Jump to content

Starcraft pricajte - slobodna diskusija


Recommended Posts

omg, da li sam ja to video obicnog medica u ovom trejleruy...do jaja bi bilo kad bi ga stavili i ovako, a ne samo u kampanji...btw coko, zar ti nije bolje u gold ligi...mada meni se cini da su bolji igraci bili u silver nego u gold kad sam igrao...zar ne bi trebalo da ide bronze<silver<gold<platinum<diamond

nije frka... evo ti glupi medic on je ionako dosao zajedno sa lurkerom u pack-u :P

Link to comment
Share on other sites

poz! jebao vas lurker, nega ga vrate vise pa da pocnem i ja da igram zerga, ionako mi teran ide na kurac vse:)

jao jao tvoj mocni infestor je zauzeo mog preimba thor-a... JAO JAO! nerf nerf nerf... nema vise mojih dropshipova... vratite mi onu slatku devojcicu "need medical assistance" da mi skida otrove :DDDDDDD

Link to comment
Share on other sites

jao jao tvoj mocni infestor je zauzeo mog preimba thor-a... JAO JAO! nerf nerf nerf... nema vise mojih dropshipova... vratite mi onu slatku devojcicu "need medical assistance" da mi skida otrove :DDDDDDD

sta pricas ti sarmo, ne igram ja sa teranom vise, sad sam pro random! :D ali ne dam da mi se dira medic, ipak smo kolege! :D

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

Moze.

Kakav glup sistem dobio sam danas 5 likova iz platinuma i kao sada izgubim od zerga i prebaci me u platinum i to ispred njega lolz ... a mozda je to bilo tipa moras da odigras nekoliko partija pa ako imas vise pobeda protiv ovih iz platinuma onda prolazis ? nebitno gluposti ... inace ubio me zerg na metalopolisu iako je bilo blizu i to sa mass mutalisk koji sam ok sprecio sa 3 baze je onda krenuo na ultraliske sa mutaliscima mi snajpovao templare zerglinzima dosao sa ledja i ultralisci me samo pocistili ... jbg isao sam na templar tech koji je ok vs roach hidra broodlord -.- ocigledno mu se mass ultra pisa u oci posto zealoti i archoni nestaju... nisam imao vremena da izvadim vise imortala a mislim i da sam imao ne bi pomoglo onaj splash je ogroman... mozda kolosusi ne znam.

Edited by StormScion

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

Evo, možeš mene da dereš, ja sam se već navikao da budem topovsko meso :)) (ali se popravljam svakoga dana u svakom pogledu), taman mi i trebaju neki saveti i taktike.

BetaNick: Humungus.ajatolah

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

Kakav glup sistem dobio sam danas 5 likova iz platinuma i kao sada izgubim od zerga i prebaci me u platinum i to ispred njega lolz ... a mozda je to bilo tipa moras da odigras nekoliko partija pa ako imas vise pobeda protiv ovih iz platinuma onda prolazis ? nebitno gluposti ... inace ubio me zerg na metalopolisu iako je bilo blizu i to sa mass mutalisk koji sam ok sprecio sa 3 baze je onda krenuo na ultraliske sa mutaliscima mi snajpovao templare zerglinzima dosao sa ledja i ultralisci me samo pocistili ... jbg isao sam na templar tech koji je ok vs roach hidra broodlord -.- ocigledno mu se mass ultra pisa u oci posto zealoti i archoni nestaju... nisam imao vremena da izvadim vise imortala a mislim i da sam imao ne bi pomoglo onaj splash je ogroman... mozda kolosusi ne znam.

cisto nagadjam... imao sam pre reseta slicnu pricu... zadnjih 5 meceva su bili svi iz platine... imao sam niz WLLLW... i prebacio me u novoformiranu diviziju i to sa nekim cudnim skorom i brojem poena... verovatno ti treba odredjeni broj pobeda (partija) dobro mesto u gold-u i idu placement mecevi... a cini mi se da su mi obrisali sve partije koje sam igrao sa ljudima koji nisu iz platine kada su me prebacili u visi rank... mada kao sto rekoh to je sve nagadjanje :D

Link to comment
Share on other sites

pa da ... mada verovatno igra odluci da te testira tipa evo ako si igrao do sada 18 partija dajemo ti trecinu sada da odigras vs igraca iz vise lige i ako pobedis vecinu ides u tu ligu... to bi bilo logicno 

moraju da updejtuju ovaj battlenet ... i to ne interesuju me jebeni achivementi nego chat sobe i generalni rank da se ubaci ne ovo jebanje sa ligama :P

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...