Jump to content

Poklon za 18.


Recommended Posts

  • Replies 434
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

yea rite

"duhovni poklon" (na nebu) nije losa ideja, ali mnogo je bolje grafit na zidu njene zgrade ili u njenoj okolini. ftw! :)

Ako se na ovo primi, ostavi je ...

big mistake, big. Iz mog licnog iskustva i iskustva SVIH koje poznajem, ovakve stvari raditi je zaista nezahvalno. Da skratim pricu, mrzi me da pisem, postoji trenutak, u vezi dvoje mladih, posle 1-2 godine kad treba uraditi jednu od ove dve stvari: nastaviti dalje ili se zeniti/udavati. To je jedini prirodni splet okolnosti. Vuci se sa curom, tako mladom, kada joj hormoni URLAJU i kada joj se svest svakim danom menja, po meni ravno je samoubistvu. Dalje, vuci se sa curom bilo kog godista 3-4-5-6-7 godine, je najveca SVETSKA glupost. Tu ce neko sigurno izgubiti, nekad i oboje, najcesce jedan. Ne bih ovo sve detaljnije objasnjavao, ali ponavljam za sve one koji ne znaju da citaju, ovo je moja zivotna filozofija, ubedjenje i misao. Nebrojeno puta se samo u mom zivotu i zivotu ljudi oko mene, na zalost, pokazala tacno.

Jeste zajebano ako si klinac i propustis brdo toga zbog jedne jedine devojke s kojom je vrlo verovatno da neces biti zauvek (svi se vremenom menjaju, a od 15 do 20 sigurno mnogo vise nego od 30 do 35), ali njih dvoje su vec zajedno i dobro im je sada, sto bi raskidao zbog statistike?

Drugo, ne mozes postavljati stvari tako u brojevima... Mislim, "ozeni je posle 2 godine ili raskini" ti je bezveze stav... Zasto bas 2 godine? Da si rekao, raskini kada veza pocne da gusi ili kad dosadite jedno drugom umesto da se vucete godinama bzvz imalo bi smisla ...

Link to comment
Share on other sites

Ako se na ovo primi, ostavi je ...

Jeste zajebano ako si klinac i propustis brdo toga zbog jedne jedine devojke s kojom je vrlo verovatno da neces biti zauvek (svi se vremenom menjaju, a od 15 do 20 sigurno mnogo vise nego od 30 do 35), ali njih dvoje su vec zajedno i dobro im je sada, sto bi raskidao zbog statistike?

Drugo, ne mozes postavljati stvari tako u brojevima... Mislim, "ozeni je posle 2 godine ili raskini" ti je bezveze stav... Zasto bas 2 godine? Da si rekao, raskini kada veza pocne da gusi ili kad dosadite jedno drugom umesto da se vucete godinama bzvz imalo bi smisla ...

Mozesh da objasnish zashto, poshto bi ogromna vecina devojaka pala na dupe za ovakvu stvar? (nije shto sam ja uradio, nego je jednostavno tako) (za boldovan deo)

Sa ostatkom posta se slazem, glupo je gledati statistiku i prema tome organizovati svoju vezu... Dok vam je lepo, super, kada vam ne bude lepo, svako svojim putem i cao. Sad cu da se proserem, mozda su stvoreni jedno za drugo, i druga devojka mu u zivotu vishe ne zatreba... Nikada ne mozesh da znash.

Link to comment
Share on other sites

Znao sam da ces da se primis, jednim delom sam zato i prokomentarisao [:)]

Ne mislim naravno da bi zato trebao da je ostavi (mislim gotivan joj je dali, koliko gore moze ovo biti [:D]), ali gledam po klincima koji ovo rade po mom kraju koje bih sve od reda prebio sa sve njihovim boljim polovinama [:D] (naglasavam boljim, posto vecinom ne znam kako izgledaju pa da kazem lepsim, ali od njih gore biti ne mogu...)

To da bi vecina pala na to ... ne znam

Mozda ova ciljna grupa ispod 20 godina, mada nikad nisam imao devojku bitno mladju od sebe, a kad sam bio tih godina nisam bio dovoljno pametan po tim pitanjima (prosao bih bolje u zivotu da jesam, al sta sad [:)]) tj. imao sam tad samo jednu duzu vezu koja se bezveze zavrsila

Licno mi nije gotivno da to crtas nekome po kraju - u smislu sto mi sa njene strane deluje kao pumpanje ega cisto jer eto svi to mogu da gledaju umesto da si joj tipa dao nacrtano na papiru - dok mi sa strane klinca deluje klinacki, sto dobro ajde, ide zajedno [:D], a da ne govorimo o tome da neko cija je ta fasada nece biti bas toliko srecan sto je Tamari rodjendan i sto je ti volis... Jos ako je njena zgrada to ce ukljuciti verovatno i komsije i njene roditelje :)

