Jump to content

Crvena Zvezda


manager

Recommended Posts

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Cuo sam to za Rakica,ali sam cuo i Pjanovica...to bi po meni bila katastrofa...ocajnicki pokusaj da se pojaca napad...kao da ispadamo iz lige,pa ajde da vratimo propale fudbalere da nam pomognu...

a gde je tu perica bog drigblinga? ^^

ONE LOVE, TJM!

www.last.fm/user/uNkindTJM

Link to comment
Share on other sites

ako treba neko da mu popusi crnachku kurchinu da dodje,javljam se,ali pod jednim uslovom,da da u 89om minutu gol za prolaz u LS

:))

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

I zvanicno nas ceka Rendzers...a jedini gol u drugom mecu je dao Bizli...toliko o njemu :((

Jesi gledao tekmu? Mogla je zeta lagano da stigne minus, a Rendzers nikad gori. Ako sad ne prodjemo u CL, necemo nikad

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Mislim da ne mozemo na osnovu ove tekme da pricamo kako je Rangers slab,kao sto ni oni ne mogu isto to za nas da kazu na osnovu prve tekme sa Levadijom...

Gledao sam juce utakmicu,i slozio bih se urgh-om...Rangers je znao da nema boga da im ovi daju 2 komada...

Kako god,samo da danas prodje kako valja...

2ch4bup.jpg

Link to comment
Share on other sites

Jesi gledao tekmu? Mogla je zeta lagano da stigne minus, a Rendzers nikad gori. Ako sad ne prodjemo u CL, necemo nikad

Koliko sam samo puta chuo to zadnjih godina(izuzimajuci Milan)... :(

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Za Zvezdu nisi cuo,posto nikad nije imala sansu da igra protiv ovako slabog protivnika,bar ne u poslednjih 10 godina.

Let me tell you the tales of your life of

your love and the cut of the knife

the tireless oppression

the wisdom instilled

the desire to kill or be killed.

Link to comment
Share on other sites

Za Zvezdu nisi cuo,posto nikad nije imala sansu da igra protiv ovako slabog protivnika,bar ne u poslednjih 10 godina.

Igleda da nece ni sad... 1:0 za levadiju

Edit:Lol,vec 1:1 :)

Kao i svi nashi igrao samo kad se mora...

Edited by Savkeeeeeee...e!

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

ocajno igraju, jedino nesto onaj koroman zna... svi ostali se stvarno raspadaju, onaj glupi basta oce da udvoji nekog debila na koga nije ni lopta isla a iza njega lik SAM...

jbg.. ne znam stvarno, ali ova ekipa ako ovako nastavi tesko da ce protiv glazgova moci da igra, iako je glazgov jedva dobio zetu..

[13:00] <GM`JessicaBiel> neko drzi blokce sa pikovima i banovima a neko sa kevama

[23:11] <srs[razer]Baja> ne volim da me neko gleda

[23:11] <srs[razer]Baja> dok jebem

[01:40] <@Xeo|Baja> ko da ti ja kazem pitaj mareta kako mu cale suri odbojku

[01:40] <@Xeo|Baja> i on ti kaze moj cale nema ruke

Link to comment
Share on other sites

Najvecu sansu smo imali vs Dinamo Kieva...

i imali smo rezultat za prolaz,i onda udje onaj celavi magarac(ne mogu da se setim ko tacno,ali znam da je bio celav) i da loptu u noge igracima Dinama,i 1-1,i sve do kurca...MRS !

Srecno Zvezdo danas !!!

E jeste vidis,toga se ni ne secam...nisam se kladio tada pa me nije zanimao fudbal :))

Let me tell you the tales of your life of

your love and the cut of the knife

the tireless oppression

the wisdom instilled

the desire to kill or be killed.

Link to comment
Share on other sites

omg...

koja crna zvezda , za koga li ja navijam i zbog koga se ja nerviram da mi je znati samo...

zbog gluperdi koji ne mogu da povezu 3 lopte , zbog trenera koji bez sala ne zna ni postavi tim , i zbog predsednika koji baca pare na gluposti...

sve u svemu razocaran sam igrom samo tako , morace da napreduju mnogo ako misle da zadovolje moje a verovatno i zelje drugih...

-"Don't think, feel! It is like a finger pointing away to the moon. Don't concentrate on the finger or you will miss all that heavenly glory."

-"Love is like a friendship caught on fire. In the beginning a flame, very pretty, often hot and fierce, but still only light and flickering. As love grows older, our hearts mature and our love becomes as coals, deep-burning and unquenchable."

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...