Jump to content

nigrutin fasista


Recommended Posts

  • Replies 281
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

dvinty razumem ja sta ti hoces da docaras , ali on je prso tako da sve sto pricas je uzalud :)

Da i razmumem te prilicno ali razumi da i njega boli patka sta , kako , gde , kome , cemu . On pravi ono sto mu padne napamet ili scene iz njegovog lajfa tako da svi smo u pravu ;D

Idem da spavam :)

Link to comment
Share on other sites

@dvnitycker

Jesam bezobrazan i moze mi se. Rekoh sebi posle "Ima da editujem post, bio sam ostar, mozda nije on stvarno kakav mi se cini". Dobro je sto nisam posto si ocigledno gori. Ti nemas mnogo stvari u zivotu sto bi moglo da ti okupira paznju pa si nasao za shodno pa mases NVO-a zastavicama borbe protiv represije ljudskih prava u medijima ? Znam da dosada cini cuda ali od dokonog uma nema gore stete. Uzmi posveti se necemu drugom, necemu sto bi moglo biti od koristi necemu osim oplemenjivanja misljenja o samom sebi i negovanja svog ega a ne da juris ljude kao sto su Ajs jer :

1. I da mrzi kineze kao sto rasisti mrze, to je njegovo pravo. Ili govoris da njegova prava ako se kose sa nekim moralnim normama koje ti propagiras nemaju osnovu? Licemerje u korist svojih ciljeva. Siljak #1

2. Jer mu karijera ili bilo koje njegovo delo od kako se za njega zna odisalo neprekidnim rasistickim materijalom i da li mu je to cilj? Nije. Hvatas se za zarez jer ti sluzi svrsi. Bezobzirnost u cilju propagiranja svoje dogme. Siljak #2

3. Da li je rekao neku neistinu ? Siljak #3

Imao sam jos neki siljak ali sam zaboravio. Toliko mi rasprava sa tobom znaci. Izaberi na koji ces da sednes. Tezinu nemas jer nemas osnovu za bilo koju dalju raspravu po pitanju osnovne teme. Jedino sto mozes a ne sumljam da neces da uradis je da zamenis tu temu sa "Zasto ste svi vi rasisti i zasto mrzite kineze". Bravo.

@pr0seqtR

"Save the wales!" "Save the wales!"

Nema nikakve veze. Osim mozda to sto dok u Kini vrse represiju nad Kinezima, ja nisam video da neko ovde pise "Joj jadni Kinezi" ali cim neko u bilo kom kontekstu kaze ovde nesto lose o Kinezima onda krene "Joj vidite njega, kako to sme ovde, da ga spalimo, jadni Kinezi". Znaci dok smrdi iz komsijinog onda da cutimo ali ako mozda neko pomisli da smrdi iz naseg dvorista onda da se deremo da nismo mi to je samo komsijin pas, mora da se brani ... sta ? Sta tacno branis osim sebe u ovom slucaju? Sigurno ne branis kineze jer same kineze boli tuki o Ajsu. Znaci tebe ne zanimaju kinezi, mogli su to da budu hobiti sto se tebe tice ali da nebi neko pomislio da i ti mrzis hobite onda ces da bacas drvlje i kamenje. Obraz, obraz.

Ljudi se dele na optimiste i one koji znaju bolje.

Link to comment
Share on other sites

Ajs je ranije kolko se secam, a mozda i josh uvek radio kao tonac na nekom radiju, a ovo im je samo hobi, iz koga izvuku neku kintu. Dal zivi kod mame il tate ne znam, mada ne kapiram shto je to tolika sramota, ti bi isto da ne studirash u bg-u vec da tvoj fax ima u SM ziveo kod mame i tate.. ko i vecina mladih u zemlji

nije to tolika sramota, nisam ni rekao da jeste sramota za nekoga ko studira, skoluje se ili krece sa poslom da zivi sa porodicom, ali smatram bi licno za sebe smatrao da sam promasen covek kad bi imao 30 godina i ziveo sa roditeljima.

inace trenutno sam u mitrovici vec dva meseca skoro, i bio sam kod mojih 4 puta, i to 4 puta na nedeljni rucak, tj zhivim sam. ne mogu vise da zivim sa mojim, odvikao sam se od takvog zivota i ne mogu da mu se vise vratim.

a veruj mi ponekad je veliki plus to sto zivim u bg-u "solo"(dvoje, troje, cetvoro, jedno vreme je zivelo i nas petoro u jednom stanu) ali cesto je i minus...

kad bi ti samo znao po kojim sam ja tjumezima zhiveo :)

grujo> ja koristim moje ustavno pravo da gundjam, razlika izmedju mog obicnog gundjanja jeste sto ovaj put imam neko pokrice :)

ne volim kineze

ne volim cigane

ne volim crnce

stavise moze se reci za mene da sam rasista...

mrzim hip hop vise od sva tri gore zajedno :)

Edited by Jokerman

If there's some higher power that controls my fate, i would like to meet him, shake his hand, then crack open his ribcage and tear out his heart.

