Jump to content

pričajte.


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ne zelim stvarno da stajem na muku stefketu, cisto da pomenem da su "pandurski testovi" ok, ali da stvarno nema nijednog posebno vaznog razloga da njih juris. Dovoljno je da kod polaganja znas nekih 4-5 glavnih pravila kojima te uvek zeznu, i to je to. Ne znam, meni je to bas bilo lako. Kao sto napisan pre nekog vremena - tramvaj je uvek prvi na raskrsnici, jedina razlika medju znakovima su oni dal' su najava za nesto ili mesto pocetka tog necega, i secam se one kvake sa obilazenjem na uzbrdici kada postoji ono malo prosirenje puta pa te tu zeznu :)

Link to comment
Share on other sites

a vi ste svi face koje ste polozili sa pandurskim testovima i koji mu to predlazete. Jeste cimanje pasti nesto 4 puta ali mu poznavanje propisa jednog dana moze sacuvati barem novcanik ako ne i zivot. Ne vozim mnogo uopste ali sam barem polozio i nauchio posteno. Ne moze se svuda ici linijom manjeg otpora

Edited by iguana

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

a vi ste svi face koje ste polozili sa pandurskim testovima i koji mu to predlazete. Jeste cimanje pasti nesto 4 puta ali mu poznavanje propisa jednog dana moze sacuvati barem novcanik ako ne i zivot. Ne vozim mnogo uopste ali sam barem polozio i nauchio posteno. Ne moze se svuda ici linijom manjeg otpora

Realno, to sto ti zoves ucenje je krajnje apstrakno i tesko primenjivo. Mislim, lako je gledati i razmisljati o raskrsnici dok je sve u mikimaus fazonu iz pticije perpektive, gde su svi racionalni i cekaju tebe da im docrtash putanje. Drugacije je celu stvar gledati iza volana kada si sam, bez instruktora, a zurish.

To malo sto se pokupi na predavanjima + dosta voznje u razlicitim okruzenjima, posle polaganja, te cini boljim vozacem, po mom misljenju.

Link to comment
Share on other sites

Igi jebote, spremanje pomoću "udžbenika" pa polaganje vozačkih testova je kao da spremaš fiziku iz knjige za sedmi razred osnovne škole pa odeš da polažeš ispit na faksu. Mislim, sećaš li se ti vozačkog ispita uopšte? Ono što te kao uče veze nema sa onim što doće na testu.

Link to comment
Share on other sites

ja sam testove jednom pao, panduru se nije svidelo kako sam napisao broj pet (iako je odgovor bio tacan), pa me odjebao. to je bilo ono pitanje ili sa znakovim aili sa raskrisnicama od 7 poena. voznju sam polozio iz cetvrtog, ali sada (pupu) do jaja vozim. osim onog jednog parkiranja :)

Ovdashnji

 

P.S> nickwoode, zasto se ne "log_out"-ujes kad si na forumu sa mog kompa? DovlaGSI

 

:)

Link to comment
Share on other sites

ali ih ne poznaje.

u suprotnom bi ih polozio.

to sto ih sada ne poznaje ne znachi i da ne treba da ih kako valja nauchi za sledeci put, umesto da se zamajava sa pandurskim testovima. Jel kapirash ovako sazvakanu poruku ili moram da ti je dam intravenozno?

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

a vi ste svi face koje ste polozili sa pandurskim testovima i koji mu to predlazete. Jeste cimanje pasti nesto 4 puta ali mu poznavanje propisa jednog dana moze sacuvati barem novcanik ako ne i zivot. Ne vozim mnogo uopste ali sam barem polozio i nauchio posteno. Ne moze se svuda ici linijom manjeg otpora

Ja se slazhem sa tobom da mu ne trebaju pandurski testovi, ali se isto tako ne slazhem sa tobom da ce mu to nekada sacuvati glavu i novcanik, jer uzmi sad i pitaj vozace (i to odaberi po svom misljenju one najbolje) i daj im, svi bi popadali i to ne bi uboli ni 50% tacnih odgovora.

Link to comment
Share on other sites

Hoćemo da ti kažemo da neko ko polaže testove a nema većeg iskustva u saobraćaju jednostavno ne može da položi test iz prve učeći samo iz udžbenika. Druga je stvar ako si ti vozio po Bataji/Zemunu/pizdimaterini od 16. godine bez dozvole pa si tokom godina izvalio šta i kako treba i ne treba. Jedna je situacija kad ti na času obrađuješ skretanje udesno u raskrsnici sa ulicama iz dve trake, a drugo kad ti on na testu zavuče neko isključenje kamiona s autoputa pored tri vozila ili štatijaznam.

