Jump to content

pričajte.


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

keva otishla prosle nedelje na more da se odmori od porodice i evo, zakljuchno sa danasnjim danom, ostao sam bez cistog vesha. ne gine mi pranje i peglanje jer moram da izlazim iz stana sutra

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

Cale kupio mashinu za krckanje leshnika da je nosi na selo,i bash je morao da proveri kako radi kad ja spavam:((

pa kad spavash do podne!

inache, ovaj mentol shto me vozi na posao je neki uber peasant. bosanac, moje godishte, i samo cepa narodnjake na radiju. i tako svaki dan do pola pola chuke, i isto toliko nazad... samo narodnjaci. koji stres za mene kad naidje neka kul pesma/izvodjach na random stanici a ovaj odmah prebacuje. evo, sad je prebacio sa tori amos na nekog narodnjaka za kog nisu chuli ni ovi sa ibarske. tuga... :[

Link to comment
Share on other sites

Jebo mater, ovaj drajver za Radeona je takvo govno da nemam reči. Na džiforsu sam bez problema šaltao između igara (pošto brat jelte neće da gasi wow nego ostavlja /afk) i desktopa, a ovde izgleda ima odvojene modove za 2D i 3D; slučajno uradim alt+tab u igru, pa alt+tab da se vratim na desktop, sve se zamrzne na par sekundi i komp se resetuje o.O

Da ne pričam koliko je tek sranje CCC i njegov monitoring modul koji se sasvim slučajno zove isto kao poznati spajver MOM.EXE, moram umesto toga da koristim ATI Tray Tools da bih mogao da menjam setinge. O živote.

Link to comment
Share on other sites

kupio sam pivski kvasac i surutku u prahu da povecam unos proteina. u kombinaciji sa mlekom je ovo nesto najuzasnije sto sam probao u zivotu.

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

moja keva to pije svaki drugi dan pred spavanje (drugim danima pije neke sirupe od koprive i blitve) jer je kao dobro za metabolizam i floru creva. Inache je diplomirani mashinski inzenjer a ne baba gatara

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

skroz negativan dan, otisao da se vozam mojim nautilusom sa dva drugara, otisli u pizdu materinu i sjebe se penta, i sad to bi bilo kul ALI NISAM IMAO JEBENI DEO DA POPRAVIM! i sto je jos gore neki crni oblaci se nadvili nad nama a ja gledam tipa "AJDE BOZE AJDE KURVO JEDNA PROKLETA NEKA GRMI NEK SE ZEMLJA TRESE DOOOO YOUR WORST..."

onda sam se setio da je camac na sred reke nesto slicno kao gromobran... pa sam se spustio glavu i pojacao veslanje... sat i po vremena kasnije smo stigli do obale. god damn

If there's some higher power that controls my fate, i would like to meet him, shake his hand, then crack open his ribcage and tear out his heart.

Link to comment
Share on other sites

kako keve znaju da te izbace iz takta

sad hoce da menja kuhinju :| tj izabrani dizajn, sad opet crtanje svadjanje listanje po netu.. uzas... kako me nervira takav oblik neodluchnosti i neorganizovanosti... pfffuj

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

pa pustite ga ako hoce da baci pare :) sve mu radi super a on hoce pa hoce... tj. svrbe ga pare ;)

MSI NX8800GTS-T2D640E

Grafička kartica, GF 8800 GTS, PCI-E x16, 640 MB GDDR3, DVI

23.076,90 287,38 €

dakle razlika je 20 evra a ne 80

ju ju ? pa gde to? ja sam gledao na pcberza.co.yu i sve sto sam nasao je od 350eur nagore... dok je za 8600 bila takva cena... 250 - 280 eur.

ko laze?

Get smart or die dumb!

Link to comment
Share on other sites

moja keva to pije svaki drugi dan pred spavanje (drugim danima pije neke sirupe od koprive i blitve) jer je kao dobro za metabolizam i floru creva. Inache je diplomirani mashinski inzenjer a ne baba gatara

a jel pre toga mozda pusila dve pakle na dan pa je sad pod stare dane resila da poboljsa metabolizam?:)

eh sto volim te zdrave-biljne-matorce.. :))

izvinjavam se ako doticna odavno upraznjava taj zdravi nacin ishrane ;)

inace..prsla sam vise od sedenja na ovoj stolici..... :P

step in my transporter , so I can teleport ya,all around my heavenly body..

Link to comment
Share on other sites

kupio sam pivski kvasac i surutku u prahu da povecam unos proteina. u kombinaciji sa mlekom je ovo nesto najuzasnije sto sam probao u zivotu.

Brate, trebao si da uzmes neki protein u prahu, em sto je ukus preteran, em sto ces povecati unos... A ako ekonomishes kanta od 4k moze da ti traje mesec-mesec i po...

Link to comment
Share on other sites

˙˙˙ɾɐɹʞ ıɯ ıq ǝpƃ 'ɐqnʞ ıpıʌ ǝɯ ɐp ı npɐɹƃɐu nɔǝɹʇ oıqop ɥıq ɐpɐʞ ˙oɐlsod oʇ ı nɾızıʌoɹʌǝ ɐz ɐoƃol ƃolpǝɹd ɯıpɐɹpo ɐp oǝdsn ɯɐs ɯǝɹɐq ˙ıʇıpɐɹ nɔ ɥsoɾ ı uɐp oǝɔ oıpɐɹ ɯɐs sɐuɐp'ɯıɹoɯpo ǝs ɐp oʇsǝɯn

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...