Jump to content

RUR CW


rev

Recommended Posts

to ja pricham vetj 2 dana. ionako imamo dovoljno standardnih ljudi za tako neshto. eventualno radimo manje korekcije tu i tamo :]

em bi nam ushtedelo vreme, em bi igrali sa ljudima sa kojima smo igrali do sada. em bi bilo manje nervoze.

nash tim se vecheras isprodavao opasno. bili smo i nervozni, i imali manje sretje i tako svashta neshto... poenta je da nije uzhivanje igrati kad si pre toga izgoreo zbog nekoliko "sitnica" vezanih za organizaciju, a sve ovo i radimo da bi se smejali, uzhivali i opustili :[

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ja i skutuljko smo se menjali veceras

i posle svake promene ct/terori smo se menjali i sve je trebalo je da se saceka 30 sec da uzmem cfg i stavim slusalice

a prvi put kada smo to radili ste vec nasli zamenu a nije proso ni jedan minut

drugo put na trainu mi lesko kaze da sam debil sto je morao res da ide jos jednom sto se cekalo jos 30 sec da se promenimo

tako da neka hvala da igramo u istom timu vise

ne igramo mi tamo za milione igramo drugarski, nadam se ...

tako da necu da slusam da me neko vredja bez razloga

znaci dajte timove da se napravi kad vec ima 15 ljudi svako vece pa da se igramo fino :>

Link to comment
Share on other sites

laki nam se naljutio sto nije igrao prvu mapu :((

Ma nemam ja tu sta da se ljutim preterano, dogovaramo se i igramo se. Nego me nervira kada se izretardiramo. Prvo, logicno je da neko ko je prvi dosao na server (tj. cetvrti), treba da igra u prvoj turi, ali cak ni sa tim nemam problem dok ne ispadne neka glupava situacija kao sinoc. Ja cu prvi igrati (ili uopste ne igrati) kada se lepo dogovorimo.

i posle svake promene ct/terori smo se menjali i sve je trebalo je da se saceka 30 sec da uzmem cfg i stavim slusalice

a prvi put kada smo to radili ste vec nasli zamenu a nije proso ni jedan minut

drugo put na trainu mi lesko kaze da sam debil sto je morao res da ide jos jednom sto se cekalo jos 30 sec da se promenimo

tako da neka hvala da igramo u istom timu vise

ne igramo mi tamo za milione igramo drugarski, nadam se ...

tako da necu da slusam da me neko vredja bez razloga

Fazon je u tome sto vi radite promenu ali nikome nista ne kazhete. Znaci nikada nije frka da se saceka, kada neko ide da shora (kao ja na primer ;)) ide da kenja (kao neki koje ne bih imenovao), ili telefonira sa maloletnicama (kao exile). Onda bismo mi prvi rekli - e cekajte, menjaju se kili i skituljko, nema res, i cao. A ne ovako vi se ne javljate, covek ne zna sta je sa vama + nikada nije 30 sekundi.

Link to comment
Share on other sites

da presecemo te nesuglasice i da krenemo na osmiljavanje ekipa...

ajde da napravimo te ekipice, pa da se lepo zna...

mozete poceti sastavljanje :D

-"Don't think, feel! It is like a finger pointing away to the moon. Don't concentrate on the finger or you will miss all that heavenly glory."

-"Love is like a friendship caught on fire. In the beginning a flame, very pretty, often hot and fierce, but still only light and flickering. As love grows older, our hearts mature and our love becomes as coals, deep-burning and unquenchable."

Link to comment
Share on other sites

Ja se samo plashim da se taj sistem ekipa ne raspadne kada prvog dana bude manje od 10-oro ljudi. Ali se slazhem da mozhemo napraviti neke osnove, koje su u skladu sa potrebama podlozhne promeni. Znaci nesto kao recimo sestorica u svakoj ekipi (osiguranje od ispale jednoga), a i plus treba videti ko ce sa kim da igra i da bude zadovoljan. Meni je recimo sve jedno, ali mozhda na primer peja nece da igra sa mnom u ekipi jer me ne gotivi i tako ;)

Link to comment
Share on other sites

Ma nemam ja tu sta da se ljutim preterano, dogovaramo se i igramo se. Nego me nervira kada se izretardiramo. Prvo, logicno je da neko ko je prvi dosao na server (tj. cetvrti), treba da igra u prvoj turi, ali cak ni sa tim nemam problem dok ne ispadne neka glupava situacija kao sinoc. Ja cu prvi igrati (ili uopste ne igrati) kada se lepo dogovorimo.

pa da, u tome je najveci problem, jebeni dogovor! kada dodje do toga da treba da se delimo, sastavljamo ekipe, svi cute, nikakvi predlozi.

evo npr, posto oma vise nas nubova koji igraju server, neka se nadje par pro igraca i neka se izdele medju sobom, tacnije budu tl svojih ekipa. raven, darko, hpo su do sada bili izdvojeni od ostalih, tako da imamo vec tri ekipe.. ajde neka se jave ostali koji su zeljni da igramo, pa da od sledece nedelje, tj ponedeljka, vec krenemo sa igrom..

