Jump to content

Medved rastrgao mladica


Recommended Posts

  • Replies 100
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ja mislim da treba pobiti sve likove koji se odvale od piva, a medvede u zooloskom vrtu ne drzati po kavezima nego da se setaju po kalisu, pa ako si pijan ili nisi u gotivnoj fizickoj kondiciji da ih prejebes, onda neka te pohasaju...

brate, sta vi pisete...

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

ako ako, pa kad ti patka odgrize patku... [roflmao]

@ topic: Sto rece neko gore, medved radi ono sto obicno i rade medvedi... jede sve sto mu

bace u kavez AKO je za jelo... a mrtav covek je nista drugo do obicna snicla za njega,

pa ga je malo pohusao... Uostalom u onom topicu skoro svi smo se izjasnili da smo spremni

da pohusamo coveka ako nam je zivot u pitanju.... pa sto onda jedna divlja zivotinja ne bi pojela coeka [:D]

Zato što mu život nije bio ugrožen, niti se smrzavao, nego je ALAV [pljeska] pa je pohasao dečarca, a doručak samo što mu nisu doneli, medved jedan...

Edited by Pipboy

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

Brate sam je kriv .

Pijan , seta se oko zida na kome pise da je trosan i da je opasno naslanjati se i onda padne i medvedi posto su divlje zivotinje jelte razvale ga i onda je kriv zoovrt ?? Gde je mozak ?? Oni su 100 puta trazili dozvolu da ograde taj zid ali su bili odbijani jel je to kao u nadleznosti Kalemegdana .

Mislim igadjati medvede ciglama ??? konzervama i pljuvati na nih i onda kada neko upadne ocekivati da ga miluju LOL .

Znaci treba da se desi koliko neseca da bi se jebeni zid zastitio i nadgradio mrezom zicom nevazno znaci samo kod nas mora prvo zlo dase desi pa onda kao nesto da okrivljuju jedni druge i onda na kraju pa nema veze uspavacemo zivotinje i to je to svi happy , pa zajebi ti to . Jebem ti drzavu.

Link to comment
Share on other sites

ne treba ograditi medvede vishe nego sto jesu sada vec treba nauchiti ljude da ih 1) uopste ne zatvaraju na dno rupe povrshine 30 metara radi "edukacije" 2) da ne iritiraju medvede bacanjem i pljuvanjem.

Da sam ja taj medved, koji vec godinama zivi u tom paklu, ja bih prvo, nakon sto bih ga nekako onesposobio da se ne otima previshe, tog lika jebao na mrtvo ime u svaku rupu,izbochinu, duplju koju jedno telo moze da ima, a onda bih mu grizao deo po dela tela tako da veoma sporo umre u najgorim mukama i da sve vreme bude svestan da je sada doshlo mojih pet sati osvete.

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

ne treba ograditi medvede vishe nego sto jesu sada vec treba nauchiti ljude da ih 1) uopste ne zatvaraju na dno rupe povrshine 30 metara radi "edukacije" 2) da ne iritiraju medvede bacanjem i pljuvanjem.

Da sam ja taj medved, koji vec godinama zivi u tom paklu, ja bih prvo, nakon sto bih ga nekako onesposobio da se ne otima previshe, tog lika jebao na mrtvo ime u svaku rupu,izbochinu, duplju koju jedno telo moze da ima, a onda bih mu grizao deo po dela tela tako da veoma sporo umre u najgorim mukama i da sve vreme bude svestan da je sada doshlo mojih pet sati osvete.

to Igi sad kao... "da sam ja medved..." a svi dobro znamo da bi to uradio i sada !

Get smart or die dumb!

Link to comment
Share on other sites

Da sam ja taj medved, koji vec godinama zivi u tom paklu, ja bih prvo, nakon sto bih ga nekako onesposobio da se ne otima previshe, tog lika jebao na mrtvo ime u svaku rupu,izbochinu, duplju koju jedno telo moze da ima, a onda bih mu grizao deo po dela tela tako da veoma sporo umre u najgorim mukama i da sve vreme bude svestan da je sada doshlo mojih pet sati osvete.

igi brate, pa nije taj tvoj shef valjda toliko losh? mis'im, imas i shumu i jabuke i dvorishte i to ...

Link to comment
Share on other sites

Lako je lakiju da se slozi, kada putuje veceras u inozemstvo. Valjda ti razbirash da nisi u istoj poziciji da me podjebavash.

