naprotiv... samo mi je cudno da citam topic o necemu sto me ne zanima... a ako ga ne citam, necu ni znati kakvo je misljenje 95% ljudi o tome sto me ne zanima...

koliki bi sadomazohista trebalo da budem, da odem na cs forum... kada cs smatram hiljadu puta vecim zlom cak i od vb-a... i onda da kenjam ljudima koji to igraju kako su nerdovi... njihov izbor...

nije poenta da li si u vecini ili u manjini i da li ces nesto napisati ili precutati... moje pitanje je: zasto citati polemiku o vb... ako ne pratis vb i mislis da je doticni govno???

Edited by JetSet

jebem se u pedu za sitne pare

javite se mom makrou kaliju

cali = ghettopimp

aleluja barkase, aleluja!

Link to comment
Share on other sites

ovde se ne prica samo o ucesnicima velikog brate jetsetu, ovde se polemise o nekim drugim stvarima. ovde koliko vidim iznosimo misljenja i stavove a ne pricamo sta je miki jeo danas.

na ovom forumu sam, izmedju ostalog i zbog rasprave oko tema i desavanja koja me okruzuju. a jedna od tih je vb.

ja ne pricam o tome sta je miki jeo, siki rekao, i kome je kurva pusila kurac, samo kazem da je kolektiv ucesnici+gledaoci mentalno deformisan na neki nacin. i nemam sta da pricam tu dalje ali ti se nastavljas i trazis objasnjenje.

i gluma nije zanat jer onda tom logikom bi pikaso u stvari bio zanatlija a ne umetnik. ali sto ivan kaze, "izvrnuces logiku" i poceti da tvrdis to.

gluma je talenat sa kojim se radjas i spada u lepe umetnosti. izucava se godinama na faxu i praksa se jos vise.

Link to comment
Share on other sites

Nekome je jednostavno zanimljivo da cita sta vi 'O VELIKI MOZGOVI PAMETNI NAJPAMETNIJI' imate da kazete :)

u pravu si... ko zna koliko ima pametnih postova na cs forumu... a ja imam takve glupe predrasude... odoh da ih mracim... ;)

jebem se u pedu za sitne pare

javite se mom makrou kaliju

cali = ghettopimp

aleluja barkase, aleluja!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...