Jump to content

Crvena Zvezda


manager

Recommended Posts

Ajmo redom...

.to leisure

Tekst koji si preneo je stvarno jednostran i moze se smatrati provokacijom.

Sa druge strane, ni nekim postovima ljudi koji su te ovde napali nije bilo mestu na proshlosezonskom Partizanovom topicu, tako da ne vidim odakle im obraz da se bune i da te napadaju.

.to manager

Lepo tju te zamoliti da prekines da nazivas sve navijace Partizana u svakom postu u kom ih pominjesh kompleksashima, poshto time vredjash gomilu normalnih ljudi i sa ovog foruma i inache. Samo mi nemoj izmishljati da mislish samo na navijache sa tribine, poshto je i to preterano, a i nije istina, jer si chak i Starbaka napadao bez ikakvog razloga nakon prve utakmice sa Zrinjskim.

.to Hajli

Uz sve napore ne vidim 20 navijacha drugih klubova, nego samo dvojicu. Po obichaju preuvelichavash kada te neko dirne tamo gde si tanak. :P I koliko god tvoj argument 'Ne mozes forum da gledas kao razgovor uzivo, jer npr mi ako se ne znamo, ja sigurno uzivo necu u kaficu sesti za tvoj sto i reci "e brate krsh ti vojvodina", a verujem da ni ti kao normalan lik neces sesti za moj ako me vidish da mi kazes da je zvezda krsh.' bio apsolutno tachan (mora da bude, ja sam koristio isti kada nam je IvanTM trolovao po LFC topicu) ;) malo je licemerno da ga koristish ako sebi dozvoljavash jednako jednostrane komentare tipa 'haha pokazali ste se sa ovim prekidom bojkota' ili komentarisanjem penala protiv Smedereva itd, na topicu o Partizanu.

.to Leshko

Naravno da ne MORAJU da tjute.

FushiSigb.thumb.jpg.f75f13b0202c1af84974

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

@longleyy Naravno da necu ja da ti zabranim,niti mogu da ti zabranim,ali nikakve vase reci,niti uvrede,niti bilo sta moze da promeni 3 gore navedene cinjenice...to sam podrazumevao pod "morate"...

Kosanović novi trener Zvezde

Nekadašnji selektor SRJ Milorad Kosanović u petak je postao trener fudbalskog kluba Crvena zvezda, saznaje B92. Kosanović se na Marakanu vraća posle gotovo decenije odsustva, iako je bio jedan od kandidata za trenera prošle sezone. Kosanović će na klupi dvostrukog uzastopnog osvajača duple krune zameniti Boška Đurovskog. Zvanično predstavljanje Kosanovića zakazano je za 12 časova.

Izvor: B92

Eto...da vidimo sad sta on zna...posto ste toliko pljuvali Djurovskog...

2ch4bup.jpg

Link to comment
Share on other sites

ali ladno...

mora da neko iz zvezde cita forum :)

posto je prvo na drugoj tekmi sa levadijom bosko ubacio burzu i koga vec ste ovde pisali da treba da igra , a sada i ovo ...

lol

-"Don't think, feel! It is like a finger pointing away to the moon. Don't concentrate on the finger or you will miss all that heavenly glory."

-"Love is like a friendship caught on fire. In the beginning a flame, very pretty, often hot and fierce, but still only light and flickering. As love grows older, our hearts mature and our love becomes as coals, deep-burning and unquenchable."

Link to comment
Share on other sites

lol za Bekvalca :)

ali ovo jebote,fazon,budim se,procitam vest,i odmah gledam koji je datum,i zasto sam bio u komi :)))

Ne znam koliko cemo se usreciti Kosanovicem,covek sem Zvezde nije trenirao ozbiljniji tim od nekog kineskog i malteshkog prvoligasha

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Boshko je ispao kralj do kraja, rekao je da je podneo ostavku, i da je to bilo potrebno, i slicno, svaka mu chast, oni su ga jebali svo ovo vreme, a on je ispao gospodin (iako ruku na srce nije neki trener). Sad cemo da vidimo shta Kosanovic zna, ja sam ga gotivio josh ranije, jer smo sa njim barem igrali sa 2 shpica

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

nema veze, neka igra onaj klinac sa Barkosom, samo da kapiten i basta ubiju klupu

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

ma ae manje vise kapiten,nego Basta je ono must za prodaju,ne samo za klupu

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Posle cele hajlijeve price mislim da vise nema sta da se kaze...

shoosh je isto lepo to izlozio nekoliko postova pre...

Price NEMA !!!

Dok mi vas pobedjujemo,vi MORATE da cutite...

Dok mi osvajamo isto prvenstvo u kom igrate i vi...MORATE da cutite...

Dok osvajamo najmasovnije takmicenje u drzavi,u kom vi takodje ucestvujete...ma opet MORATE da cutite...

i tu je zaista prici kraj...

[roflmao]

au choveche, ovakvi postovi te nigde ne vode. ako ovako jednostrano i agresivno nastavis da iznosis svoje misli tvoje postove niko nece uzimati za ozbiljno, makar bio u pravu i 10x. da ne pricamo o ignore listama. :)

inache, interesantno kako kad gledam zvezdu u fudbalu mislim da gledam basket. igraci prilaze jedni drugima kao da hoce da naprave blok i igraju pick and roll.

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

Kosanovic me odmah obradovao, kapiten i Basta su na klupi, samo da je umesto Milijasha stavio Burzu, i to je to

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

polako, nije Rim sagradjen za jedan dan [:D]

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...