Jump to content

nigrutin fasista


Recommended Posts

  • Replies 281
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

.. OMG AJZAK JE SOOO KUL GOVORI KURAC U PESMI I JEBE MATER KINEZIMA ..

decko citaj moje prethodne poruke, ne volim da se ponavljam

enivej moji nvo izvori govore da ce ajzak najverovatnije na sud zbog te pesme

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

Jbt, ta pesma ima vishe od godinu dana, a nvo "dushebrizhnici" su se sad setili da ga tuzhe... Sere mi se od toga...

Edited by Dushan_

Mehaničke karakteristike dobijene ispitivanjem mašinskih delova izrađenih od nehomogenih materijala pod dejstvom statičke zatežuće sile približno odgovaraju mehaničkim karakteristikama standardne epruvete.

Link to comment
Share on other sites

Poruci svojima iz NVO da mogu samo da prihvate da mu popuse kurac.

a ti si mu... glasnik? jesi to od seselja cuo ljubi te majka? i on je tako kul

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

decko citaj moje prethodne poruke, ne volim da se ponavljam

enivej moji nvo izvori govore da ce ajzak najverovatnije na sud zbog te pesme

brate,to je retardizam ali zaista

ko sto je i retardizam da riba koja je str8 da se zalaze za lezbo pokret

Edited by gruja

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

chudo da niko nije o psychodeliji neshto napljuvao /me se krsti [:D]

a zamislite text :

U NASHOJ KAPELI VESELO SE SHLJAKA OPEREMO DNEVNO 20 MRTVAKA AJZAKLIJA-STOMAKLIJA,MENTOLMEN,SVRAKA PRACEMO I VAS KADA UMRETE OD RAKA...to je samo refren...gde je udba,cia,narodna milicija da regulishe ovo!?

i gde je josh gomila textova dotichnog ajs nigrutina...kojeg velika vecina ne razume jer su ogranicheni -vidim-chujem-kazem-ne razmislim- efektom umesto da okrenu drugu stranu priche...

i shta sada...da mu neko sudi i da pricha o "ne trpeljivosti" zbog toga shto je u krajnjem sluchaju rekao istinu vezanu za kineze.

Nikome nije smetalo kada je pljuvao Dinkica,Labusa itd..tada je sve bilo kako odgovara "povredjenim" osobama...u svim takvim lezi jedna Sonja BIserko jer im je vishe stalo do kineza nego do njihovog naroda!!!

Niko nije sporio to shto je Hitler voleo Vagnera i shto je samom njemu prenosio "neku" poruku bez obzira shto je to bila klasichna muzika...jel Vagner kriv shto je Hitler bio onaj chovek koji je ostao u istoriji po najvecoj ljudskoj netrpeljivosti i mrznji drugih naroda!?

Da ne lomim vishe sa politikom.

ukljuchim komp,pustim neku pesmu od ajsa i vrishtim od smeha...razlog broj 1. Pljuje i njake kako stigne ali kroz sarkazam i ironiju poentu priche plasira vrhunski!

2.Najjachi underground hip-hoper na svetu koji je u stanju da od jedne situacije koja traje minut moze da napravi pesmu od 12 minuta i to da se njemu ne isplati plus da ga tuze i nazivaju svakakvim imenima a da njega zaboli patka rodjaci za sve to!!!

PS:TO SHTO OVAJ MUZICHKI NE OBRAZOVAN NAROD NEZNA DA CHITA I RAZUME IZMEDJU REDOVA NIJE KRIV NI AJS NI TOMA NI GUNSI NI VAGNER!!!

uzdravlje!

Granice mogućeg možemo odrediti samo onda, ako ih pređemo odlaskom u nemoguće.

76561198022439373.png

Link to comment
Share on other sites

brate,to je retardizam ali zaista

ko sto je i retardizam da riba koja je str8 da se zalaze za lezbo pokret

grujo ako je za tebe retardizam boriti se za ljudska prava, onda stvarno ne znam sta da ti kazem, niti osecam potrebu da pricam s tobom

ljudsko pravo, zagarantovano ustavom, je npr da te doktor pregleda ako imas socijalno

da, s takvim stvarima lezbejke i gejevi imaju problem u srbiji

glupav nisi, a ovakva tvoja izjava pokazuje da si neobavesten i neupucen, sto je donekle u redu, jer nemas dodirnih tacaka s tim temama

da te pitam, da li bi bio retardizam da se belac bori za ljudska prava crnaca pre 50 godina?

ili je retardizam to sto se samo ljudi bore za prava zivotinja, umesto da to rade zivotinje?

e vidis, to nije u redu, da nazivas retardizmom stvari u koje se ne razumes

jos jedno pitanje na kraju... za sta mislis da se najvise zalazu ljudi koji rade, u ovom slucaju, u lezbo pokretu?

