Jump to content

pričajte.


Guest

Recommended Posts

totalno knoren danas .. izgleda da ne smem da priredjujem sebi akciju dva dana akcijanja jel se mnogo raspadnem :( ili barem da se vratim u neku fizichku formu ovako sam totalno bez atoma energije.

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ne znam, jebem li ga, sms im je bio samo 10 din, a klinci se lozili jer je moglo da se salje vise sms-ova sa istog broja... Po meni je moguce. Mada opet to ne opravdava Sasu Popovica koji je pricao samo o tome koliko je stiglo glasova. :) Inace, prodali su vise karata nego sto je bilo mesta, klinci koje znam mi se zale da nisu mogli uci. :)

1 i 200 hiljada sms-ova nije nerealna cifra, ako se saberu visestruko slanje i to da ovu emisiju gleda 80% dijaspore pored lokalnog stanovnistva. veliki broj glasova je pristigao iz nemacke, austrije, italije i skandinavskih zemalja.

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

ha, kuda ide svet kad treba da se trenira da bi moglo da ide na zurke.... clubbing je postao fizickia disciplina :)

pa sobzirom da sam lezhao metar dana u krevetu vishe manje, sa sjebanim zheludcem i jetrom. a onda za proslavu se otkinuo u petak i spavao 5h i onda seo i odvezao se do shabca, vratio opet u 04 i opet kuntao samo 5h jel mi je spavanje sjebano vetj 2 meseca i da nisam imao neku preveliku redovnu fizichku aktivnost zadnjih dinu dana .. malo je retji raspadam se :)

al radi se na tome da se promeni :)

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

lofr mao, burazera zovu drugari da ide na neku žurku u zemun polje (!) koju prave neke klinčice od 13-14-15 godina, što su za njih "ribe", a on neće da ide jer je škola ujutru.

ne znam kako da mu kažem da greši, a da to ne bude previše prosto.

možda nešto kao "ako budeš tako jeo govna završićeš ko bata" lol

Link to comment
Share on other sites

@maud

samo kreatin! ;D

@medolinka

chemu davanje para da bi tamo u onoikoj guzhvi gledala klinke kako rone suze... u stvari i ja bih da pare da to vidim, samo da nema guzhve i da mogu da mjutujem muziku za sebe :D

@topic [8)]

raspadam se i ja. slabo spavao i jedva izgurao gym, posle se cimao do bataje na ruchak. poslednji gram volje ulozhio da ne zaspim u basu :[

i obradovao se svezhim shljivama iz vkendice kutji... kad ono, prc. ja volim zelenije shljive, kad su onako tvrde. ove mekane i brashnjave mi se gade :[

gledam slike iz shapca i kukam shto nisam bio u toj kafani :>

vecheras izgleda ostajem kutji, which means... cw \o/

Link to comment
Share on other sites

ja volim zelenije shljive, kad su onako tvrde. ove mekane i brashnjave mi se gade :[

i meni je svako zelenije i tvrdje voce bolje od mekanog voca..

i sad su mi se prijele kisele jabuke a pre pola sata sam sabila pola glavice kupusa..mm vreme je za veceru

I MAY NOT BE PERFECT, but parts of me are excellent

Link to comment
Share on other sites

- i da, zaboravih

- danas sam zaradio prvi novac od strane fakulteta.

- zvanicno sam uzeo pare na to sto sam ucio prethodne tri (zapravo 7 godina)

- glgrv arhitekt.

brandstack.com/users/portfolio/logos/gligorov \\ behance.net/gligorov

99designs.com/people/gligorov \\ twitter.com/MarkoGligorov \\ upstack.com/

Link to comment
Share on other sites

oba su votje sigurno. sada malo je celu tu prichu komplikovati jel postoji terminologija u biologiji i terminologija u kulinarstvu gde se iste povrtjke/votjke klasifikuju razlichito. klasifikacija se valjda u biologiji (ako se dobro setjam) zasniva na nekom mixu oko semenja tj. oko cvetanja/oplodnje i mestu/nachinu rasta.

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

wiki quote

Postoje mnoge zablude da je lubenica voće, jer se koristi najčešće kao poslastica i veoma je slatka. Jednostavno pravilo koje govori da se radi o povrću je to što se radi o plodu jednogodišnje biljke, što je pravilo povrća. Svi plodovi koji se koriste kao hrana i koji se moraju saditi svake godine su povrće. Voće je plod višegodišnjih biljaka, koje se ne mora saditi svake godine. To je elementarna razlika između voća i povrća, uz činjenicu da je lubenica samo jedna vrsta tikve koja je u svakom slučaju povrće.

No one can survive becoming a legend.

i ja kazem jebiga! Kao da je jebiga neka magichna rech.

Link to comment
Share on other sites

auh kako je sinoc losha tekila bila... a i tuborg kao neka chorbica... pfuj

tek sam sada posle 2 sata basketa doshao sebi, u glavi... utrnuli mi prsti na nogama, ruke mi drhte, al nedam se ja [:D] tu je chaj, ne znam da li da sipnem malo ruma

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...