Jump to content

Chovechanstvo


SavKe

Recommended Posts

Sinoc sam sa 2 ortaka uz gajbu piva bash imao finu raspravu na ovu temu

Dakle nishta nije vechno pa ni mi,kontam da su male shanse da istrajemo,s obzirom koliko je nasha vrsta sklona samodestrukciji.

Svako ima neku svoju teroju,ja cenim(u zajebanciji :)) da ce od silnih wirelessa,radijacija i ostalih sranja od zrachnjenja kroz par hiljada godina svi da ostanu sterilni i vrsta ce nam umreti od starosti :)

Mada je relanije da ce za par godina da izginemo u nuke war-u :)))

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 86
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ja tipujem na neki uber preokret u daljem razvoju chovechanstva. tipa, dodju alieni i taj dogadjaj bude okosnica :D

u tom sluchaju teshko da bi tek tako ischezli, osim ako nas neki drugi alieni, ili mozhda mashine kje bismo napravili (o yeah, BSG), ne pochiste :[

Link to comment
Share on other sites

usushtini postoje samo dva scenarija za mene. il tjemo unishtiti sami sebe ili tje nam planeta (priroda) suditi.

Mislim da ce ishod biti potpuno drugaciji od onoga sto mi zamisljamo. I smatram da covecanstvo ne moze da se unisti jer jelte ne postojimo samo mi. Dolaze i odlaze gosti.

chovechanstvo (zemljani) se mozhe unishtiti sve do onog trenutka dok ne postoji neka selfsustainable kolonija negde drugde, a poshto smo idioti to ne postoji.

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

Ima ona stara "I do not know with what weapons World War 3 will be fought, but World War 4 will be fought with sticks and stones.", sami cemo sebe 'unistiti' na ovaj ili onaj nacin.

Da li to znachi da cemo koristi majmune u nadrealistickoj igri manipulacije nizih intelektualnih organizama jer cemo evoluirati do stadijuma gde cemo znati da je svako fizicko nasilje prevashodno samodestruktivno i vodi ka masovnom obostranom negodovanju i nazadovanju , cime cemo opet pak obrazovati nashe potomstvo da se na ovaj morbidni nacin zabavlja i razvija svoje intelektualne i "psiho" sposobnosti koje cemo do tada vec da otkrijemo i potpuno exploatishemo do te mere da cemo totalno habituirati na vecinu fizickih uticaja i totalno zapostaviti svet oko nas i posvetiti se snovima i duhovnom uzdizanju do stadijuma onog koga sada zovemo Bozanstvo .

ja mislim ne

ali zato znam da sigurno to necu docekati ziv tako da me sada zabole kurac realno .

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...