Jump to content

Big Brader


G!!!

Recommended Posts

My 2 cents

Usao je jer je gledanost niza od tajnog agenta izija. Bar sudeci po mom okruzenju

Kad smo vec kod izija, ono ni Rambo sa svojim refleksima ne bi resio. Kanim se da nazovem ovih dana.

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

upravo tako... ja samo odem na njihov forum i pogledam 5 tema vezanih za izbacivanje... ono tamo je je*ena nepogresiva kugla... bedak je samo sto vise ne moze da se kladi na vb... ^^

i da... velika je polemika sta radi miki u kuci... jednostavno nije fer... ajde da su ga ubacili u celebrity, ali ovako je nepravedno... tako da veliki broj ljudi misli da je on tu samo da isprovocira... medjutim cak i da je ravnopravan ucesnik, nece uzeti pare... nema sanse da prezivi ako bude nominovan... jedini nacin mu je da ostane bez nominacija do finala... gde se vrsi pozitivna selekcija... tj. ima mnogo fanova, ali ima jos toliko i hejtera...

mozes da se kladis u meridijanu

don't grow up it's a trap

Link to comment
Share on other sites

ahahahahahahhaah... kako ono bese... kad klinac odvaljuje igricu za petogodisnjake... obara sve rekorde...

voditelj: braaavoooo!!! koliko ti godina imas???

klinac: devet...

Voditelj: ne seeerr... hrmpf... kuff... khm...

a sto se gledanosti tice... pitajte one ljude sto "gledaju" da vam navedu makar tri dosadasnja zadatka... NEMA SANSE... eto toliko gledaju :)))

mozes da se kladis u meridijanu

zezas me??? treba da idem u neki poseban meridijan??? ili u bilo kom??? pa oni su to i ukinuli zbog mene :))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

jebem se u pedu za sitne pare

javite se mom makrou kaliju

cali = ghettopimp

aleluja barkase, aleluja!

Link to comment
Share on other sites

backo ja znam da mozes da odes u meridijan i oni ti tamo daju kvotu za to kladjenje ....

jos nisam cuo da su ukinuli to

pa zato sto nisi pitao

ja sam hteo milione da stavim prosle nedelje da ce Burek da ispadne,nema vise od ovog serijala

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

juche sam gledala reprizu oko 15h ..

o zhivote lutalice! koja je ona debilana od emisije.. +ushao onaj pchelar jer im je opala gledanost.. i preko totalTV onaj paket.. 1.5kdin 24h veliki brat.. omg.. a ekipa.. dno dna.. shankeri, striptizete i razna chudesa.. polu svet.. pozeraj.. foliranje.. a onaj iritantan glas.. <ime> izbachena si iz qtje velikog brata, imash 2min.. bla bla.. a onaj intervju posle.. jaoo ona je zaljubljena u alfa muzhjaka zeq.. a glupaa..

samo sam se podsetila zashto ne gledam VB..

eto..

٩(●̮̮̃●̃)۶٩(•̮̮̃•̃)۶٩(-̮̮̃-̃)۶٩(●̮̮̃•̃)۶٩(͡๏̯͡๏)۶٩(-̮̮̃•̃)۶.٩(●̮̮̃●̃)۶٩(•̮̮̃•̃)۶٩(-̮̮̃-̃)۶٩(●̮̮̃•̃)۶٩(͡๏̯͡๏)۶٩(-̮̮̃•̃)۶star3.pngladysw9.gif

Link to comment
Share on other sites

juche sam gledala reprizu oko 15h ..

o zhivote lutalice! koja je ona debilana od emisije.. +ushao onaj pchelar jer im je opala gledanost.. i preko totalTV onaj paket.. 1.5kdin 24h veliki brat.. omg.. a ekipa.. dno dna.. shankeri, striptizete i razna chudesa.. polu svet.. pozeraj.. foliranje.. a onaj iritantan glas.. <ime> izbachena si iz qtje velikog brata, imash 2min.. bla bla.. a onaj intervju posle.. jaoo ona je zaljubljena u alfa muzhjaka zeq.. a glupaa..

samo sam se podsetila zashto ne gledam VB..

eto..

Sta te je nagnalo da gledas tu emisiju uopste? Sta si ocekivala - da su svi odjednom pametni i zanimljivi? :)

facebook.com/speed.rs

Link to comment
Share on other sites

nisam imala izbora, sestra to gleda. ochekivala nishta.. pametni nikako.. a zanimljivi.. nikad..

٩(●̮̮̃●̃)۶٩(•̮̮̃•̃)۶٩(-̮̮̃-̃)۶٩(●̮̮̃•̃)۶٩(͡๏̯͡๏)۶٩(-̮̮̃•̃)۶.٩(●̮̮̃●̃)۶٩(•̮̮̃•̃)۶٩(-̮̮̃-̃)۶٩(●̮̮̃•̃)۶٩(͡๏̯͡๏)۶٩(-̮̮̃•̃)۶star3.pngladysw9.gif

Link to comment
Share on other sites

Gledao sam u subotu izbacivanje , al samo pred kraj kad je Jelena izletela , i odslushao onaj intervju shto je imala ... Zapanjen sam , da li je to trema u ogromnim kolichinama progovarala onakve gluposti iz nje ili je prirodno tako glupa !? Svakom svojom sledetjom tvrdnjom negira onu predhodnu , itd. nisam mogao dalje da gledam .

Link to comment
Share on other sites

marina i slavisa... mada ne smem da se zakunem... a sa ovog kompa ne mogu da pristupim vb forumu, b92 i youtube-u... posto je vojska po ceo dan sedela pred kompom... i nije nista radila... :)))))

jebem se u pedu za sitne pare

javite se mom makrou kaliju

cali = ghettopimp

aleluja barkase, aleluja!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...