Jump to content

RUR CW


rev

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Meni je bilo ok, ali sam bas nesto retardirano igrao vecinu rundi, sta ga znam, valjda mi nije bio dan :) Iako nisam bio toooliko losh po skoru, bas su me iznenadjivale odredjene reakcije sopstvene :) Ako se veceras igramo, onda mozhe posle tenisa, mada ne znam ni kad je. Ako pocinje u 13h, onda bi trebalo da se zavrsi do 18h na primer.

Link to comment
Share on other sites

Nemam ja nista protiv coveka, kul je i sve to. Samo me iznervirao jednom na pocetku kad smo pravili timove, on upao na server i krenuo nesto da prica bez prestanka. Mute-ovao sam ga i od onda svi misle da ja njega mrzim or smth, chill :)

E ali stvarno covek nije hteo da predje kod vas jer ga mrzis. Mis'im, daj, izgladite odnose, RURCW nije mesto za tako nesto!!! ;) Posebno ako se zaista ne mrzite! :)

Link to comment
Share on other sites

dolazim !! ako kasnim kasnicu 2 min...

-"Don't think, feel! It is like a finger pointing away to the moon. Don't concentrate on the finger or you will miss all that heavenly glory."

-"Love is like a friendship caught on fire. In the beginning a flame, very pretty, often hot and fierce, but still only light and flickering. As love grows older, our hearts mature and our love becomes as coals, deep-burning and unquenchable."

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...