I nemam shefa nego dve koleginice. shefovi su engezi i grci koje necu videti pre nove godine. Ako imam probleme sa ljudima to je sa klijentima poput Ljube Asfalta koji traze kajmana na sofi.Ali to nema veze ovde

i nisam nista ljut, nego poput metod glumaca pokusavam da se uzivim u ulogu nekog koje rodjen da luta sumom a onda 20 godina sheta u krug dok ga neki diletanti gadjaju opuscima i konzervama. I kako onda da ne uzivah uosveti

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

Lako je lakiju da se slozi, kada putuje veceras u inozemstvo. Valjda ti razbirash da nisi u istoj poziciji da me podjebavash.

Ma igi care, ti znas da se mi shalimo i da je to sve shega shala. Sta vishe, mnogo si detaljno opisao sta bi radio, sto je prouzrokovalo takvu reakciju. Da si napisao nesto bazicnije, samo bi presli preko toga :)

Sve u svemu, evo kao poklon od mene, mogu da ti uslikam po neku gradjevinu odande, mozda ti nesto znaci ili da inspiraciju :)

Link to comment
Share on other sites

tacno, ali to je vec metafizicka rasprava. nismo mi ovde zoroi nego obicna deca:)

-ja sam protiv nadnacionalnih korporacija, pa necu ukrasti televizor i bicu u fazonu taj rad ako nekog uhapse ko je ukrao televizor. takodje znam da su moje najke napravila mala kineska deca i protiv toga sam. ako sam kontradiktoran, onda je kontradiktorno jos 99,99% ljudi. hocu da kazem, stanje stvari je takvo kakvo je i tako posmatras neki dogadjaj, a ne 'da sam ja neki medved'.

-ja sam vise od svih protiv zatvaranja zivotinja u bilo kakav oblik zooloskog vrta, tako da, molim te, nemoj mi tu spiku, jer je van konteksta.

-ne govorim o licnim osecanjima, vec o stanju stvari, mozda sam i ja tuzan i besan zbog medveda? mozda je i meni dosta stoke po bir festu? veruj mi, bio sam jedan dan i hteo sam da pobijem 90% posetilaca. to je takodje van konteksta.

-mozda taj lik nije gadjao medvede, mozda je lik bio u fazonu jadne zivotinje, ti to ne znas. takodje ne znas ni da li je jebo nekog na zidu niti da li je i koliko bio pijan.

-ono sto znamo o tom liku je da sigurno nije on izmislio pojam zooloskog vrta, kucnih ljubimaca i zatvaranja zivotinja, a verovatno ga nije ni sprovodio u delo u bilo kom stupnju i obliku.

-medvedima ne treba nista raditi, nisu oni krivi, ne znam da li zakon nesto predvidja, ali ovde niko nije ni govorio o vinosti i krivici medveda, mislim, wtf...

-stvar je u tome sto postoji mogucnost i to vrlo izvesna da ti upadnes medju medjede koji ce da te hasaju i to je po meni jedino sto je u kontekstu cele price o ovom dogadjaju. takodje, postoji mogucnost da ti maltretiras te medvede, sto je isto kretenizam. mislim, rasprava se vodi o tome da li je stoka koja gadja medvede stoka koja gadja medvede i da li su medvedi medvedi. evo, ja cu odmah da vam kazem: jeste, stoka koja gadja medvede je stoka koja gadja medvede i da, medvedi su medvedi. stoke je uvek bilo i uvek ce je biti i to svuda, medveda takodje, interakcija izmedju ovo dvoje ne treba da postoji, u tome je poenta, a ne da se nesto desi, pa onda da jedemo govna 'tako mu i treba' ili 'zli medvedi'...

-ako cemo da filozofitamo, mozemo, u tom slucaju se slazem s tobom, da sam ja taj medved, verovatno bih radio i grdje stvari tom liku. sto se tice tripa da je sam kriv, moguce, ali kako ja to mogu da znam kad nisam bio tamo? i da je kriv, cisto sumnjam da bi bila spika 'sam je kriv' da se radi o nekom vasem drugu, clanu porodice i sl. ma koliko pijan bio i ma sta radio i kako se ponasao. mislim, sramota...