Link to comment
Share on other sites

ja i skutuljko smo se menjali veceras

i posle svake promene ct/terori smo se menjali i sve je trebalo je da se saceka 30 sec da uzmem cfg i stavim slusalice

a prvi put kada smo to radili ste vec nasli zamenu a nije proso ni jedan minut

drugo put na trainu mi lesko kaze da sam debil sto je morao res da ide jos jednom sto se cekalo jos 30 sec da se promenimo

tako da neka hvala da igramo u istom timu vise

ne igramo mi tamo za milione igramo drugarski, nadam se ...

tako da necu da slusam da me neko vredja bez razloga

znaci dajte timove da se napravi kad vec ima 15 ljudi svako vece pa da se igramo fino :>

killi,igrao si ovaj rurcw vec 20 puta,i znas da nikad nije bilo problema...

nikad nije problem ni da se saceka,ni da se restartuje,ali samo treba da se kaze "e ljudi,menjamo se,pls sacekajte 20sekundi",ili sta vec...i da je to 5minuta(bukvalno),nebitno je,sacekace se,niko nece umreti za to vreme...

a sto se tice ovoga "debil",ja ti se izvinjavam,to sam rekao u trenutku,impulsivno(kakav jesam) i nisam licno nista mislio...

nhf?

sto se tice "lige",ja sam za,mada ne verujem da cemo uspeti...

ali ajde,ko zna...

2ch4bup.jpg

Link to comment
Share on other sites

pa da, u tome je najveci problem, jebeni dogovor! kada dodje do toga da treba da se delimo, sastavljamo ekipe, svi cute, nikakvi predlozi.

evo npr, posto oma vise nas nubova koji igraju server, neka se nadje par pro igraca i neka se izdele medju sobom, tacnije budu tl svojih ekipa. raven, darko, hpo su do sada bili izdvojeni od ostalih, tako da imamo vec tri ekipe.. ajde neka se jave ostali koji su zeljni da igramo, pa da od sledece nedelje, tj ponedeljka, vec krenemo sa igrom..

zar nije bilo do sada isto tako ? :D

sto se tice odredjivanja ekipa mislim da je najbolje da to urade shoosh koji je bio orga. i darko koji je sada :D

ajde ako stignete da to uradite jos danas(ili sto skorije), da bismo vec mogli da pocnemo da igramo po tim default ekipama i da ne trosimo vreme na podele i bilo kakvo skupljanje...

btw. ljut sam jer je naveden hpo a ne ja ili npr lesko, manda ili pajser (svi mi igramo duze od njega, hpo nhf ali tako je :D) !! ovo pamtim !! za kaznu sledeci put vam necu dati ni 1 da me ubijete...

-"Don't think, feel! It is like a finger pointing away to the moon. Don't concentrate on the finger or you will miss all that heavenly glory."

-"Love is like a friendship caught on fire. In the beginning a flame, very pretty, often hot and fierce, but still only light and flickering. As love grows older, our hearts mature and our love becomes as coals, deep-burning and unquenchable."

Link to comment
Share on other sites

i ja cenim da bi wand trebao biti tl tretje ekipe. kao shto smo vetj rekli, nije samo u skilu (a wand i to ima), nego i u nekakvim organizacionim sposobnostima.

ali bih umesto ravena stavio shusha recimo. jeste raven pro i sve, ali em mi shule deluje kao bolji organizator, em cenim da raven vishe voli da se igra a ne da deli instrukcije preko ts-a :]

i prestanite da uozbiljujete celu akciju sa terminima "liga" i slichnim :>

kolko ja kapiram, ideja je da se naprave standardni timovi iz praktichnosti. da se manje cheka na startu, da se igra sa ljudima sa kojima ste navikli i tako to.

naravno da bi te standardne postave bile samo kostur, u zavisnosti od situacije i vecheri. lako bi menjali timove po potrebi.

Link to comment
Share on other sites

i prestanite da uozbiljujete celu akciju sa terminima "liga" i slichnim :>

kolko ja kapiram, ideja je da se naprave standardni timovi iz praktichnosti. da se manje cheka na startu, da se igra sa ljudima sa kojima ste navikli i tako to.

naravno da bi te standardne postave bile samo kostur, u zavisnosti od situacije i vecheri. lako bi menjali timove po potrebi.

pa dobro, bolje reci rur liga nego standardni_timovi_koji_ce_imati_jednu_izmeni_i_nece_se_menjati_ ;)

@uvredjeni

AJDE JEBITE ME STO SAM HPO-a STAVIO ISPRED VAS ... !!!1

Link to comment
Share on other sites

2x6 = 12 , cenim da ima malo vishe standardnih igraca. Treca ekipa moze da se sastavi, ali kao do sada , uvek ce biti pravilo da se ta ekipa krpi, tipa fali jedan , zovi ovoga sa mirca, cimaj ljude na msnu itd. Mislim da ce se ovakvim deljenjem samo poremetiti kako balans tako i poenta ovog cw-a.

Delimicno se slazem sa ramizom oko tih "kostur" postavki , ne pojavi se jednom rev, wand, vrana, neko od jacih igraca i ekipe moraju da se prepodeshavaju.

Edited by Immortalis

This video contains content from Jimmy Kimmel Live, who has decided to block it in your country.

[23:47] <manager-> jao dete jao dete :D

chickenonaraft.kom

Link to comment
Share on other sites

ako mene neko pita :D ja nisam za ligu :D meni je bolje ovako :D sta tu liga to mi dodje onda kao neka obaveza :D a ovako :D ako mogu dodjem :D odigram :D ako ne mogu :D opet dodjem na mic kazem par glupih fora i odem :D mislim kakva crna liga :D kad nas ima 15 ?:D i to ono jedva :D

Нема  будућности без истине.

Link to comment
Share on other sites

polsednja 2 cw-a sto sam igrao darko kaze ae hpo biraj cetvoricu!!!!

cs sam poceo da igram pre 20 dana a pre toga nisam nikad igrao u zivotu tako da ovi sto kazu da duze igraju od mene nek oni sastavljaju ekipe.... meni je samo da igram ebe mi se skim cu igrati.

potreban shalter za rad na devojci!!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...