Jump to content

pričajte.


Guest

Recommended Posts

ladno idem da spavam sada. eeeej, kuda ide ovaj svet...

nego, nisam vam rekao ranije, zaboravio. ali koja zjuuu sekretarica radi u kancelariji kod ovih mojih geodeta...

30 godina a zgodna i slatka opasno, plus je profi jebulja (u nedostatku boljeg izraza, izvinjavam se deci i devojkama). prosto zrachi zheljom za seksom. svaki susret sa njom preti da se pretvori u neku hc pron scenu, a ti casual razgovori i osmesi bash onako deluju kao "zaplet" u pomenutim filmovima. josh samo da skapiram jel ona tako sa svima, ili voli mladje neshto.

ehhh, sanjarije radnog choveka... [:D]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ladno idem da spavam sada. eeeej, kuda ide ovaj svet...

nego, nisam vam rekao ranije, zaboravio. ali koja zjuuu sekretarica radi u kancelariji kod ovih mojih geodeta...

30 godina a zgodna i slatka opasno, plus je profi jebulja (u nedostatku boljeg izraza, izvinjavam se deci i devojkama). prosto zrachi zheljom za seksom. svaki susret sa njom preti da se pretvori u neku hc pron scenu, a ti casual razgovori i osmesi bash onako deluju kao "zaplet" u pomenutim filmovima. josh samo da skapiram jel ona tako sa svima, ili voli mladje neshto.

ehhh, sanjarije radnog choveka... [:D]

pix or it didnt happen :P

Link to comment
Share on other sites

raspadam se, ceo dan na poslu sa uzasnom glavoboljom, sad me jos i gajbi stigla, verovatno zato sto buljim u ekran ceo prokleti dan...sto je najgore, uvek me boli sa leve strane glava, nikad sa desne, grrr...bio sam malopre na bajsu, kul je napolju, ide mi se opet :(

popunjavam formular za digitalnu distribuciju, pola stvari mi nije jasno, i dovrsavam myspace profil etikete, one man show izdavashtvo je teshka rabota :(

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

uvek me boli sa leve strane glava, nikad sa desne, grrr...bio sam malopre na bajsu, kul je napolju, ide mi se opet :(

Ne razumem, jel bi ti lakshe palo da te boli desna strana? :))

Stigoh kuci, malo sumirali WCG utiske, pripremamo neke novotarije i tako, fino je za sada, samo lagano krece septembar, to ce biti ludilo od obaveza.

Link to comment
Share on other sites

ok bi mi bilo da se malo shalta, kad je sa leve strane znam da je napetost ili migrena i da mogu da se jebem.

@ coka

javi se na msn sisice pa da te gulim u defconu :)

Edited by kruko

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

napio se ko pizda najgora lol.. ispresavijao sam se debelo nocas..

jao al ce sutra da me boli glava or something...

svejedno, mislim da cete imati priliku, uz malo srece, da se hvalite kako ste forumali sa the WolfManom srbije zemlje... ili stagod...

joj unezverih se [:D]

Ko je nub ne budi mu drug.

I mean you harm.

Link to comment
Share on other sites

elem... pre dva sata je bilo bas strasno...

prekinuo sam se, 'cause neki lik je nenadano uleteo u drustvo sa jos 2 litre piva, sto je rezultovalo strasnim posledicama :)

istreznih se, sad cu na spavanje, samo jos da spusim cigar...

ovaj da... :

@ longli

jesam, preko dana uvek, uvece ponekad.... previse cirkam ovog leta, al jebiga, ne dotice me nesto posebno....

@ igi

izgleda da se nisam jos dovoljno istreznio, zato sto apsolutno ne kontam paralelu "kratko cebe"....

pmsg/public explanation plz :\

back to thread :

slusam apocalypicu... :]

//edit : typo.

Edited by ch1zra

Ko je nub ne budi mu drug.

I mean you harm.

Link to comment
Share on other sites

nikada nisi imao problema sa cebetom koje je nije dovoljno veliko da te pokrije skoro celog? ili je samo toliko kraci nego sto treba pa ti nekako uvek vire noge nocu....

e onda ne znash sta su muke

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

Konachno se kao malo naspavala. Sve mi sad nekako izgleda lakshe i lepshe :o)

Code Realms

Evo je, bice nevolje...

Unutar svake normalne osobe postoji ludak koji se bori da izbije na povrsinu. Niko ne poludi brze od potpuno normalne osobe.

One... Two... Freddy's coming for you...

Three... Four... Better lock the door...

Five... Six... Grab a crucifix...

Seven... Eight... Gonna stay up late...

Nine... Ten... Never sleep again!!!

Link to comment
Share on other sites

jos uvek pod utiskom wcga, sad idem na kaficu (ne mislim na cistu ctnu jaku kafu:) s drugaricama, da se ispricamo i tako..

mada, o posledicama zurke i razlozima zbog kojih vise nikad necu praviti istu u stanu jednostavno mi je muka da pisem. :/

For what I’ve done

I start again

And whatever pain may come

Today this ends

I’m forgiving what I’ve done

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...