Jump to content

Starcraft pricajte - slobodna diskusija


Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Voleo bih da igram sa nekima od njih. Ja sam nedavno krenuo da igram,2 meseca mozda.trenutno sam u mastersu planiram preko leta da doguram do gma iako je veoma tesko. Ako je neko zainteresovan za neki practice match neka ostavi svoj ID, Addovacu ga. Ja sam zerg igrach,iako ne bas najbolji drzim se tu I tamo :) poz

Edited by limsongeun
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 1 month later...
  • 1 month later...
  • 2 months later...

Jel umrla igra?

 

Ja pre par dana uzeo Hots, cisto kampanju da obrnem, ali me sada svrbe prsti da malo igram i 1v1.

 

 

Inace bas mi se svidela kampanja, uzivao sam igrajuci. Ima naravno minusa, koji su uglavnom kod mene neki momenti u prici. Same misije su mi bile bas zabavne. Odlicno mi je to sto je Kerrigan hero jedinica koja aktivno ucestvuje, mnogo mi je taj momenat obogatio gameplay (jebiga WC3 dete:D), kao i evolution pit koji je pun pogodak po meni. Jedva sam cekao evolution misije i posle toga regularne misije u kojima isprobavam nove jedinice.

 

Jedino sto za potpuni ugodjaj preporucujem da se igra na hard, posto ja sam igrao na normal i prolazio sam kroz misije ko vruc noz kroz puter. To mi je pogotovo bilo fail u poslednjih par misija, cisto jer je taj poslednji otpor Dominiona ispao bas nikakav :D. A u periodu dok sam igrao sam bio ishajpovan d sam skroz zaboravio da promenim tezinu.

 

Sto se achievementa tice, na 60% sam i svih 60% sam otkljucao bez ikakve namere, dakle samo igrajuci igru na normalu. Na tom broju ce verovatno i ostati jer ja i dalje ne vidim poentu achivementa u bilo kojoj igri :D. Doduse priznajem usmene achievemente koji su spontano zadavani medju gejming rajom po igraonama, "jel mozes da pobedis 7 kompova!!11" momenti :)

  • Upvote (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

Znam, samo meni je upotreba heroja u SC2 bila mnogo bliza osecaju upotrebe heroja u WC3, nego osecaju upotrebe heroja u SC1 . Nekako u SC1 nisam toliko formirao armiju oko njih koliko sam to radio u SC2. Kerriganka leveluje 70 lvl-a, ima preko 20 abilitija koje dobijas sa levelom itd...

Edited by Longli
Link to comment
Share on other sites

Što se mehanika misija i generalno cele kampanje tiče, stvarno su se potrudili da maksimalno obogate gejmplej iskustvo, za razliku od scenarija koji kao da su pisali retardirani majmuni u saradnji sa Stephenie Meyer.

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...