Link to comment
Share on other sites

Green, grafiti su (bar po mom mišljenju) nekako dečja stvar. Ono, za osnovnu-srednju školicu. :)

Devojke u tom uzrastu stvarno padaju na to (da ne bude samo za devojke, ja ne želim da se sećam sebe sa 16 godina). :)

EDIT

I Green, brate, Medolinka ima 16 godina. Ja ne bih bio spokojan da meni odobri nešto takvo. :P

EDIT 2

Green nosi šorceve koji su nežni prema koži. :P

Edited by Laza
Link to comment
Share on other sites

Znao sam da ces da se primis, jednim delom sam zato i prokomentarisao [:)]

Ne mislim naravno da bi zato trebao da je ostavi (mislim gotivan joj je dali, koliko gore moze ovo biti [:D]), ali gledam po klincima koji ovo rade po mom kraju koje bih sve od reda prebio sa sve njihovim boljim polovinama [:D] (naglasavam boljim, posto vecinom ne znam kako izgledaju pa da kazem lepsim, ali od njih gore biti ne mogu...)

To da bi vecina pala na to ... ne znam

Mozda ova ciljna grupa ispod 20 godina, mada nikad nisam imao devojku bitno mladju od sebe, a kad sam bio tih godina nisam bio dovoljno pametan po tim pitanjima (prosao bih bolje u zivotu da jesam, al sta sad [:)]) tj. imao sam tad samo jednu duzu vezu koja se bezveze zavrsila

Licno mi nije gotivno da to crtas nekome po kraju - u smislu sto mi sa njene strane deluje kao pumpanje ega cisto jer eto svi to mogu da gledaju umesto da si joj tipa dao nacrtano na papiru - dok mi sa strane klinca deluje klinacki, sto dobro ajde, ide zajedno [:D], a da ne govorimo o tome da neko cija je ta fasada nece biti bas toliko srecan sto je Tamari rodjendan i sto je ti volis... Jos ako je njena zgrada to ce ukljuciti verovatno i komsije i njene roditelje :)

Ok, znam da ima retardiranih klinaca koji ovo rade, ali nisu svi isti, jel`? A vecina bi pala na to, veruj mi, znam bar 3 primera. A i komentari ljudi sa strane su bili pozitivni uvek (tipa OMG, DA JE TO MENI URADIO, PA NE ZNAM!!). Mislim, kapiram ja da nije svaka devojka ista i da se ne loze sve na iste stvari, ali, koliko sam ja do sada primetio, grafit je poklon koji stvarno ostavi utisak.

Inache, ovo je fasada shkole, tako da nije bio problem shto se tiche toga [:)]

[edit]

Green, grafiti su (bar po mom mišljenju) nekako dečja stvar. Ono, za osnovnu-srednju školicu. :)

Oko ovoga se definitivno ne slazemo. Grafiti tipa MILICE, VOLIM TE! jesu za osnovnu shkolu i jesu klinachki, ali ako se ti potrudish da nacrtash neshto shto je znachajno za oboje, neshto shto je samo vashe, to ce ostaviti utisak na bilo koju devojku, nebitno koliko godina ima.

[/edit]

Edited by Green
Link to comment
Share on other sites

I meni je grafik nekako decije/glupo ma sta na njemu bilo :))

greene nista vs tebe :*** i nemoj da mislis da na isto padaju tvoja riba i medolinka ipak tu ima razlike u godinama i pogledima :)

SAD CU JA DA STAVIM TYPO U SIGNATURU I ONDA LAZA VISE NE MOZE DA ME ISPRAVLJA !!!1

KAKO SAM PAMETAN

typo

Edited by weasel
Link to comment
Share on other sites

Nemam pojma, ja bih joj pre to nacrtao na slici i uramio, nekako mi je grafit previše javna stvar. :)

Edit - typo.

Ovo je nekako i moj stav [|)]

Mislim, kapiram ja da je tvoj grafit ispao super poklon posto se secam one price kada si jurio da kupis lutku, pa da je tako ispao i odlicno uklopljen i sve sto uz to ide + je ona tad punila 18 godina. Isto tako moguce je da tako razmislja i 90% devojaka koje pune 18 godina, stvarno to ne mogu ja da kazem, samo gledam stvari iz perspektive 24orogodisnjaka :)

Oko ovoga se definitivno ne slazemo. Grafiti tipa MILICE, VOLIM TE! jesu za osnovnu shkolu i jesu klinachki, ali ako se ti potrudish da nacrtash neshto shto je znachajno za oboje, neshto shto je samo vashe, to ce ostaviti utisak na bilo koju devojku, nebitno koliko godina ima.

