Jump to content

RUR CW


rev

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ja sam sinoc upao u "ne 6 nego 7" fazon, zakasnio i smorio se, bio sam na TS-u ali mi se neko sa nickom RaveN drao u uvo dok sam pokusavao da gledam seriju, kad ga mute-ujem, rejoinovao se i nastavljao da se dere:)) Verujem nenamerno :))

jebote, smorio si sa kukanjem vise :D

Link to comment
Share on other sites

raven se drao ???

da nisi sanjao mozda :D

-"Don't think, feel! It is like a finger pointing away to the moon. Don't concentrate on the finger or you will miss all that heavenly glory."

-"Love is like a friendship caught on fire. In the beginning a flame, very pretty, often hot and fierce, but still only light and flickering. As love grows older, our hearts mature and our love becomes as coals, deep-burning and unquenchable."

Link to comment
Share on other sites

vidimo se u 21:00

7 Gilletovih chinjenica: 1. Oruzije ne ubija ljude,Gille ih ubija!2. Glavni izvoz od Gilleta je BOL! 3. Gille ima 2 brzine,hodanje i ubijanje! 4. Glavni uzrok smrti u svetu je : 1.srchani problemi2. Gille 3. Rak 5. Gille je nas ortak. 6. Kad babaroga ide da spava,prvo proveri orman da nije Gille unutra! 7. Gille ne ide da lovi,ON IDE DA UBIJA!

Link to comment
Share on other sites

Ja sam sinoc upao u "ne 6 nego 7" fazon, zakasnio i smorio se, bio sam na TS-u ali mi se neko sa nickom RaveN drao u uvo dok sam pokusavao da gledam seriju, kad ga mute-ujem, rejoinovao se i nastavljao da se dere:)) Verujem nenamerno :))

bla

neshto me mic zajebavao

pa sam ga testirao ;)

Link to comment
Share on other sites

\o/ ali ne pamtim kada smo bolje odigrali kao tim, tacnije, kada je neka ekipa odigrala timski kao malopre mi kada smo (rami, laki, kili, immz i ja) dobili korija, leska, gileta, shoosha i nea na dastu dva 16:14!! svaka cast momci odlicna partija!!! stvarno super :)))

de_nuke0004.jpg

izgleda se posle taj team play nije pokazao :-)

bez ljutnje, ali morao sam da okacim, posto koliko se secam nikada nije ni jedan tim na rurcw dobio 16-0 :-)

-"Don't think, feel! It is like a finger pointing away to the moon. Don't concentrate on the finger or you will miss all that heavenly glory."

-"Love is like a friendship caught on fire. In the beginning a flame, very pretty, often hot and fierce, but still only light and flickering. As love grows older, our hearts mature and our love becomes as coals, deep-burning and unquenchable."

Link to comment
Share on other sites

ma ta partija na nuku je za neverovati. ono, realno bi mi tu pukli opako... ali toliko je bilo situacija da vas posle pushkaranja (ne samnom, nego uopshte) ostane trunka, ili da iskochite nashem ledjima na nishan a ovaj se zbuni taman da se taj vash okrene i zabije me ladan u glavicu kao kaznu, kupimo mi full posle 2-3 eca i podobijamo svi prvi u glavice, itd itd

toga uvek ima, ali na ovom nuku je ishlo do ekstrema :s

Edited by Ramirez
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...