Jump to content

Crvena Zvezda


manager

Recommended Posts

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ako cemo iskreno nemam pojma zashto, kao po starom dobrom obichaju,kukate na sudiju.Saki zuti koji nam je dao dao nam je sa razlogom.IMao je samo jednu greshku kada nije video onaj faul u skoku i to je to.

Za rezultat nemam rechi smorili su me da to nije moguce...

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

mene uvek smori sto se nikad nama ne desi tako nesto lepo

zasto nama ne udje gol u 90om?Ili neko od nasih da neki gol karijere?Mrtva tekma,zasluzeno bi bilo 0:0 a ne mrtvi Rendzers da pobedi

jebem im mame skotske

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Meč je obeležilo i krajnje nekorektno suđenje Šveđanina Martina Hansona, koji je dosudio manje faulova u korist Zvezde (6) nego što je podelio kartona igračima beogradskog tima (7, iz 22 faula).

Uz to, Šveđanin je propustio da ozbiljnije kazni fudbalere škotske ekipe, koji su se konstantno ponašali nesportski. U 35. minutu Tompson je posle jednog duela udario Lukaša bez lopte., dok je deset minuta kasnije Kueljar glavom nasrnuo na Milijaša. Takođe, bez kartona je ostao i Amerikanac DaMarkus Bizli, koji je čak sedam puta pao bez faula.

Izvor : b92

Toliko da je sve ok sa sudijom...

2ch4bup.jpg

Link to comment
Share on other sites

To stho neki domaci medij pricha o "strashnoj nepravdi" nada nama jadnima,mi samo josh vishe daje za pravo da kazem da su nashi jednostavno lomili noge shkotima.Svaki karton je bio rezultat starta sa dve noge iza ledja.Pa jes ti gledao tekmu uopshte?

Inache zvezda se mnogo promenila,igrla je trechno i precizno,igrachi nisu davili loptu vec su shirili igru i polako razvijali napade.Odbrana stalozena i mirna,sredina precizna i pokretljiva do je do jaja igra,josh samo da napad malo vishe proradi i ne brinem se za revansh u bg-u.

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

boze mili ti josh verujesh da cete proci rendzers...pa zvezda ne bi mogla da im da gol pa tacno da igraju 400 minuta utakmicu [roflmao]

edit - a mozda i kenjam, ko zna trener moze da napravi cudo za nedelju dve.

Edited by Sting

We must all fear evil men. But there is another kind of evil which we must fear most and that is the indifference of good men !

Link to comment
Share on other sites

tuga od tekme, al da smo bili u toj tuzi tuzhniji nije tachno i ovaj gol shto primismo je glupost al shta da se radi kapiram da nije nedostizhno protiv ovakve ekipe.

a da nas je sudija zabijao od kartona, jeste.

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

trener sux sudija da ne pricam

zvezdini crnci su me odusevili ....

iskreno mnogo mi je zao zvezde ...glava me u trenutku zabolela kada je primila gol ...

sta da kazem ...osim da se nadam da zvezda da dva gola za dve nedelje a da ne primi ni jedan

moram da kazem da je zvezdin trener debela pijandura ...koja samo zna sta je dobar viski i sta je dobar tompus ...

za ostalo je dibidus

don't grow up it's a trap

Link to comment
Share on other sites

jebote koliko sam se iznervirao...zbog ovakvih stvari stalno sebi govorim da necu da gledam fudbal...pa jebemu mater, sto rece neko, sto mi ne damo gol u 90-om nekad...ajd dace bog nesto dobro za 15 dana...al sto rece shule danas na mircu, tuga je sto ce jedna od ove dve ekipe da igra ligu sampiona...

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

realno,nije problem u nasim kartonima,bili su,Koromanov nije ni bio zbog starta,nego zato sto je on smarao,jedino mozda Molinin nije i Tutoricev,kod Tutorica je bila fora sto je bilo sa ledja,ali je bilo vidljivo da je bila lopta,nego je ona crncuga pravila melodramu kao i tokom cele tekme...Kastiljo je napravio karton jer je bio revoltiran,Andjelkovic napravi prilicno glup karton kad je liku bezala lopta,a Raskovic jednostavno jer je mentol :))

Anyway,da su igraci Rendzersa dobili svoje kartone,sve bi bilo kul,ovako samo nam ostaje to kao neki alibi

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

fora je dal cemo mi uspeti da damo gol, toga se ja plashim. Ko shto rekoh, i ko shto moj drugar Shkot reche, Rendzersi su rupe, ali utakmica je toliko losha bila da nemam rechi

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Nisam gledao utakmicu zato sto sam imao neke druge obaveze ali po vasoj prici bilo je onako kako sam ocekivao...mi jadni,rendzersi jadni ali zavuku nam neko sranje od gola.Rendzersi nece u Beogradu dati gol nema sanse,usrace se od pune Marakane.Pitanje je samo da li mi mozemo njima da zavucemo 2 gola :/

Let me tell you the tales of your life of

your love and the cut of the knife

the tireless oppression

the wisdom instilled

the desire to kill or be killed.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...