Nisu klinacki nego mentolski i nisu za osnovnu skolu nego za eutanaziju [:D]

Ovo tvoje rodjendansko razumem, mada ... objasnio sam vec gore ... ali ti "lol volim te, daj picke lol" koje precrtaju posle mesec dana kad raskinu i napisu nesto tipa "crkni kurvo" su debilizam par ekselans i dno dna [:)]

Link to comment
Share on other sites

ovaj cigi pametan neki decko : ))

nekim devojkama je kul da dobiju grafit za rodjendan, a pre par nedelja sam procitala u novinama izjavu 'to sto sam saznala da sam trudna bio mi je najlepsi poklon za 20. rodjendan', tako da ono, sve je to individualno, ja ne bih volela ni jedno ni drugo : ))

I MAY NOT BE PERFECT, but parts of me are excellent

Link to comment
Share on other sites

ovaj cigi pametan neki decko : ))

nekim devojkama je kul da dobiju grafit za rodjendan, a pre par nedelja sam procitala u novinama izjavu 'to sto sam saznala da sam trudna bio mi je najlepsi poklon za 20. rodjendan', tako da ono, sve je to individualno, ja ne bih volela ni jedno ni drugo : ))

Zveknuce Cigi tebi jedan samar za rodjendan :)))

A ta je verovatno primila injekciju [:D]

Link to comment
Share on other sites

ovaj bjeli bash neki neandertalac [:D]

grafit (koji naravno nije u fazonu "mico volim te") je prilichno ok ideja. pogotovo na ovaj nachin na koji je green uradio. ne vidim logiku ovih koji zagovaraju kao nacrtaj joj neshto na papiru, pa to je kao da kad bi joj poklonio ogrlicu koju bi nosila samo kad izadjete negde vas dvoje. grafit ako je profi uradjen je po meni isto umetnost kao i slika u muzeju.

@neo

nzn. donekle se slazhem, a donekle ne. suludo je biti u vezi duzhoj od 2 godine izmedju 15-22, jer se oboje menjate svakog dana drastichno i tada treba najvishe experimentisati shto se svega toga tiche iz razloga shto shta ti znash o suprotnom polu, a i o sebi u tim godinama ? shta znash kako sve to funkcionishe, shta ti odgovara, a shta ne .. ne znash nishta, i zato sam zastupnik teorije da tada treba ne sad menjati ko charape, al sigurno ne zaglavljivati u nekoj vezetini (realno sve preko 2 godine je vezetina). sad tje neko retji "a shta ako su zaljubljeni", pa realno u tom periodu ne znash ni dal si zaljubljen ili nisi jer verovatno prvi put i iskushavash neke emocije i sve ti je to novo i svemu pridajesh mozhda i neki znachaj koji ne postoji, idealizacija, konformizam i ti tripovi. naravno uvek postoji ta doza generalizacije jer mozhda, al samo mozhda ste vi bash jedan od onih parova koji su se "nashli" u tom periodu i to stvarno mozhe da bude za sva vremena. al to je tolika retkost da nemam rechi .. obichno ljudi padaju pod veo navike, lenjosti, konformizma i onda budu u fazonu "ma detju sada da menjam posle ovoliko godina vidi shta smo sve proshli ne mogu da zamislim budjenje bez njega/nje", a sa druge strane trpi ko zna kakve gluposti.

hteo sam josh ovoliko da nakucam al mi neshto bezhe misli nisam se dovoljno naspavao editovatju lejter.

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

ovaj bjeli bash neki neandertalac [:D]

Komsija pa zar tako ... [:I]

[:D]

ne vidim logiku ovih koji zagovaraju kao nacrtaj joj neshto na papiru, pa to je kao da kad bi joj poklonio ogrlicu koju bi nosila samo kad izadjete negde vas dvoje.

Naravno da crtez na papiru i grafit ne mogu da se porede, to je bilo vise receno u smislu "ako bas moras da crtas - crtaj po papiru, a ne po mojoj zgradi" [:D]

grafit ako je profi uradjen je po meni isto umetnost kao i slika u muzeju.

Greenov grafit je stvarno lep, ima poruku, a i znao je da ce se njoj svideti.

To s druge strane nije nesto sto bih ja uradio, a ni nesto sto bih verovatno predlozio nekom drugom da uradi, to je sve.

