Jump to content

nigrutin fasista


Recommended Posts

  • Replies 281
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

nije stvar u tme dal ga ja ili ti shvatamo ozbiljno... ali valjda je i tebi do sada jasno da ima tona maloumnika oko tebe. e pa neki od tih maloumnika ga shvataju ozbiljno (u smislu da podrzhavaju pomnute stavove prema kinezima), i bash u tim tekstovima nalaze odredjen podsticaj da delaju. delanje ne mora da bude akt fzichkog nasilja, dovoljan je i govor mrzhnje.

ja ne zhelim da zhivim u takvom svetu, kad moram da dramim :]

Link to comment
Share on other sites

neshto se ne secam da je neko skoro iskasapio kineze na sred knez mihajlove...nedaj boze da se to desi odmah bi nas bombardovali...dok je kinez nashe kasapio nikom nishta...pu bre sada bih vam svashta napisao ali cu se udostojiti polemisanja sa takvim "HUMANISTIMA" i napustiti konverzaciju!

ewo wam pesmica za laku noc fegosi

krga

daj furmalina x2

( kapela )

boze oprosti

boze zgresio sam , 43-kapela euuj

zgresio sam boze ( zgresio sam )

jebao sam mrtvu zenu, euuuj

43, 43 kapela euuuj

ajs nigrutin:

mi sljakamo nocu. . Dok vi mirno spavate, uzmem dzezvu, kafu, gumene rukavice.

ubacim pohvar u bazen da mirise, euuuj, vacarim za sise.

najteze mi pada pranje ispod mishke, kolega mentol zaduzen za unutrasnjost picke.

jednom nam je stigo kamion svezeg mesa, u getu mc-a za hip-hop mc mestla.

rokno ih je velja svimama u rebre, pripazi da ne budes i ti opran tebra.

24 casa radi nam kapela, bio je i tapi ugusen za kesa.

da optuzi pandure i ko muda nema, na kraju ce svi kod nas na jedan tretman.

direktor, poslanik, bogatas i seljak,. . Iz bazena gledaju dok ih prskamo iz creva!

ref:

u nasoj kapeli veselo se sljaka, operemo dnevno 20 mrtvaka.

ajzaklija-stomaklija , mentol-men , svraka . . Pracemo i vas kada umrete od raka! X2

mentol-men:

odma posle ajzaka jutarnja sam smena, na stolu uvek obrnuto lezi lepa brena.

ja sam nekrofil i svi to drobro znaju,. . Da svaka mrtva zena voli mog paju ! !

svaka pajdomanka sto je umrla u krizi, gnojava im picka ba, kurac lepo klizi!

seks sa mrtvim lesom mi uvek lepo dodje, nemoz' da se buni cak i ako hoce!

jezikom ih perem jer necu prljav trbuh,. . Gnoj sa crvima hasam kao supu!

jednom sam skino mrak,. . Picko joj je pazila, jer je ona nekad u manastiru radila!

vampirica mira najbolje ga pusi, sisa krv iz kite dok se ne osusi.

posle dobrog pranja buksna se cadi, iz pokvarenog zuba crva sada vadim!

ref:

u nasoj kapeli veselo se sljaka, operemo dnevno 20 mrtvaka.

ajzaklija-stomaklija , mentol-men , svraka . . Pracemo i vas kada umrete od raka! X2

ghost-buster:

ubice te metak, ubice te greda, boli me kurac ja te perem samo spreda!

nakrofil mentol ljude pere od pozadi, ’s guza reda radi, bubrege da vadi.

ako nema kesha tu je metar kobas dug, stigla crna picka njoj sam bio drug!

i tako sve u krug lesevi se vrte, ukocene babe u pozi kad se trte!

zaradjujem na crno, creva mi u steku, jetru ce da kupe narkomancine na kreku!

svoj sam gazda postao sam metal-organ, najjace misice kupuje hulk holgan!

posao cveta, kapela sve je veca. . Papi je gotova. . Glasna zica treca!

sveti gospode oprosti mi sto serem, ali tvoju bulju jednog dana cu da perem!

ref:

u nasoj kapeli veselo se sljaka, operemo dnevno 20 mrtvaka.

ajzaklija-stomaklija , mentol-men , svraka . . Pracemo i vas kada umrete od raka! X

sada pishite da je nekrofi i tuzite ga poshto nemate pametnija posla nego da sprovodite pravdu i blagostanje....

