Jump to content

fotke iz novog betmena


Recommended Posts

pa to je auto iz 4og dela .. nzn nemam komentara za njega. meni vishe smeta gornji deo kostima neshto nedefinisano mi smeta na njemu.

a sada na ovim slikama kad pogledam koliko je ovaj Joker smeshan u odnosu na Jeck-a .. videtjemo

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

pa dosta je sad tu nezahvalno komentarisati jokera posle jeka, ali poshto ovaj film nema veze sa prethodnim, bolje da ga odrade ovako, mislim da to nece biti loshe, kada se uporedi sa stripom ne izgleda loshe.

btw, poslednji deo, tj ovaj prvi noviji, jer radnje krece nezavisno od onih prethodnih delova, je vrh.

No one can survive becoming a legend.

i ja kazem jebiga! Kao da je jebiga neka magichna rech.

Link to comment
Share on other sites

Jel se neko setio da dl-uje pa da i mi vidimo? :)

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

kmeee hotju da vidim mog spiritualnog blizanca kako su uradili na filmu!!!

otju jokerovu sliku!

elem malo sam poguglao i ubacujem par fotki i neke moje komentare

za pocetak morate svi da se slozita da je christian bale najbolji betmen od svih... ubedljivo

druga stavka, nemojte da me razumete pogresno jack nicklson je odlican glumac, i to je dobar batman gledajuci ga kao obican film, ali gledajuci prvog betmena kao film koji je radjen po stripu, uradjen je POTPUNO pogresno. od samog izgleda jokera nisu mogli da uzmu losiji izbor od jacka, opet ponavljam on je fantastican glumac ali jednostavno on NE moze da bude joker, kazem to jer sam procitao svakog betmena u kome se joker pojavljuje. jednostavno jack je odradio odlicno "pozitivnu" stranu jokera, ali njegovu "psihoticnu" stranu nikako, to nije njegova krivica vec krivica samog rezisera. da ne spominjem nastanak jokera u kome se on takodje ponasa potpuno logicno za razliku od stripa u je on vise haotican a sto se tice nastanka on je obican covek koji je imao "stvarno los dan" by the killing joke

c/p sa wikipedie

Alan Moore's one-shot comic book Batman: The Killing Joke was given to Ledger in order to prepare for his role.[11]

realno gledano to je jedan od najboljih stripova o jokeru, pored tog bi dodao mozda stip kad ubija black skull-a i scenu iz "dark knight returns", u tom stripu joker je relativno lose uradjen, preozbiljan je, realan je, ide po zakonima logike, sem scene kad sam sebi kida kicmu. to je jebeno fantasticno.

e sad neke fotke

takav ce joker biti verovatno na pocetku u filmu kad se jos "nadmudruje" sa "letecim pacovom"

brokebackgothamuv6.jpg

poslednji fajt sa betmenom

joker2ge1nx.jpg

kraj filma u arkamu

Heath-Joker.jpg

sad cu malo da kenjam o nekim detaljima koji ce biti u filmu(moja nagadjanja, nije spojler potreban, mada s'obzirom da sam u slucaju funtastic foura pogodio sve tacno mozda i jeste na neki nacin spojler) :)

znaci objavljeno je da su glavni akteri betmen, joker i harvi dent. u filmu cemo 99% videti jokerovu pricu(ako budu isli po scenariu killing joke-a to ce biti sjajno) i nastanak two face-a, vec vidim scenu, na kraju filma joker uhvacen, u sudnici mu se sudi da se odluci da li je lud ili jednostavno glumi neko tamo ludilo, betmen sedi u sudnici(jer je u tom periodu vec prihvacen kao heroj vise nije prognanik od strane pandura) dolazi harvi dent kao okruzni tuzilac kenja nesto jokeru blablabla, joker koristi svoju trejdmarkovanu kiselinu iz cvetica na reveru ispaljuje, betmen skace ali nedovoljno brzo i harvijeva faca je dopola sprzena, dodajuci uz to i utisak koji je sigurno jokerovo ludilo ostavio na njega u toku filma licnost mu se deli i na kraju filma vidimo harvija kako oblaci njegovo "two face odelo" sto skroz ima smisla posmatrajuci batman begins u kome je na kraju samo najavljeno da je joker glavni negativac sledeceg filma.

drago mi je sto su uzeli da nove betmene rade iskrene po stripu. nadam se samo da ce ostati dosledni tome, mada predvidjam i pojavljivanje talie kao nove betmenove druzbenice. i otkrice da ra's nije mrtav... to bi bilo skroz kul i ide skroz super sa stripom

just my 2 cents

betmobil i betmotor mi se ne svidjaju, ali dobro to je cena progresa. ako ce da prave film koji ide direkt po stripu moraju da ubace neke hard core gadgete za shiru publiku da se lozi.

inace po ovim slikama ledger je sjajan izbor jokera

Edited by Jokerman

If there's some higher power that controls my fate, i would like to meet him, shake his hand, then crack open his ribcage and tear out his heart.

Link to comment
Share on other sites

bejl, kejn, oldman i friemen su bili u "prvom" filmu i njihov kasting je ok, cilian murphy ce imati kameo, opet kao scarecrow, aaron eckart ce biti harvey dent...ostalo nije toliko bitno...zapravo najbitnije u celoj prichi je to sto nema katie holmes, hvalim te bozhe

sto se tiche slika, prva sa jokerom http://moviesmedia.ign.com/movies/image/ar...2926061-000.jpg i poslednja http://moviesmedia.ign.com/movies/image/ar...3649106-000.jpg

a mnogo podataka imate lepo na http://movies.ign.com/objects/752/752133.html

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...