Link to comment
Share on other sites

uh, taman kad pomislim da neko ne moze biti gluplji i nabedjeniji ... ajmo redom

@dvnitycker

Jesam bezobrazan i moze mi se. Rekoh sebi posle "Ima da editujem post, bio sam ostar, mozda nije on stvarno kakav mi se cini". Dobro je sto nisam posto si ocigledno gori. Ti nemas mnogo stvari u zivotu sto bi moglo da ti okupira paznju pa si nasao za shodno pa mases NVO-a zastavicama borbe protiv represije ljudskih prava u medijima ? Znam da dosada cini cuda ali od dokonog uma nema gore stete. Uzmi posveti se necemu drugom, necemu sto bi moglo biti od koristi necemu osim oplemenjivanja misljenja o samom sebi i negovanja svog ega a ne da juris ljude kao sto su Ajs jer :

bavis se horoskopom? izradjujes testove licnosti? jer recenice koje govore o meni a pisali su ih ljudi koji ne znaju kako se zovem obicno spadaju u kategoriju jeftinih horoskopa koje citaju dokone domacice. Javi se kuriru, mozda zaradis koji dinar

1. I da mrzi kineze kao sto rasisti mrze, to je njegovo pravo. Ili govoris da njegova prava ako se kose sa nekim moralnim normama koje ti propagiras nemaju osnovu? Licemerje u korist svojih ciljeva. Siljak #1

Da, to je njegovo pravo. Da ih mrzi u sebi i u svojoj kuci. Propagiranje rasne, verske ili nacionalne mrznje kaznjivo je zakonom. Tup ti je siljak.

2. Jer mu karijera ili bilo koje njegovo delo od kako se za njega zna odisalo neprekidnim rasistickim materijalom i da li mu je to cilj? Nije. Hvatas se za zarez jer ti sluzi svrsi. Bezobzirnost u cilju propagiranja svoje dogme. Siljak #2

tacka jedan, ne kaze se jer, nego jel, nauci srpski pre nego sto pokusas da vodis kvalitetnu raspravu.

tacka dva, ne zanima me sta je radio u proslosti. napravio je pesmu zbog koje bi u uredjenijim drustvima (ako ti zapad bode oci, citaj japan npr) ako nista drugo platio novcanu kaznu. Tup ti je siljak.

3. Da li je rekao neku neistinu ? Siljak #3

svi bosanci su glupi, svi crnogorci lenji a svi rusi piju vodku. lol, nadao sam se nekom pravom siljku, pa da se i pomucim oko necega

Imao sam jos neki siljak ali sam zaboravio.

Koristio sam i ja tu foru pre nekih pet godina kad nisam imao sta vise da kazem.

Tezinu nemas jer nemas osnovu za bilo koju dalju raspravu po pitanju osnovne teme.

Na osnovu cega zakljucujes da nemam osnovu? Onog horoskopa od gore?

Jedino sto mozes a ne sumljam da neces da uradis je da zamenis tu temu sa "Zasto ste svi vi rasisti i zasto mrzite kineze". Bravo.

hahah rofl s kim ja raspravu vodim :)) sto se tice drugog dela, zao mi je sto sam te razocarao.

vezbaj samo, i jedi pasulja, pa mozda i bude nesto od tebe na kraju

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

Ovo je po meni vishe politichka tema nego realno sudjenje o choveku koga boli tuki za sve shto neko misli,kaze,napishe o njemu,kao i prepucavanju 2 ega oko toga ko je pametniji,lepshi,bolji...

Kinezi u Srbiji su mi isti kao i izbeglice iz okolnih zemalja samo shto su izbeglice htele da rade i da uspeju u zivotu dok ovi kinezi su proterani iz zemlje zbog ne rada,kriminalnih dosijea,krshenje njihovih moralnih zakona itd...

Pokazujete mi sada ovim postovima koliko vredite i ko ste u sushtini,dvnitycker ti da si toliko pametan,saosecajan,razumljiv...ti ovo nebi napisao i napravio topic jer iz posta u post samo dokazujesh kako tvoj odbrambeni mehanizam funkcionishe tako shto vredjash sagovornika i arogantnim stavom mislish da nekome promenish mishljenje...to vishe ne pije vodu nego ti nadji posao,zenu,igrice,pa tamo troshi sav svoj hejt i nesuglasice vezane za nekog izvodjacha jer je napljuvao kroz sarkazam i ironiju neki narod.Sonja Biserko, predsednik Helsinškog odbora za ljudska prava u Srbiji se nalazi trenutno u Holandiji,njoj se obrati ako ti je toliko stalo do borbe protiv ljudske ne trpeljivosti ovo je forum o muzici i to shto nosish titulu moderatora ne daje ti za pravo da nekome namecesh svoje mishljenje!!!

Od kada je Sloba sa vlasti smenjen svaka budala moze da radi shta hoce,nisam za tiraniju ali ovaj narod ne zasluzuje demokratiju!!!

PS:Nisam Shesheljev fan,daleko od toga,ali sam ogorchen ljudima koji glume mirotvorce na konto ove drzave zarad nekih svojih kvazi ideala!!!

