Jump to content

pričajte.


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

svi su doshli u nekim havajka koshuljama;)

margi je odlican protivnik ali mora jos malo da provezba :))

za nekog ko je wii uzeo prvi put u ruke i igrao protiv prekaljenog igrache, mislim da nisam bio losh, a to shto chuvate tajnu servisa i na pitanje kako, odgovarate sa:"usralo me", o tome cemo josh da prichamo:))

No one can survive becoming a legend.

i ja kazem jebiga! Kao da je jebiga neka magichna rech.

Link to comment
Share on other sites

kada kupish konzolu i lcd onda mozesh da se kvalifiujesh !!1

matori, natoči dve litre one tvoje i samo svrati da pikamo :)

kad to uradi onda ga necemo videti nedeljama =o(

samo tebe ne bih zvao da se igramo. previše si imba, smorili bi se svi ostali.

Link to comment
Share on other sites

svi su doshli u nekim havajka koshuljama;)

za nekog ko je wii uzeo prvi put u ruke i igrao protiv prekaljenog igrache, mislim da nisam bio losh, a to shto chuvate tajnu servisa i na pitanje kako, odgovarate sa:"usralo me", o tome cemo josh da prichamo:))

gledao sam fintice na youtubeu, sve je u rotaciji kontrolera, tj u zglobu ;D spravica ima fantastican potencijal za turnire :)

a onaj lcd u gepeku, slika je da se iseces...sad se bas lomim da li da uzmem manji lcd ili vecu plazmu..

Edited by kruko

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

samo tebe ne bih zvao da se igramo. previše si imba, smorili bi se svi ostali.

ccc a ja mu em prekjuche chuvao stvari, em mu juche sredim da sedne i vozi se sve vreme em si me zaklao i opet tako...ne valja to ivane drugare...

Link to comment
Share on other sites

za nekog ko je wii uzeo prvi put u ruke i igrao protiv prekaljenog igrache, mislim da nisam bio losh, a to shto chuvate tajnu servisa i na pitanje kako, odgovarate sa:"usralo me", o tome cemo josh da prichamo:))

hihih... ali nije, mrtav sam ozbiljan. Sve je u cimu i brzini cimanja. Znaci nema neke tajne, video si da ni meni bas ne uspeva iz prve, mada sam se tokom igranja navezbao pa imam veci procenat naboda servisa.

Link to comment
Share on other sites

aman zaman kakav servis se ovde pominje? ono malo sto sam igrao samo se trzne palica na gore kao kad se baca loptica i onda se poklopi odma nadole i to je to...zar mozhe da se promashi serva uopste? =o)

mene je prvi gem najvishe bagovalo sto sam prerano pokusavao da udarim loptu, posle sve islo cool

Link to comment
Share on other sites

Kako je divno raditi i ispunjavati gomile papira za prijavu radnika posle skoro 20 sati frp-a :o)

Code Realms

Evo je, bice nevolje...

Unutar svake normalne osobe postoji ludak koji se bori da izbije na povrsinu. Niko ne poludi brze od potpuno normalne osobe.

One... Two... Freddy's coming for you...

Three... Four... Better lock the door...

Five... Six... Grab a crucifix...

Seven... Eight... Gonna stay up late...

Nine... Ten... Never sleep again!!!

Link to comment
Share on other sites

Gde bre SWOS ima 16 boja :)

Ovi SWOS-ovci su izgleda zadrti ko Falloutovci :) veze nemaju o tehnikalijama, znaju samo da neće odustati od igre po cenu života :)

ljudi kupte choveku taj hleb sve je nervozniji i nervozniji

evo ja mu shaljem kanticu eurokrema!!11 :)

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

aman zaman kakav servis se ovde pominje? ono malo sto sam igrao samo se trzne palica na gore kao kad se baca loptica i onda se poklopi odma nadole i to je to...zar mozhe da se promashi serva uopste? =o)

To na sta margi misli je as servis, tj. brzi servis kad ono loptica ima onako "dimni trag". Naravno da mozes da promasis i kad serviras lopticu, ali bas tesko. Medjutim, ovaj as-servis se postizhe vecim trzajem. Doduse, i on je dosta nezgodan jer ako neko ume moze da reternira paralelu koja je neodbranjiva.

Doduse, iovako se vraca dijagonala koja je neodbranjiva, pa moras nekako da provalis kod onog ko se sprema da prihvati servu kako ce reagovati.

btw,onaj wii je savrsen ! :) mogla bih da naucim i da kuvam sa tim :)

Neces verovati, ali napravili su dodatak za Wiimote (to je ono cime se igra tenis) u obliku kutlace i velike viljuske (kako god da se to zaista zove). I onda postoji igra/program u kojoj kuvas i spremas obroke, tako sto nataknes taj dodatak na wiimote i onda kao mesas da ne zagori rucak, prevrces meso u tiganju i slicno :)

Link to comment
Share on other sites

Bilo je super juce na wcg-u, al' mi zao sto nisam mogao jos da ostanem :). Wii tenis je vrh! Izgleda tako debilno sa strane, ali je skroz genijalno i zarazno kad krenes da vitlas Wiimote-ovima [:D]. Jos je mi je i exi pokazivao tajne zanata, ma vrh, stvarno. Posle WCG-a, smo zahvaljujuci Tasi (:*) imali blizak susret sa smrcu, but boy was it exciting [:D].

In the otha news, vec 2 dana nikako da mi legne uplata za net, pa se zickam za kevin ISDN :/. Prosli put je stric uplatio "preko veze" u nedelju i leglo je isti dan. Sad mi provajder kaze:"pa naravno da nije leglo, ne rade banke nedeljom!" (a ja uplatio u subotu ujutru). Jebem ti malene, seoske provajdere :@

Link to comment
Share on other sites

Bilo je super juce na wcg-u, al' mi zao sto nisam mogao jos da ostanem :). Wii tenis je vrh! Izgleda tako debilno sa strane, ali je skroz genijalno i zarazno kad krenes da vitlas Wiimote-ovima [:D]. Jos je mi je i exi pokazivao tajne zanata, ma vrh, stvarno. Posle WCG-a, smo zahvaljujuci Tasi (:*) imali blizak susret sa smrcu, but boy was it exciting [:D].

In the otha news, vec 2 dana nikako da mi legne uplata za net, pa se zickam za kevin ISDN :/. Prosli put je stric uplatio "preko veze" u nedelju i leglo je isti dan. Sad mi provajder kaze:"pa naravno da nije leglo, ne rade banke nedeljom!" (a ja uplatio u subotu ujutru). Jebem ti malene, seoske provajdere :@

pa onda uzmes uplatnicu i posaljes im faksom cim uplatis :D i eto :D ne moras da cekas da legne na racun :D

a ja mislim da za tenis i onaj servis mora da se drzi ono donje dugme posto ja kad god sam to uradio svaki 3 put mi je bio takav servis : D

Нема  будућности без истине.

Link to comment
Share on other sites

^^ Ne mora nikakvo dugme da se drzi, nemoj da stvaras zabunu. Nego te je ukenjalo :)

Jeo sam neku pitu sa mesom, ne znam odakle mi ideja da to uzmem, jer je onako, bas bezveze.

Nesto mi se malo spava, pa bih rado dremnuo, al' ne mogu. Valjda me sad lagano stigao ceo put i WCG, pa cu veceras da skuntam u 20h :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...