Edited by twisted system

Granice mogućeg možemo odrediti samo onda, ako ih pređemo odlaskom u nemoguće.

76561198022439373.png

Link to comment
Share on other sites

evo josh jednog dementa.

nije taj kinez kasapio "nashe" zato shto smo mi neprijatelji. kasapio je jer je umno poremetjen, i isto bi uradio i u svom rodnom selu diu-xianu...

mada se ovde javlja problem... chim moram ovo da ti objashnjavam, nisi sposoban da pojmish :[

Link to comment
Share on other sites

O boze, zbog onoga sto je gruja rekao...

zasto tebra?

@rami

brate,govor mrznje tralala

u Srbiji je svaki Hrvat ustasha,svaki Albanac shiptar,mislim da prvo treba od toga da pocnemo,a ne od jadnih malih Kineza

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

twisted system > 'zbogom zohari'

kad porastes neke stvari ces shvatiti, a mozda i neces...

dovoljno sam star da znam da mi je muka od takvih kao shto si ti i da kada neko tako podmuklo i kvarno neshto napishe se suzdrzim od daljeg komentarisanja!

evo josh jednog dementa.

nije taj kinez kasapio "nashe" zato shto smo mi neprijatelji. kasapio je jer je umno poremetjen, i isto bi uradio i u svom rodnom selu diu-xianu...

mada se ovde javlja problem... chim moram ovo da ti objashnjavam, nisi sposoban da pojmish :[

ne nego vi ne zelite da shvatite neke chinjenice a to su da ste previshe postali blagi i dopushtate da "u vashem dvorishtu" radi ko shta hoce,na to sam mislio,pa kada pokazete da ste aktivni oko toga onda ajmo pljuvanje po choveku koji repuje iz sprda a ne da ima nekog uticaja na maloumne ljude koji su spremni da ga kopiraju iz pesme u realnost a na ove prave opasnosti slegnete ramenima i kazete NEMOGU IM NISHTA!!!

nek si ti nama reko!

vidi ga opet ovaj...jel sve u redu kuci!? ko te je opet nervirao!? ... = no comment,o boze,itd. znam da je nekad pogreshno razumeti sve i svakoga!

Ma zbog chega ja da troshim svoje dragoceno vreme na zgubidane i ljude koji samo chekaju da se svadju,idite bre negde na vazduh a ne da se tu prepucavate chiji ce post biti vishe smisleniji i ko ce na kraju ispasti u pravu samo zarad sebichnih zelja a ne zato shto je to tako!

Granice mogućeg možemo odrediti samo onda, ako ih pređemo odlaskom u nemoguće.

76561198022439373.png

Link to comment
Share on other sites

ne nego vi ne zelite da shvatite neke chinjenice a to su da ste previshe postali blagi i dopushtate da "u vashem dvorishtu" radi ko shta hoce,na to sam mislio,pa kada pokazete da ste aktivni oko toga onda ajmo pljuvanje po choveku koji repuje iz sprda a ne da ima nekog uticaja na maloumne ljude koji su spremni da ga kopiraju iz pesme u realnost a na ove prave opasnosti slegnete ramenima i kazete NEMOGU IM NISHTA!!!

ko to bre radi shta hotje u mom dvorishtu zato shto sam blag? odakle ta paranoja? hitler tvoj dobar drugar :]

i ja ne pljujem po ajzaku. ali mislim da je ovde preterao, iako ne sa namerom da organizuje maloumnike protiv tih istih kineza. ali opet je preterao, a poshto je on neko chiji se glas chuje u etru, ne vidim problem da se iskruitikuje. nismo ga govnima gadjali jbte...

a sad ti lepo definishi koje su to prave opasnosti :]

i ubudutje pishi odvojeno, ne mogu.

Edited by Ramirez
Link to comment
Share on other sites

Ja jos treba da cujem da je neko nekog ubio jer mu je muzicka numera, filmski program, televizijska serija ili najnovija igra "rekla" to. Bar nismo toliki Ameri majku mu bozju.

A da, posto sam ja rekao nesto u sablonu "pa zar je slagao u pesmi u vezi kineza" a ti si nastavio sa "maloumnik ovo", "maloumnik ono" sto ti nije prvi put da u raspravi nekog spustas na taj nacin ili da mene licno pljujes evo ti jedno upozorenje da me ne diras jer sam debeo i spor, neznam da se bijem i picka sam u dusi. A ti si toliko jak da te se ja bojim.

