Jump to content

pričajte.


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

e prestajem da budem fin prema penzosima iz topa... kako sam sad flipnuo... upadam u zgradu.. zovem lift.. i vidim bakutu kako se jedva gega uz stepenice do lifta , a ima i teska vrata na ulazu.. i umesto da spicim unutra pa nek se snalazi, fino i kulturno otvorim vrata od ulaza... i kad sam krenuo za njom u lift krece da ZAPOMAZE (UPOMOOOOC .. JOOOOJ.. AAAA) ... MADAFAKIN PENZOSI... zalupio vrata pa nek se tera.. samo da naletim sledeci put u prolazu da krenem ja njoj da urlam na uvo

odo na qnt... od sutra restirkcije na finocu.. nema sta

Link to comment
Share on other sites

Svratila na posao da zavrshim neku papirologiju, pa kod chika doce na kontrolu. Za divno chudo osecam se fenomenalno :o)

Code Realms

Evo je, bice nevolje...

Unutar svake normalne osobe postoji ludak koji se bori da izbije na povrsinu. Niko ne poludi brze od potpuno normalne osobe.

One... Two... Freddy's coming for you...

Three... Four... Better lock the door...

Five... Six... Grab a crucifix...

Seven... Eight... Gonna stay up late...

Nine... Ten... Never sleep again!!!

Link to comment
Share on other sites

hvala drugari! btw jedno pitanje, da ne otvaram novi topic. gde mogu da kupim CDove koji su gore uradjeni kao singl ploca (tzv vinil cd) i koliko su kesha?

na zapadu nista novo, petak je, pijem kafu, i kanim se da uzmem nesto da radim u ovom smrdljivom ofisu. ne znam da li cu negde ici veceras, sutra je bratu momacko vece, hocu da budem full odmoran za celu akciju, kapiram da ce meni biti bolje na njegovoj momackoj veceri nego njemu samom ;)

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Gde oces :) U rupi ispod doma omladine tj prolaz ka terazijama u svakoj od 37 radnji za diskove dole, imas Verbatim i Xwave varijantu obe su korektne sto se tice kvaliteta, kostaju ko kikiriki... 20ak dinara Xwave, 40 verbatim sa sve kutijom ako se secam dobro :)

ja doso na faks na neki ispit kao izasao posle 38.5 sekundi jos se papir sa zadacima nije oladio od kopirnice :) sad blejim u rlabu :)

jebote, smorio si sa kukanjem vise :D

Link to comment
Share on other sites

@ shekk

tnx, kapiram da onda ima i u bloku u komp. radnjici :)

kad je igi vec spomenuo vize, setih se da se troumim izmedju amsterdama, gde me cima kojotov mrsav brat blizanac da banem, austrije, gde dunja ima drugara, ali zivi u selendri, i praga, gde imam drugaricu. znam samo da moram negde da zapalim da izblejim za praznike, ubija ova srbija.

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

omg bojan krizhaj! ladno sam u osnovnoj imao ranac iz njegove serije (sa sve autogramom)...eh ti dani u sfrj... ;o)

ustao rano, istimario se, sad pokusavam da zavrshim neki text dok doruchkujem ichekam chaj da se ladne, pa ondak i ja put grada...obaveze su chudo...

e da

podseti me kru

@shekk - SHEKIJEV VELIKI BRAT PO DRUGI PUT MEDJU SRBIMA! SCOTT POLLARD IS IN TOWN BAYBE! =o)))

Link to comment
Share on other sites

mogli bi smo mozda za tu cesku nesto da iskombinujemo, isao bi verovatno i moj bivsi kolega sa faxa, lud k'o struja, provod zagarantovan. al' otom potom, videcemo sta i kako, mada za akciju od 7-10 dana ne treba vise od 300e ukupno, sto je ok, pa ne bi trebalo da bude problema.

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

austrije, gde dunja ima drugara, ali zivi u selendri,

Ja bih izabrao Austriju, jer ako je i selo to stvarno super izgleda. Vidim da je neko rekao to vec gore, vudu zapravo, bas taj fazon, vazduh, poljane i to, a kapiram da nije bas tolika selendra. Prag ti je kao alternativa kul ako hoces da pijesh pivo, jedes kobasice, provodis se i zezas, tako da sve ima neke svoje prednosti :)

@ dzanki - lol :) Moras nam danas pojasniti kad svrnes kako je izgledao taj encounter :)

Pishem neke mailove, to mi je danasnji zadatak, imam par komada da napishem pre nego sto se bacim na neke tekstove.

Link to comment
Share on other sites

zasto ovaj dule nije studirao dok sam ja pokhadjao vezhbe??? =o(((

bio do grada i nazad...duzhe putova do dunav-keja i nazad no sto sams e tamo zadrzhao....sad opet neko pisanje...smor...

edit

chek bre chizro ti's stvarno i pored upozorenja lechenih koreanaca krenuo da to igrash? svaka ti chast na nervima =o)

Link to comment
Share on other sites

probudio me telefon... gazda bluesrocka ne moe da vidi sajt kako treba... i onda mi je sat vremena pricao kako ne moze da vidi sve normalno, i kako treba da ide sa novom devojkom na pijacu da kupe paprike za zimu.

moracu da ga prosledim na ovaj thread, bas se nekako uklapa..

osim toga glava me rastura... sinoc sam presisao izgleda :)

cabal all day u najavi.

Ko je nub ne budi mu drug.

I mean you harm.

Link to comment
Share on other sites

probudio me je lik koji trubi jer ga je neko zatvorio na parkingu. izađem na terasu i oteram ga u pičku materinu, a on posegne u kola i pokaže mi sekiru. rekao sam mu da imam veću i da ću mu jebati milu mamicu, i zaćutao je ipak. bravo ja.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...