Link to comment
Share on other sites

slažem se sa igijem da treba naučiti da voziš, a ne samo doći do dozvole na najlakši mogući način. ali nemoguće je naučiti da voziš u našim autoškolama, tako da taj deo treba odraditi linijom manjeg otpora, a posle toga sesti s nekim i naučiti kako stvari funkcionišu u stvarnom životu.

igi, seti se onog slučaja kad smo ti i ja zamalo overili onog lika kod bajlonijeve pijace. auto škola te ne sprema na takve stvari jer polazi od toga da niko drugi neće napraviti prekršaj, pa em tu niko ne bi bio parkiran em bi lik pre isparkiravanja pogledao preko ramena. a u realnosti je lik izleteo iz kolone nepropisno parkiranih vozila bez gledanja makar u retrovizor. put that in your pipe and smoke it :)

Link to comment
Share on other sites

ma jeste, naucice. to je kao kada napishesh nesto na ruci ili kada spremish neku puskicu za ispit/kontrolni.... to kako udje tako i izadje.

kako hocete, nek radi sta mu je po volji. Mada ja nikada nisam kapirao ljude koji samo gledaju da zajebu sistem gde stignu, jer ipak postoje neke stvari koje moraju da se rade po pravilima...

elem, slika koja mi je ulepshala dan:

RAGE_DETAIL.jpg

Rage se okupio ponovo i krenuo na turneju. za sada po australiji. Josh kada bi doshli i kod nas

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

Kraj josh jednog beskrajno smornog poslovnog dana....

Code Realms

Evo je, bice nevolje...

Unutar svake normalne osobe postoji ludak koji se bori da izbije na povrsinu. Niko ne poludi brze od potpuno normalne osobe.

One... Two... Freddy's coming for you...

Three... Four... Better lock the door...

Five... Six... Grab a crucifix...

Seven... Eight... Gonna stay up late...

Nine... Ten... Never sleep again!!!

Link to comment
Share on other sites

malopre se dogovorili za frp, pa sad otkazali [:D]

umesto toga idemo do kafane lol

osim toga blaga upala misica, sinoc prvi trening posle 2 meseca lol... al bilo je najs [^]

sda feeding, pa do grada da uplatim net, posto sam juce skipovao zbog kise...

Ko je nub ne budi mu drug.

I mean you harm.

Link to comment
Share on other sites

Statore ako ti trebaju testovi, i ako jos nisi nabavio pmuj mislim da je cela stvar oko 30 MB

Ako se dobro secam, obicno ljudi najvishe padaju na poligonu, ono frka, sam si, ne preci liniju i sl.

ma on je meni poslao te testove pre godinu dana kad sam polagao :)

a vi ste svi face koje ste polozili sa pandurskim testovima i koji mu to predlazete. Jeste cimanje pasti nesto 4 puta ali mu poznavanje propisa jednog dana moze sacuvati barem novcanik ako ne i zivot. Ne vozim mnogo uopste ali sam barem polozio i nauchio posteno. Ne moze se svuda ici linijom manjeg otpora

zavisi igi... udzbenik koji su meni dali u autoshkoli je bio lol, nije bilo u njemu 60% stvari koje sam nauchio iz pandurskih testova... i verujem da veoma dobro znam pravila... nema veze odakle se uchi, bitno da se nauchi :)

Link to comment
Share on other sites

chizra polako potajesh omiljen lik, skoro kao kucni ljubimac, dodushe malo scary :) frpz&alkoholz rulez

nije blam pasti test, ali zar ti nije zao novchanika statore ako nicheg drugog ? :)

ja sam pao prvi put jer nisam uchio a falilo mi nesto tipa jedan poen ili nesto slicno, a voznju sam masterovao vrlo lako, samo su mi govorili malo sporije malo sporije ::) e sad ako mene nije mrzelo da sednem i dovoljno prelistam te testove sigurno nece biti ni tebi, kapiram da ti je potrebna knjiga u elektrosnkom obliku ili sl :P

btw danash pochela chivijada!!! yay!! dani humora i satire !!! predsednik chivijashke republike za ovu godine omiljen mi lik lane gutovic :)

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

da mu je zao novcanika i da placa iz svog, polozio bi iz prvog ili drugog, ovo zato verovatno keshiraju matorci [:D]

a ako nije sluchaj i placa sam, e onda je tek ogroman pajvan [:D]

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...