Granice mogućeg možemo odrediti samo onda, ako ih pređemo odlaskom u nemoguće.

76561198022439373.png

Link to comment
Share on other sites

dvnitycker ti da si toliko pametan,saosecajan,razumljiv...ti ovo nebi napisao i napravio topic jer iz posta u post samo dokazujesh kako tvoj odbrambeni mehanizam funkcionishe tako shto vredjash sagovornika i arogantnim stavom mislish da nekome promenish mishljenje...to vishe ne pije vodu nego ti nadji posao,zenu,igrice,pa tamo troshi sav svoj hejt i nesuglasice vezane za nekog izvodjacha jer je napljuvao kroz sarkazam i ironiju neki narod.Sonja Biserko, predsednik Helsinškog odbora za ljudska prava u Srbiji se nalazi trenutno u Holandiji,njoj se obrati ako ti je toliko stalo do borbe protiv ljudske ne trpeljivosti ovo je forum o muzici i to shto nosish titulu moderatora ne daje ti za pravo da nekome namecesh svoje mishljenje!!!

zenu, posao i igrice imam, a hejta bas i nemam toliko, samo zelju da nam drustvo bude bolje, zbog cega nekad budem i preagresivan

u pravu si. na napad na svoju licnost odgovorio sam napadom na tudju, sto nikako nije u redu.

hvala ti sto si mi skrenuo paznju na ono sto sam nesvesno uradio, a to je napad na licnost kao sredstvo odbrane. bez zeze.

ali da dodam, ne kajem se sto sam napravio topik, jer smatram da je to sto je ajzak uradio lose

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

Moji siljci jesu tupi ali su namenjeni tebi.Stoga ... ono ... :P

Da, znam da je strasno sto mi je pravopis na nivou osnovne skole tj. prvog razreda iste. Takodje znam da osim sto ima ljudi kojima to iskreno smeta *laza npr* takodje ima i likova kao sto si ti koji koriste tako jeftine udarce u raspravi. Udri, meni ne smeta.

O tebi znam koliko i ti o meni, znaci ono sto procitam ovde cini ono sto znam stoga ono sto sam rekao za tebe da si zaludan i dokon drzi vodu. Ti si rekao da sam glup i nabedjen sto opet drzi vodu kad se ti pitas. I Mohi, ali njemu su svi glupi. :)

Ljudi se dele na optimiste i one koji znaju bolje.

Link to comment
Share on other sites

ps. cela pricha se svodi na to da taj idiot moze da sere o kinezima shta hoce ali u svojoj kuci, shta nas boli kurac za to, a ne preko masmedijskih sredstava

Ja lichno pratim dešavanja na domaćoj hop sceni ali ovu stvar nisam čuo dok je nisu okačili na forum. Ovoga nema u mass medijima.

nije to tolika sramota, nisam ni rekao da jeste sramota za nekoga ko studira, skoluje se ili krece sa poslom da zivi sa porodicom, ali smatram bi licno za sebe smatrao da sam promasen covek kad bi imao 30 godina i ziveo sa roditeljima.

Jel ti radis? Zaradjuješ? Ko ti plaća stan i studije? Nemoj da generalizuješ.

zenu, posao i igrice imam, a hejta bas i nemam toliko, samo zelju da nam drustvo bude bolje, zbog cega nekad budem i preagresivan

dvinity, druže... Ako si već toliko željan da poboljšavaš društvo, radi nešto konstruktivno. Batali prepucavanja oko low-budget tekstova, ima mnogo većih probema koje bi mogao da rešavaš. Ako si željan mogu i da ti ih nabrojim. Uostalom, jesu li se bunili kinezi ili naši dušebrižici? Samo gubiš dragoceno vreme na kucanje kilometarskih postova a nećeš promeniti mišljenje ljudi sa kojima se raspravljaš. Ovo ti je prijateljski savet.

u pravu si. na napad na svoju licnost odgovorio sam napadom na tudju, sto nikako nije u redu. hvala ti sto si mi skrenuo paznju na ono sto sam nesvesno uradio, a to je napad na licnost kao sredstvo odbrane. bez zeze.

Svaka čast. Samo još da uputiš izvinjenje Sethu.

Link to comment
Share on other sites

Ja sam vec rekao da nema sta da mi se izvinjava, ja sam svestan svojih nedostataka sto se tice pravopisa. Za ostalo se nisam uvredio jer ipak to je njegovo misljenje na koje ima pravo a i nije da ja njega ne vredjam pa se ne izvinjavam za to.

Ljudi se dele na optimiste i one koji znaju bolje.

Link to comment
Share on other sites

Koliko god da je dobar ovaj topik, najbolje mi je to shto je ovaj divajniti otisao na moj profil i rejtovao me sa jednom zvezdicom, zato shto sam se sprdao na pochetku(topika) sa kinezima O.M.F.G. brate, bash si me zajeb'o :)))

hahahahahhaa :)))

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

jebiga bio sam nesto nervozan tad :)

btw meni je od otvaranja ove teme pao rejting sa 5 na 3 zvezdice, tako da ko ce da baci prvi kamen? :)

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...