Jump to content

Poklon za 18.


Recommended Posts

  • Replies 434
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

pa valjda se podrazumeva da grafit bude dobro odradjen a ne krsh i da se radi na pogodnom mestu, vecina nashih zgrada su ruzne i grafit ih samo ulepsha a verujem da nije niko ni mislio na 'dzabe ste krechili al je milica vaznija u je!'

ha, pa nije ceo grad novi beograd :)

A ruzna zgrada tesko da ce postati lepsa ako je oplodish grafitom.

Get smart or die dumb!

Link to comment
Share on other sites

Ej doshao sam sada sa WCG-a... Smoren boli me glava itd. za 45 minuta idem na neki 18. pa cu taman da vidim i tamo shta ima od poklona [:D]... Nisam josh nishta uradio... za sada masterujem PhotoShop :))

Inache grafit je dobila... i rekla mi je da joj taj grafit nishta ne znachi... u odnosu na nashu ljubav... Gde sam ja malo prs'o jer sam ga radio pola noci u nekoj travetini koja kosilicu nije videla... ali opet me je sjebala rechenicom :(

Got some minuses for free?

Link to comment
Share on other sites

Inache grafit je dobila... i rekla mi je da joj taj grafit nishta ne znachi... u odnosu na nashu ljubav... Gde sam ja malo prs'o jer sam ga radio pola noci u nekoj travetini koja kosilicu nije videla... ali opet me je sjebala rechenicom :(

[roflmao]

izvini, al ono, bas sam se slatko nasmejala : ))

I MAY NOT BE PERFECT, but parts of me are excellent

Link to comment
Share on other sites

ha, pa nije ceo grad novi beograd :)

A ruzna zgrada tesko da ce postati lepsa ako je oplodish grafitom.

jedino iole pristojne zgrade imash u centru i mozda po koju novu na novom beogradu, ostali delovi su katastrofa. i naravno da ce umesto sivog uprljanog zida lepshe izgledati neki super odradjen grafit

oO

 

Link to comment
Share on other sites

Care kupi joj mali brus halter i kad ona proba ili vidi recice da joj je mali i ti joj reci au pa kad su pre narasle :D

A mozesh i da uzmesh da joj kupish parfem i da stavish u konzervu od hrane za machke i kazesh joj da je ona tvoja machka a kad otvori...

Al sam se izlupetao nije mi dobro

Link to comment
Share on other sites

Hmmmm razmislio sam i doshao sam do zakljuchka.

S'ozbirom da ce menjati raspored i krechiti svoju sobu u septembru odluchio sam da joj qpim onu fotelju u obliku velikog jastuka. Neshto na ovu foru. Samo sam video mnogo lepshe i kvalitetnije i u raznim bojama. Razmishljao sam da joj to qpim i poshto imam ortaka koji je zavrshio vishu tekstilnu da neshto prishije/ushije ili shta vec i onako se ne razumem u to sranje na nju chisto da bi ispala unique :) (ili chak da ishtampamo neshto)

Takodje uz nju ce ici neko gravirano srebro kao shto BS predlozhio ali to na kraju vecheri :)

Ne znam da li da probam neshto da izmixujem sa ovim PhotoShop-om i da joj dam neku nashu sliku skorz obradjenu ili chak i nju da ishtampamo na fotelji... To mozhe da ispadne dobro a mozhe i da ispadne sranje, u svakom sluchaju razmislicu... Hvala svima na svim dobrim predlozima :)

P.S. Pokloniti svoju krv devojci je chista bolest.

Got some minuses for free?

Link to comment
Share on other sites

bogami ja cu sebe da castim tom jastuk / foteljom i to vrlo uskoro , a i zasluzio sam

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

'de bi meni bio kraj da su mi ribe za rodjendan uzimale lazy bag i srebrne plocice...eee, zivote..

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...