Jump to content

Crvena Zvezda


manager

Recommended Posts

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Lose smo igrali,i prosli smo...TO JE NAJBITNIJE ! ! !

Nemojte previse da prdite,nego gledajte kako Zvezda prolazi Rendzers...

Dule i Zlatko obesite se...

edit: gotti sa poslednjom prijavom,i ti im se pridruzi...

Edited by LeSiN@r aka LESkO

2ch4bup.jpg

Link to comment
Share on other sites

zasto se ti stalno lozis?Pa budi realan jebote,jedno je reci "zelim da prodjemo rendzerse,ali tesko" a drugo je "gledajte kako prolazimo rendzerse"

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Pa dobro da zelim,to jeste...

ali sam isto tako i ubedjen...pa sam zato to rekao...

a da sam lozana,jesam :)

lepo je kad su ljudi optimisti, ali kada ti to sklopis izgleda kao da imas 10 i po godina.

btw

nisam delija, ali sam se usrao kad mi je burazer rekao da je Zvezda izgubila.

e tek bi tada fudbal otisao do djavola.

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

Ushli mi ne ushli u ligu shampinoa, ovaj poraz tje grdno da nas koshta na UEFA listi za narednu sezonu,od ovoga nece da nas izvadi ni da zvezda osvoji ligu shampiona :)

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

To je najmanji pobelm u svemu tome,a mnogo veci je to shto cemo vrlo verovatno da izgubio jedan slot u UEFA cupu,a vrlo verovatno i u intertoto cupu,shto nije bash za bu hu komentar

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

To je najmanji pobelm u svemu tome,a mnogo veci je to shto cemo vrlo verovatno da izgubio jedan slot u UEFA cupu,a vrlo verovatno i u intertoto cupu,shto nije bash za bu hu komentar

Još bolje, onda ćemo imati tim manje da se blamira protiv Bese, Levadije, i sličnih ekipa.

Link to comment
Share on other sites

Ko shto kaze mendzi, nada umire poslednja, i nadacemo se najboljem

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Ne mislim nikoga da iritiram ovim postom...jednostavno mi ima smisla ono shto je napisano.

c/p b92

Koliko god da ne cenim Zvezdu, zaista nisam ocekivao da cu ikada da dozivim da je vidim da se brani bez napadaca protiv ekipe koja bi u Srbiji bila osrednji drugoligas. Poraz Zvezde me nije ni malo iznenadio, on je realan pokazatelj njihovog kvaliteta. Meni je mnogo vise zanimljiv jedan fenomen koji se ciklicno ponavlja ovde na komentarima B92, evo vec ne znam koju godinu za redom. Na osnovu "pattern-a" evo pogleda u sadasnjost i buducnost:

AVGUST- jedini period godine kad su cigani realni, jer tad ispadaju iz 3-eg kola kvalifikacija za LS, i prvog kola UEFA kupa. Oni tad nakratko progledaju, i pljuju redom.

SEPTEMBAR- apatija, ali se svirne po neki penal na 18-om metru od gola, pa se pobedi, pa izgleda da nije sve tako crno.

OKTOBAR- "pobede" su vec ucestale, a novinari koji za 10 cevapa pisu sta god zelite, podgrevaju pricu da je ovo prava Zvezdana, a da je ono u septembru bilo samo par losih dana (indikativno je da za Zvezdu losi dani nastupe jedino u Evropi :)).

NOVEMBAR- Zvezda vodi, blizi se zimska pauza, pobedi se Partizan golom iz navucenog penala, koji se PFC-u u derbiju ne bi svirnuo ni kad bi upucali naseg igraca (stvarno, da li neko zna kako je izgledao taj poslednji derbi-penal za nas, te daleke 94-te?), i pitamo se- ma da ono u septembru nije bio samo neki ruzan san? I onda zvezdino prolece, sve je super, pobedi se OFK koji i ne pokusava da predje centar, kao jesenas u rupi, ma lepota bozja, Liga Sampiona je tu, samo sto nije...

Ali gani, samo sto nije. Prednost nas Grobara je ta sto mi makar zivimo na planeti Zemlji, mi smo u govnima i znamo da smo u govnima. Da, cak i sad, bez obzira na 6-1, 5-0, koji JESU rezultati za postovanje, jer je bosanski fudbal ipak, slozicemo se, mnogo ispred estonskog (je l' bese estonskog, nisam pogresio?). Na kojoj planeti vi zivite, ne znam, ali vidim da vam je ovo sto se desilo cudno, kazete "losa igra". A kad je ona bila dobra? Da li je bila dobra prosle sezone, kada vas je vodio Bajevic? Sa ovom igrom ste postali najslabiji sampion u istoriji zemlje, objasnjavajuci sebi to losom ligom, iako u ovoj ligi igra puno timova jacih od Levadije, Tromsa, Libereca i sesnaestogodisnjih juniora Strazbura. U toj vasoj "sampionskoj" sezoni smeniste 2 trenera! Da, dva, smenili ste i Boska Djurovskog, ali to sto niko nije hteo da vas uzme (pitam se zasto???), pa je on MORAO da ostane je druga prica. Da li vam i to nesto govori o vasoj tituli? A da li vam nesto govori da je i tad, u trenucima najvece krize u istoriji kluba, haosa i pljuvacine od strane medija, Partizan ipak otisao dalje od vas u UEFA kupu? A da li vam nesto govori da ce i sa NULOM ove sezone, PFC da ima mnogo vise bodova od vas na UEFA listi? No, da vas ne bedacim, onima kojima je bitna ova titula u prljavoj kaljuzi Terza-Dzaja lige (lepo su izgledali jedan do drugog preksinoc na stadionu pod Goricom), evo lepe vesti: opet cete uzeti duplu krunu! Bravo gani, zeljo u zrebu svih evropskih mrsavela!

Link to comment
Share on other sites

slazem se da je prilicno kompleksaski tekst,samo ovo na kraju je istina i zaista boli

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

ovaj leisure je neki naslednik Bartuca na ovom forumu, vidim ja.

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...