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

ajzakovi agenti i broj prodatih diskova, tacno se vidi da nemash pojma skroz o chemu prichash [:D]

Oni jedva prodaju toliko diskova da mogu da rivaju i da kupe pivo dok prave novi album..

to nije do njega vec do toga sto je vecini srbije daleko kulije slusati cecu nego ajsa. (thank god for small services).

mrzim ja cecu... ali mrzim ajzaka vishe :)

da sam neupucen... jesam :)

cekaj, ajde onda mi pomozi jer nesto ne razumem u celoj situaciji.

ako on to ne radi zbog para... sta onda radi za pare? poslednji put kad sam proverio ne moze se ziveti na sreci i svezem vazduhu... ili jos uvek zivi kod mame i tate? :)

shvatam ja da necu promeniti svet ovako, kao i da necu ni jednog hopera odgovoriti od njegove muzike. ali ovo je slobodna drzava(relativno) i mogu da gundjam koliko god zelim kad god zelim :)

If there's some higher power that controls my fate, i would like to meet him, shake his hand, then crack open his ribcage and tear out his heart.

Link to comment
Share on other sites

Boze moj, kao da treba stiti prava najmnogoljudnijoj naciji na planeti. Kao da se sama njihova nacija brine za njihova prava. Kao da se sama ta nacija nije pobrinula za najmasovnije unistenje kulturne zaostavstine sto svoje istorije sto tudje. Ne, nema potrebe kineze stiti od Ajsa vec Ajsa od njih. Stoga da pokrenemo kontra tuzbu protiv NVO-a sto diraju Ajsa ?

Mozda se palim, najverovatnije, ali ovo je strasno. Zar smo postali toliko bezobrazni u zelji da nebudemo Srbi, sacuvaj nas tog prokletstva i usuda, pa smo uzeli da kopiramo zapadne zemlje po najgorim glupostima ? Da ocekujemo bacanje bombi i ubijanje lekara koji vrse abortus ? Da predpostavim da cu sledeci put kad budem isao u prirodu videti nama bezposlene i razdragane NVO-a snage kako su vezena za drvo jer treba sumu spasiti ? Ne, aktulene su ljudske slobode, naravno u zemlji kao sto je Srbija gde su krvnici, zlikovci, cetnici i seseljovci svuda oko vas jadnika pa morate da branite sebe i jadne kineze.

Stoga ti i tebi slicni mozete da idete i da sednete na siljak. Bolje sami nego da kada nekome dokurcite on vas krene da nabija na isti.

Ljudi se dele na optimiste i one koji znaju bolje.

Link to comment
Share on other sites

dvintycker jel si ti lood ajde reci mi molim te ?

Pa ti ne mozes da primetis da ce lik da napravi foru o rodjenoj kevi samo ako ce da prodje , znaci da on to misli sve ozbiljno pa zar mislis da bi to javno radio ? I da da te pitam jel slusas ti u opste njega ? Sta si se nabasao na jedinog coveka koji moze da me oraspolozi sa svojim pesmama i forama , i on je isto toliko normalan kao i svi drugi samo sto ima

talenat za hip-hop , rep kako god i to svoje znanje i umece koristi da bi pre svega sebe i nas zabavio , a ne da bi zaradio neku grdnu lovu , kao sto smo imali masu repera i hip-hopera sto su kroz 3-4 spota sa ribama nogatim , sisatim , guzatim hteli da zgrnu kes , e pa ne moze to tako lako .

On je od 94 na sceni tako da mozete samo da mu se divite i koji ga mrze sagnete .

Sve u svemu lupas ko foka na frulama .

Aj pozz odo noge operem i plaknem kobaza :D

Link to comment
Share on other sites

grujo ako je za tebe retardizam boriti se za ljudska prava, onda stvarno ne znam sta da ti kazem, niti osecam potrebu da pricam s tobom

ljudsko pravo, zagarantovano ustavom, je npr da te doktor pregleda ako imas socijalno

da, s takvim stvarima lezbejke i gejevi imaju problem u srbiji

glupav nisi, a ovakva tvoja izjava pokazuje da si neobavesten i neupucen, sto je donekle u redu, jer nemas dodirnih tacaka s tim temama

da te pitam, da li bi bio retardizam da se belac bori za ljudska prava crnaca pre 50 godina?

ili je retardizam to sto se samo ljudi bore za prava zivotinja, umesto da to rade zivotinje?

e vidis, to nije u redu, da nazivas retardizmom stvari u koje se ne razumes

jos jedno pitanje na kraju... za sta mislis da se najvise zalazu ljudi koji rade, u ovom slucaju, u lezbo pokretu?

brate,ne znam mozda sam preterao otkud znam,ali shvatiti ozbiljno ajzaka i tuziti ga...pa jebote...ne znam nemam rechi

i ne mozes napraviti istu paralelu izmedju crnaca i zivotinja

a ti jokermanu nemas prava glasa jer si sam rekao da mrzis hip hop i samim tim u celoj prici si subjektivan

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Boze moj, kao da treba stiti prava najmnogoljudnijoj naciji na planeti. Kao da se sama njihova nacija brine za njihova prava. Kao da se sama ta nacija nije pobrinula za najmasovnije unistenje kulturne zaostavstine sto svoje istorije sto tudje. Ne, nema potrebe kineze stiti od Ajsa vec Ajsa od njih. Stoga da pokrenemo kontra tuzbu protiv NVO-a sto diraju Ajsa ?

