Jump to content

Starcraft pricajte - slobodna diskusija


Recommended Posts

Odigrah Heart of the Swarm kampanju. Koliko je trejler dobar, toliko je kampanja losha. "Nidje veze" sa atmosferom brood wara. Kako je ovo uopshte izashlo iz Blizzarda? Zbunjen sam i vrlo nezadovoljan. Mada realno, ja ne spadam u ciljnu grupu :D

We must all fear evil men. But there is another kind of evil which we must fear most and that is the indifference of good men !

Link to comment
Share on other sites

realno sc2 kampanje su jadne i bedne u odnosu na ono sto se ocekivalo

hots kampanju ne mogu da se nateram da zavrsim a tu je pred kraj evo vec 2,5 godine 

multi mi je tek bio wtf, valjda sam naivno ocekivao nekakvu evoluciju 

generalno mogao bih reci da me je sc2 smorio koliko i d3, osim eto tih cinematika i koji posle toliko godina ipak vise ne odusevljavaju kao nekad 

rekoh sebi da vise necu kupovati blizz igre, ali mi nekako glupo da ostanem bez poslednjeg dela sc2 (ili sto bi rekao nas narod, kada jedes govna jedi ih do kraja! :P )

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

WoL je bio solidan. Malo vishe "amerika is the gratest" momenata, samo je falila zastava u par scena, ali sve u svemu bila je to jedna solidna 4/5. HotS je 2/5 i to samo zato shto uciteljica nije htela da oceni rad sa jedinicom zbog promashene teme!

We must all fear evil men. But there is another kind of evil which we must fear most and that is the indifference of good men !

Link to comment
Share on other sites

HotS priča je bila jedan klasični Twilight film, ali SAMA kampanja sa aspekta gejmpleja je meni bila baš zabavna.

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Niko da prokomentariše Legacy of the Void kampanju!1ONE 

 

Posle solidne priče iz WoL-a i razočaravajućeg HotS-a, mislim da je LotV kampanja sabila!

Par odličnih twisteva, smrt Zeratula definitivno iznenadila mnoge, pa i mene, s obzirom da umire na samom početku od ruke possessed Artanisa... Iako je bio prvi pik za žrtvu, definitivno sam očekivao da umre drugačije, u već viđenom poslednjem epic fajtu, Leonida stajl i  direktno od strane Amona/Amonovih vanguarda,  

 

Ascendovanje Kerriganke u Xel Nagu, iako očekivano jer je to bio jedini način  za uništenje Amona, po meni je odlično odrađeno. 

Prva scena sa FENIXOM, u oku suza radosnica, u momentu sam se ponadao da je zaista on!

Poslednja scena u Joey Ray baru, meni je bio wtf momenat, mada pretpostavljam da se Rejnoru (po ko zna koji put) prividela Sara? Nemoguće da su otišli zajedno, kontam da je lik jednostavno zapalio u divljinu i da ga niko više nije video... 

Sviđa mi se i što su ostavili prostora za puno dodatnog sadržaja, očekujemo sad mikro kampanju za Novu  i da vidimo nastavak njene priče.

Jbt još uvek mi u glavi tutnja muzika Templara (nova muzička tema sabija), sanjao sam sinoć da sa Sarom i Rejnorom rušimo zajednički bossa  :D

 

Edited by eclctc
Link to comment
Share on other sites

Stigao juče do 12. misije, za sad je super što se tiče samih misija. Priča smara, previše forsiraju proročanstva i slično, mada je u svakom slučaju zanimljivije od HotS kampanje koja cela deluje kao filler digresija da se objasni Kerigankino dolaženje iz dupeta u glavu. Razočarenje je ona misija gde vodimo nju i Artanisa, vidi se koliko je bedno i užasno neudobno mikrovanje heroja u SC2 u poređenju sa Heroes of the Storm, koji takođe koristi SC2:endžin.

Stigao juče do 12. misije, za sad je super što se tiče samih misija. Priča smara, previše forsiraju proročanstva i slično, mada je u svakom slučaju zanimljivije od HotS kampanje koja cela deluje kao filler digresija da se objasni Kerigankino dolaženje iz dupeta u glavu. Razočarenje je ona misija gde vodimo nju i Artanisa, vidi se koliko je bedno i užasno neudobno mikrovanje heroja u SC2 u poređenju sa Heroes of the Storm, koji takođe koristi SC2:endžin.

Link to comment
Share on other sites

Ako hoće neko co-op da piči malo nekad sawovsky#2940

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...