Link to comment
Share on other sites

slazem se sa tobom maud....u potpunosti

to pesma-mrtve-dece, ne znam samo da li sam pisao kineski,.............naveo sam moje misljenje I MOJU ZIVOTNU FILOZOFIJU. Decku se takodje nisam obratio.....

mislim, naravno da treba voleti i uzivati u devojkama, zenama. nema boljeg osecana za muskarca (osim kad polozis tezak ispit:))

***

a42_006.jpg

***

Link to comment
Share on other sites

A je l' bi mogli ovi što se obraćaju Vudumenu da lepo napišu "VOODOOMANE" i ovi što pričaju o Kalimeru na drugim topicima da koriste "CALIMERO" umesto "Cali", pošto ovde već postoje ljudi s takvim nikovima, a stvarno iritira kada moram svaki čas da vraćam stranu da bih znao kome o kome se radi.

da bre ! :D

Нема  будућности без истине.

Link to comment
Share on other sites

Meni bi se grafit jako dopao.

ALI, imam sledecu ideju u mom stilu:

nabavish neku kul posudu, bocu shtavec, isechesh se i tu iscedish svoju krv i to joj poklonish!

ili nacrtas grafit svojom krvlju, tako ce znati da si njen forever

I MAY NOT BE PERFECT, but parts of me are excellent

Link to comment
Share on other sites

nzn. donekle se slazhem, a donekle ne. suludo je biti u vezi duzhoj od 2 godine izmedju 15-22, jer se oboje menjate svakog dana drastichno i tada treba najvishe experimentisati shto se svega toga tiche iz razloga shto shta ti znash o suprotnom polu, a i o sebi u tim godinama ? shta znash kako sve to funkcionishe, shta ti odgovara, a shta ne .. ne znash nishta, i zato sam zastupnik teorije da tada treba ne sad menjati ko charape, al sigurno ne zaglavljivati u nekoj vezetini (realno sve preko 2 godine je vezetina). sad tje neko retji "a shta ako su zaljubljeni", pa realno u tom periodu ne znash ni dal si zaljubljen ili nisi jer verovatno prvi put i iskushavash neke emocije i sve ti je to novo i svemu pridajesh mozhda i neki znachaj koji ne postoji, idealizacija, konformizam i ti tripovi. naravno uvek postoji ta doza generalizacije jer mozhda, al samo mozhda ste vi bash jedan od onih parova koji su se "nashli" u tom periodu i to stvarno mozhe da bude za sva vremena. al to je tolika retkost da nemam rechi .. obichno ljudi padaju pod veo navike, lenjosti, konformizma i onda budu u fazonu "ma detju sada da menjam posle ovoliko godina vidi shta smo sve proshli ne mogu da zamislim budjenje bez njega/nje", a sa druge strane trpi ko zna kakve gluposti.

couldnt agree more... for once [:D]

inache, petre, nemo' se ljutish. gotivan si mi shto bi se reklo (i netju te za neprijatelja preko nishana [:X] ). ali meni se zaista ne svidja ta ideja o grafitu. i ne vidim poentu ili bilo shta shto dovodi taj konkretni grafit u vezu sa nechim lichnim izmedju vas dvoje... sem shto iskazuje tvoju naklonost prema njoj. a opet, i "milice, volim te" iskazuje potpuno isto :[

mada ja to gledam i sa praktichne strane. ono, kul su meni grafiti ako su dobro odradjeni (a procentualno su ti u debeloj manjini u gradu), i na dobrom mestu. ali vetjina grafita je krsh i na uzhasnim su mestima. samo chekam da neko na moju zgradu lupi grafit i da ga jurim dok sam zhiv. da imam tjerku, i da neki njen nacrta grafit na mom ulazu, vezao bih ga u podrum mesec dana.

zgrada iz dva'es i neke, stara fasada, ambijent za grafit ravan nuli... i konj nacrta tu samo zbog toga shto hotje celom komshiluku da pokazhe svoju ljubav prema njoj!

dobro de, tvoj je na shkoli, a to prolazi kao podloga za grafite po meni.

mada opet, riba koja sedne na dupe zbog takvog grafita, je ona riba koju ja ne bih zheleo pored sebe. opet no hard feelings, kapiram da je tvoja sela na to jer bi sela na bilo shta od tebe kad te voli :]

one shto su ti rekle "da meni to neko nacrta, pa ja ne znam... upishkila bih se od sretje" su te kojima bih se cerekao u facu :]

Link to comment
Share on other sites

pa valjda se podrazumeva da grafit bude dobro odradjen a ne krsh i da se radi na pogodnom mestu, vecina nashih zgrada su ruzne i grafit ih samo ulepsha a verujem da nije niko ni mislio na 'dzabe ste krechili al je milica vaznija u je!'

oO

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...