Mozda se palim, najverovatnije, ali ovo je strasno. Zar smo postali toliko bezobrazni u zelji da nebudemo Srbi, sacuvaj nas tog prokletstva i usuda, pa smo uzeli da kopiramo zapadne zemlje po najgorim glupostima ? Da ocekujemo bacanje bombi i ubijanje lekara koji vrse abortus ? Da predpostavim da cu sledeci put kad budem isao u prirodu videti nama bezposlene i razdragane NVO-a snage kako su vezena za drvo jer treba sumu spasiti ? Ne, aktulene su ljudske slobode, naravno u zemlji kao sto je Srbija gde su krvnici, zlikovci, cetnici i seseljovci svuda oko vas jadnika pa morate da branite sebe i jadne kineze.

Stoga ti i tebi slicni mozete da idete i da sednete na siljak. Bolje sami nego da kada nekome dokurcite on vas krene da nabija na isti.

bezobrazan si prilicno. mozes da se nadas tome, no to se nece desiti, realnost je surova

tacka dva, gde ti uopste vidis moju zelju da ne budem srbin?

tacka tri, ako se na zapadu kaznjavaju ljudi koji kazu, pa i 'srbi mrs kuci ako ostanete ostace od vas fleka na putu', itekako cu taj sablon da iskopiram.

dvintycker jel si ti lood ajde reci mi molim te ?

Pa ti ne mozes da primetis da ce lik da napravi foru o rodjenoj kevi samo ako ce da prodje , znaci da on to misli sve ozbiljno pa zar mislis da bi to javno radio ? I da da te pitam jel slusas ti u opste njega ? Sta si se nabasao na jedinog coveka koji moze da me oraspolozi sa svojim pesmama i forama , i on je isto toliko normalan kao i svi drugi samo sto ima

talenat za hip-hop , rep kako god i to svoje znanje i umece koristi da bi pre svega sebe i nas zabavio , a ne da bi zaradio neku grdnu lovu , kao sto smo imali masu repera i hip-hopera sto su kroz 3-4 spota sa ribama nogatim , sisatim , guzatim hteli da zgrnu kes , e pa ne moze to tako lako .

On je od 94 na sceni tako da mozete samo da mu se divite i koji ga mrze sagnete .

Sve u svemu lupas ko foka na frulama .

Aj pozz odo noge operem i plaknem kobaza :D

da te pitam, da si kinez, da li bi te ta njegova pesma oraspolozila? ili bolje, da je ajs recimo hrvat i umesto kinez stavi srbin i napravi takvu pesmu, jel bi te to oraspolozilo? ha?

izvini, ali mene ne zabavlja pesma o secenju kineskih kurceva na panju

Nisam mu ja nista ali znam da za to ne mogu da ga tuze. A i postao sam jako alergican na pripadnike NVO koji nemaju sta pametnije da rade nego traze najmanju glupost od koje prave ogromne price.

jesi cuo nekad za govor mrznje?

i ja sam odavno postao alergican na obrazovce

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

to nije do njega vec do toga sto je vecini srbije daleko kulije slusati cecu nego ajsa. (thank god for small services).

mrzim ja cecu... ali mrzim ajzaka vishe :)

da sam neupucen... jesam :)

cekaj, ajde onda mi pomozi jer nesto ne razumem u celoj situaciji.

ako on to ne radi zbog para... sta onda radi za pare? poslednji put kad sam proverio ne moze se ziveti na sreci i svezem vazduhu... ili jos uvek zivi kod mame i tate? :)

shvatam ja da necu promeniti svet ovako, kao i da necu ni jednog hopera odgovoriti od njegove muzike. ali ovo je slobodna drzava(relativno) i mogu da gundjam koliko god zelim kad god zelim :)

Ajs je ranije kolko se secam, a mozda i josh uvek radio kao tonac na nekom radiju, a ovo im je samo hobi, iz koga izvuku neku kintu. Dal zivi kod mame il tate ne znam, mada ne kapiram shto je to tolika sramota, ti bi isto da ne studirash u bg-u vec da tvoj fax ima u SM ziveo kod mame i tate.. ko i vecina mladih u zemlji

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

oboze ovde josh i brane ovog pajvana

@ seth

lol stavljash u isti kontekst jednog choveka i celu naciju x( I kakve veze ima drzavnopravni poredak u Kini sa ovim? Fazon, ako tamo ti ljudi uzivaju redukovana prava, treba i ovde tako? n/c

ps. cela pricha se svodi na to da taj idiot moze da sere o kinezima shta hoce ali u svojoj kuci, shta nas boli kurac za to, a ne preko masmedijskih sredstava

Našikam se i pravim haos

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...