Jump to content

Starcraft pricajte - slobodna diskusija


Recommended Posts

hdh initational

aaaaaa tlo dobio cauthonlucka!koja partija jebena!!pogotovo ako se zna da je u prethodnom matchupu tlo ociscen sa 4:0.kako je samo sabio sa infestorima juju.

whitera dobio tastelessa i igrace u polufinalu protiv tloa.uh sto mi drago sto su ispali braca day9 i tasteless a pogotovo sto je incontrol pociscen odma na pocetku posle onog intervjua.

salt wat fish fresh wat fish?

Link to comment
Share on other sites

Onaj White Ra ce svima da se ispisha u usta :D

WhiteRA u finalu ce da bude pokidan od Idre ... nazalost :) 

TLO je simpa uvek zanimljivog ga gledati.

Sto se tice skila ja bi rekao da je ovo ok islo i kako treba nony idra whitera i ono TLO ili neko umesto njega on je tu najslabiji po meni mozda liquid nazgul umesto njega od ovih sto je ispao ranije ... tacno je da day9 i tastless nisu neki TOP igraci ali su ubedljivo najbolji komentatori i przenice sto je + ... nije mi drago niko da ispada ali jbg survival of the fittest :)  

Edited by StormScion

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

to mu je cetvrti put da dobija 1vs2 :D

ides fast cyber vs 2 bot zerga! a dva zerga su uvek botovi (znam iz licnog primera)... i jos pises coveku ubijaju ti scv! umesto da trazis assist pa da se i ti igras :D

rashovati bilo koga i ostaviti terran-a je skoro siguran poraz... isuvise mnogo ima mogucnosti, a ti si ometen u razvoju... jedino cega treba da se brinete je situacija u kojoj jedan pravi linge do besvesti i salje kompletan gas drugom koji ide na mute... kada ocekujes max 5 muta u 1vs1... pojavi se 14 (5 sa regularnim gasom od drugog, 3 zbog toga sto taj drugi nema ni lair ni spire i jos 1 zato sto ti nisi unapredio linge)... taktika je radila sjajno dok mocni fenix nije postao toliko zajeban da air vise ne pravim vs protoss-a :P puca u punom letu, ima veci range i brzi je... muta doduse gadja vise meta (ako ispali ijedan shot pre nego sto umre :P)... mene zapravo jako zanima zasto ljudi vise ne sharuju te resurse... prebolesno je... da ne govorim o tome da ako je masovni napad linge+mute vs sve i svasta OBAVEZNO trazim kontrolu nad svim jedinicama makar u prvih 5 sekundi napada... dva coveka nikada nece imati toliko dobru sinhronizaciju...

Link to comment
Share on other sites

sarmo, znam da igram, isli su jebeni 10 pool obojica, da sam isao brzi cyber samo bih umrEo bez da im ubijem ijednu jedinicu :) jedina sansa je da se ode ling-tight wallin i forge first, al to moras napamet i bez skautiranja i ako ne odu rash jeben si.

a nisam trazio da shareuje kontrolu jer to rezultuje u haosu :p vec je par puta dobijao kad mene allinuju (u stvari, svaki put kad mene allinuju :D), tako da necu da mu kvarim mojo

Edited by viljuska
Link to comment
Share on other sites

u 2 na 2 uvek 2 gate rush pa u mass stalker sa blink dobijas 99% partija pre nego sto tvoj allie izvuce fleet bacon i mass carrier is jednog starporta ;) 

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

sarmo, znam da igram, isli su jebeni 10 pool obojica, da sam isao brzi cyber samo bih umrEo bez da im ubijem ijednu jedinicu :) jedina sansa je da se ode ling-tight wallin i forge first, al to moras napamet i bez skautiranja i ako ne odu rash jeben si.

a nisam trazio da shareuje kontrolu jer to rezultuje u haosu :p vec je par puta dobijao kad mene allinuju (u stvari, svaki put kad mene allinuju :D), tako da necu da mu kvarim mojo

ma znam da sabijas, zato mi je bilo cudno... kada smo probavali 2xzerg combo... ja samo kazem ortaku: ne trazi ih... terran ima dupli zid vec, a kod protossa 5 cannona :D

Link to comment
Share on other sites

bez muta, infestora??? sanse nema!

a mukice se uplasile banshee-ja... vidi se ta nesigurnost kod njih... fazon OK GZ... (kratka stanka)... a sta cemo sada sa jebenim terranom!?! a kada pogledas ostali su 2vs1, a da je bila 1vs1 partija sa zerg fast expom imali bi slicno radilica, a ne bi im trebao 2xhidraden 2x unapredjivanja i slicno :D

2x zerg je idealno za placement meceve, posle toga je em dosadno, em te boli!

