Jump to content

Starcraft pricajte - slobodna diskusija


Recommended Posts

kada te neko tako sumanuto rushuje daje ti free win... jbg sa tossom ne znam koji je mehanizam odbrane od terrana, ali MORA da ima... znaci svaki put kada sam psihicki iscrpljen idem na neki rush... ako covek iole zna da igra sabije me kao govno... najepic su mi tossi koji se zabodu na ulazu i posade 2 pylona i 1 gate... jebem mu mater pa srusicu ti gate a ne pylone... a jadan zica ako izadje na linge sam najebo je... em su mu radilice daleko, em VIDI da sam bot sa 5 radnika u bazi i DALJE ide na cybernetic... i igra u PLATINUM ligi...

90% terrana ne zna gde je levo... ako im ne upali to sto su zamislili odose u kurac... digni forge i cannon zbunice se... a ako je u onih 10% ima da te jebe sa jedinicama koje mu ti kazes da napravi :DDDD

Link to comment
Share on other sites

kada te neko tako sumanuto rushuje daje ti free win... jbg sa tossom ne znam koji je mehanizam odbrane od terrana, ali MORA da ima... znaci svaki put kada sam psihicki iscrpljen idem na neki rush... ako covek iole zna da igra sabije me kao govno... najepic su mi tossi koji se zabodu na ulazu i posade 2 pylona i 1 gate... jebem mu mater pa srusicu ti gate a ne pylone... a jadan zica ako izadje na linge sam najebo je... em su mu radilice daleko, em VIDI da sam bot sa 5 radnika u bazi i DALJE ide na cybernetic... i igra u PLATINUM ligi...

90% terrana ne zna gde je levo... ako im ne upali to sto su zamislili odose u kurac... digni forge i cannon zbunice se... a ako je u onih 10% ima da te jebe sa jedinicama koje mu ti kazes da napravi :DDDD

ja ti pricam da znam da mozes da se odbranis a ti pricas to isto i jos govoris o walloff od terana koji se naravno nikada ne radi jer je debilna stvar ubije ti pilon ili warpgate to ne rade ni u copper

ali ti kazemi kukam da i ako se odbranis on ce biti u nenormalnoj prednosti sto se ekonomije tice jer je mapa malo sjebana za protosa ... meni dok ne dodju te jedinice do njega on ce da ima maraudere sa shelom :P 

dakle kako god da okrenes primas eco damage ... zasto ? 

Prvo moras rano probu da posaljes ( velika razdaljina na desert oasis ) tj proba na 9 ako ne ide ni na kakav rush odma si se sjebao malo ako ide na neki early push 

Drugo moras da racunas da moze da bude lame bunker koji radi samo na toj mapi ( desert oasis ) to iziskuje totalno drugaciji build dakle to sto si stavio brzo gas i gate na 10 i krenuo cibercore za stalkera protiv reaper rush moras da prekines stavis drugi pilon dakle i tu gubis mnogo minerala ( da gubi i on ali ti si izgubio drugi put dodatno ) 

Trece i ako ga odbijes opet si napravio jedinice koje nisi hteo a on sa mules i 10 scv te razbije u ekonomiji i ima bolji tech istovremeno i ima bar 3 moguca sledeca techa otvorena koja ti moras da skautujes sa observerom ili halucinacijom... dakle ima prednost odma jer zna kako ti moras da se razgradis.

Cetvrto mozes da ides normalan build protiv ripera i umres 1% protiv tog bunker abuse na toj mapi ili mozes i taj riper build da zaboravis i ides standard 12gateway build i umres nekih 25% ... dakle mislim da ovaj bunker build mogu da ignorisem jer od 10tak terana na desert oasis jedan mi je to uradio... mislim dobra je desert oasis mapa tj zanimljiva nije da je mrzim samo on abusuje i stvara od mog mineral lane mnogo velik abuse. To sto je meni tu litica kada digne baraku meni vise smeta nego sto pomaze ( ne mogu zealoti da napreduju nego da idu okolo ) ... sto je velik promasaj i verovatno problem jebenog high ground advantage , nemam ni protiv toga nista ne mora da bude random 30% miss kao u sc 1 ali moraju to da uzmu u obzir vise kada prave mape zbog ovakih sranja ... samo to kazem :)

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

matori mi se slazemo da je terran op... tu se samo terrani ne slazu sa nama :P

on ima 100 opcija, a ja imam jednu valjanu... makar sam dosada izvalio samo jednu koja mi daje sansu da nesto napravim od partije... ja ti samo dajem podstrek... imam 20% na rage kada mi udje terran i jos 30% kada krene da me smara sa njegovim fancy jedinicama... onog trenutka kada sam prestao da brojim koliko mi je radilica pobio poceo sam da pobedjujem... to je bila poenta... oko taktike ti ne mogu pomoci... niti si ti zerg, niti te zerg muci :D

Link to comment
Share on other sites

ma jok sada samo kada udjem na desert oasis idem mass macro ako me ubije ubije me pomirio sam se pre pocetka ;) hehehe

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

Jebem ti sranje, kako me sad dobio na ovu glupost sa rivildovanjem. Očistio sam mu bazu sa protosima, on meni isto sa roučovima, ostala mu živa dva overlorda (nema novih jedinica neko vreme, znači) i par radilica, meni gomila radilica koje sam evakuisao na vreme i netaknuta armija koja mu je istrebila bazu (i to sve lijepi stalker-immortal-zealot kombo), taman da oderu neapgrejdovane roache (moji ground uniti na 2-1)... I taman što sam naredio pravljenje nove baze, radilica je bila na par koraka od mesta, prc defeat :((((( Još sam na kraju meča imao sve statistike bolje od njega :(

Retardirano, kakve veze jel imam glupu bazu ako imam dovoljno vojske da ga dvaput ugazim :((((((((

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

jao secam se imao sam partiju cim je izasla beta protos na protos na blistering sands ja jedan pilon on jedan pilon na towerima sakrili ja dole on gore :) on je imao 3 zealota vise ja 8 proba i niko nije hteo da napadne ...

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

Znači, dovoljno je da imam bilo kakvu zgradu bilo gde i siguran sam od tog insta-defeata?

I, vezano za prošlu partiju, saranio mi sve zgrade, i ja krenuo sa radilicama tamo gde su mi jedinice, imao sam nešto manje od 400 kristala, i odjednom se diglo na preko 500? Na koju foru kad nema gde da odnesu kristale (imale su neke radilice kod sebe) i kad nema neki povraćaj resursa kroz žrtvovanje jedinica?

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

i ja i on smo imali po 25 30 minerala posle zabadanja pilona da ne crknemo :) 

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

odigrao sam onih prvih 5 placement meceva sad, 3 puta 1v1 i 2 puta 2v2

Fino izgleda sta znam, skoro sve mi je na ultra bilo nije seckalo osim u jednom trenu gde mi je zabolo na nekoliko sekundi i posle toga se sve teleportovalo :)

ozracilo me sto je svaka mapa bila preprecena onim kamenjem al to valjda samo za ove nubovske igre na pocetku pa me zerg naguzio ko majmuna :(

fala stivi jos jednom :)))))

T_T

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...