Ćelava ti keva! Ćelava to keva!

Ljudi se dele na optimiste i one koji znaju bolje.

Link to comment
Share on other sites

vidi ga opet ovaj...jel sve u redu kuci!? ko te je opet nervirao!? ... = no comment,o boze,itd. znam da je nekad pogreshno razumeti sve i svakoga!

zato je internet do jaja stvar, zato sto mozes bilo kome da kazes bilo sta i da te boli kurac

jel te to mama vaspitala da ljude koji ti nisu drugari i koje ne poznajes zoves fegosima?

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

Spit fest yey!!!

Da li piletina smrdi kad se cisti ? Da.

Da li jedu pirinac? Da.

Da li jedu skakavce i ostalo? Da.

Da li valjaju bofl robu? Da.

Da li ima Kineza tranvestita? Da.

Za ostalo je neko njegovo ili vec cije iskustvo za koje ne mogu da garantujem da je istina.

E sad ja mogu da budem najgori smrda ovde i da krenem da kenjam kako se vi u stvari bunite sto Ajs dira tranvestite, pa nastavim rurovskim sledom gde se vama svidjaju isti ti tranvestiti pa ih zato i branite, pa udarimo na zajebanciju i kez. Ali necu :))))

Ljudi se dele na optimiste i one koji znaju bolje.

Link to comment
Share on other sites

zato je internet do jaja stvar, zato sto mozes bilo kome da kazes bilo sta i da te boli kurac

jel te to mama vaspitala da ljude koji ti nisu drugari i koje ne poznajes zoves fegosima?

nemam mamu,za to bi ti sada u rl vilicu ishchupao i dodao je kolekciji kvazi intelektualaca koji misle da me uvrede i ponize tako shto ce da me pljuje za vaspitanje koje lichno ni ti isti nemaju.

a ovo za "ljude" koji mi nisu drugari i koje ne poznajem "zato je internet do jaja stvar, zato sto mozes bilo kome da kazes bilo sta i da te boli kurac"!

sve si sam rekao i tu sa tobom "drugar" sam zavrshio konverzaciju za sva vremena,ne brini necu vishe smarati tvoj "high" intelekt i necu te dovesti u situaciju da se nervirash u rl-u jer pobogu samo si ti ljut i samo se tebi ruzne stvari deshavaju.OMGAS!

@tema:dobio sam polnu bolest shto se tiche cele stvari...boli me da ne psujem(ne dozvoljava mi kultura koju mi je majka u amanet ostavila) da se ne poistovetim iliti spustim sa dotichnim likovima...za Ajs Nigrutina,za Kineze,za zavisnike o svadja i prepiranja zbog ne bitnih stvari,za maloumne,za ljude koji ce celog zivota ziveti od mame i tate,za vechite apsolvente,za drzavu koja je korumpirana i u kojoj nema zakona,za sve vezane probleme sa ovom temom.

Javno se ogradjujem od svega shto sam rekao u odbranu Ajs Nigrutina,jer to nije tudj problem shto volim njegove pesme koje nekom drugom sloju ljudi prestavljaju ne razumljivu tachku gledishta,rekao sam ukusi su razlichiti i to ako volim njegove pesme,ja nisam maloumno bice koje ce da se poistoveti sa istim pesmama.

Zalosno je shto se ova tema otvorila zbog individualnog mishljenja a ne zato shto ima osnova,ovo nije "radio difuzna agencija" pa da razmatramo i sudimo nekoga po tome shta peva,pishe itd...

Da je zakonita drzava,Ajs bi dobio veliku kaznu koju je mozda i zasluzio,mozda bi dobio neki mesec na kurs klavira u zabeli ili drushtveno korisni rad,ali da li je samo Ajs Nigrutin kriv za celo stanje na vaspitno-kulturnom nivou!?

Uzdravlje.

Granice mogućeg možemo odrediti samo onda, ako ih pređemo odlaskom u nemoguće.

76561198022439373.png

Link to comment
Share on other sites

A koja je sustina? Posto sam dete od 10 godina moras da mi crtas. Ako vec oces da mases zastavom i da se deres bar se potrudi da poruka koju prenosis dopre i do nas maloumnika. A ako si samo uzeo zastavu da bi se drao i mahao njom bez neke dublje rasprave od "Bas si jadan" ili "Joj mentola" da batalim ja dalju raspravu.

Ljudi se dele na optimiste i one koji znaju bolje.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...