Link to comment
Share on other sites

Haha ja nisam uopste znao da mogu da shareujem kontrolu lol

Ovo su neki retardi. Mogli su da te dobiju 10 puta. Mogli su prvi put chim su izashli iz njegove baze da dodju kod tebe i da zavrshe tu.

E lol

Nisam reko da su neki proovi vec samo da mi je "najdrazi win", al retardi sigurno nisu...

Al posto si tako pametan voleo bi da kazes kad su to 10 puta mogli da me dobiju osim mozda to na pocetku, ali cisto sumljam da bi mogo da srusi zid koj ja 100% brze popravljam nego sto ga on rusi samo lingama. Jedino ako bi zakasnio scv-ima da stignem na vreme, a 2 heliona bi izasla vrlo brzo tako da ni nebi morao da popravljam duze od tih, lupam sad, 30 sekundi dok nisu izasli

Neznam sarmo sta si gledao al infestore je imao. Mrzi me da diskutujem zasto i kako niti imam nameru. Nisu mogli nista da urade protiv onoliko tenka sem da odu mute i onda bi prso 100%

Ali nisu! [8D]

Link to comment
Share on other sites

Neznam sarmo sta si gledao al infestore je imao. Mrzi me da diskutujem zasto i kako niti imam nameru. Nisu mogli nista da urade protiv onoliko tenka sem da odu mute i onda bi prso 100%

odgovorio sam na pretpostavku da su mogli na pocetku da te zgaze...

Link to comment
Share on other sites

Haha ja nisam uopste znao da mogu da shareujem kontrolu lol

E lol

Nisam reko da su neki proovi vec samo da mi je "najdrazi win", al retardi sigurno nisu...

Al posto si tako pametan voleo bi da kazes kad su to 10 puta mogli da me dobiju osim mozda to na pocetku, ali cisto sumljam da bi mogo da srusi zid koj ja 100% brze popravljam nego sto ga on rusi samo lingama. Jedino ako bi zakasnio scv-ima da stignem na vreme, a 2 heliona bi izasla vrlo brzo tako da ni nebi morao da popravljam duze od tih, lupam sad, 30 sekundi dok nisu izasli

Neznam sarmo sta si gledao al infestore je imao. Mrzi me da diskutujem zasto i kako niti imam nameru. Nisu mogli nista da urade protiv onoliko tenka sem da odu mute i onda bi prso 100%

Ali nisu! [8D]

Pa imao si samo jdnog scv-a srushili bi ti jedan od dva supply-a samo tako sa 14 zerglinga. A samo sam prokomentarisao da su retardi... [:)] Naravno drago mi je da si ih oprao. I ja sam tako dovjicu konja oshashuljio kad sam ostao 1vs2. Naci cu rep pa cu okachim.

edit: Evo, nashao sam replay. Dva tossa krenuli proxy rush mene i terana. Glupani! [:D] Btw ja sam toss. [:p]

Edited by Rema

Show must go on

spearvstank.gif

Link to comment
Share on other sites

Oi ljudi!

U terenutku prsavanja od obilnog ucenja i gledanja hdh invitationala dodjoh na zakljucak da bi mogao da komentarsihem sc2 meceve i ja :D

evo linka ko hoce malo da se smeje

(imajte u vidu da je ovo samo part 1) Part 2 se upuje, ali ako se uzme u obzir moja superiorna upload brzina (192kbs) i velicina fajla koji je cirka 300m, da se zakljuciti da to nece skoro :D

Enivej dosta sam lupao i zabadao ali ako se uzme u obzir da mi je prvi put da ovako nesto radim nije ni toliko loshe :D

E da ako vam se svidi mogu josh ovo da radim, samo mi dajte neke dobre repove :DDD

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...