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

"-mozda taj lik nije gadjao medvede, mozda je lik bio u fazonu jadne zivotinje, ti to ne znas. takodje ne znas ni da li je jebo nekog na zidu niti da li je i koliko bio pijan."

lik je zavrshio go na dnu jame sa medvedima u zoo vrtu u pola noci. Ili su medvedi postali mnogo spretni sa onim sapama pa mogu da otvore dugmice, slic i da svuku coveka pre nego sto ga ponjupaju ili je, sto je mnogo verovatnije, lik bio pijani perverznjak koji je taslacio neku nesretnicu u zoo vrtu...

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

a mogao je neko i da ga izmaltretira i skine golog, a mozda je jebo ribu i bas im je bio gust da se jebu po kalisu, a mozda je izgubio na pokeru...opet kazem, nije stvar u tome, stvar je u tome sto to ne bi trebalo da se desava, a zooloski vrtovi ce biti ukinuti juce, da ne kazem kad ce ljudi prestati da piju ili im biti zabranjeno. znaci, treba bolje obezbediti i medvede i likove i to je konkretno nesto.

mislim da su komentari tipa darvinova nagrada i karma glupi i van konteksta.

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

ma lik je perverznjak. takvih ima brdo u ovom gradu, koji nocu vilene po zoo vrtu. Vuk je pricao kako je jednog jutra zatekao lika kome se zaglavio kurac u bulji nandua.

A da ne govorim o tome sta se desava sa ovcama i egzotichnim sisarima. m

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

Bratemili Igz, da li je moguce da ti nije jasno da prica nema veze sa medvedom? Nema ni sa tipom koji je pao, to je tragedija. Ako hoces da koristis "metod" onda se prenesi u link njegovih roditelja.

Poenta price je da nista nije uradjeno po pitanju obezbedjenja zoloskog vrta. Nije to nista novo. Ljudi su skakali sa Ajfelove kule, pa su onda postavili reshetke + mreze i sada gledas Pariz kao da si u zatvoru (takvih primera je koliko hoces, gde hoces). U tome je poenta. Taj prostor mora da bude obezbedjen 100x bolje iz milion razloga. Racunati na ljudsku inteligenciju i razum je van svake pameti.

-----------------

nema vise zezanja

A.B.

Link to comment
Share on other sites

A i kakav je to zoo vrt gde svaki degen može da priđe kavezu i da uznemirava životinje? Gde su čuvari, gde je ograda, gde su kamere? Nisam bio skoro tamo, ali po slikama mi deluje da se taj deo da međedima nalazi ispod dela po kojem se normalno hoda, bez žica, ograda, šijlaka i slično. Pa, svaka budaletina može da piša od gore i da gađa životinje, valjda postoje neki jebeni standardi kad se pravi zoo vrt u centru grada, a ne samo da se uguraju životinje u betonske rupe.

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

...A i taj deo sa medvedima i ostalim karnivorima...

T-Rex? [:D]

Kad sam gledao onomad na Animal Planet-u one australijske ZOO vrtove.. pa ono je ludilo jbg,

milion hektara prirodnog okruzenja adaptiranog maximalno za konforan smestaj dvljih zivotinja...

Jes da BG nema takve uslove ali sto kazete vi, nije sve u tome da bacis Bruna u betonsku rupu

u kojoj oh radosti ima i bazencic pun strokave vode... A kad sam procitao onu izjavu Bojovica

"uglavnom mu je na meniju KACHAMAK" WTF? Sta ceo zhivot ga hrane tim sranjem?

I onda je kao dodao "A PONEKAD MU BACIMO I MALO RIBE"... Svako dete zna sta medvedi u prirodi

najvishe vole da jedu... vole da jedu SVE jer su svastojedi... voce, povrce, meso, ribu...

Mogu da zamislim izdrkanog medveda na kachamaku, kad je skonto da mu je upalo nesto mesnato u kavez,

duh njegovih predaka je istog trenutka prokljuchao u njemu, sto od prirodnog nagona za mesom sto od

kratkih zhivaca usled visegodisnjeg maltretiranja sa te zidine (gadjali ga ko zna chime sve)...

Pocepo ga ko kesu naravno... Jos je i zhenku teo da narenda kad je prishla da chekira situaciju...

I ja mislim dabi bilo do jaja da se izmesti ZOO vrtna neku bolju lokaciju, prirodniju sto bi rekli,

al da ne bude sad to na palitju ili u nishu...

Унутра је сигурно читава експлозија радости и магије!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...