Jump to content

Crvena Zvezda


manager

Recommended Posts

hteo sam da napravim sranje, ali su me svi iskulirali :)))))))))))

ocekivao sam da mi makar pola foruma u najmanju ruku kenja po mrtvoj cukunbabi... ali niko me vise ne shvata ozbiljno :))))

citamo te ko knjigu :D

Нема  будућности без истине.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Upravo se vratio sa tekme...inache kartu sam uzeo pred sever za upola cene(400din).

Shto se tekme tiche stvarno nema puno da se kaze.Zvezda sasvim dobra,Bajern iskusan,atmosfera 11/10.

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

da po meni mnogo bolje navijanje nego na rendzersima :D samo su one pegle smorile :D jedna je brat bratu trajala 20 minuta :D

zao mi jeste sto je zvezda pukla ali makar se igrao fudbal imao si sta da vidis....

Нема  будућности без истине.

Link to comment
Share on other sites

necu nista komentarisati sto se tekme i primeljenih golova tice dok ne pogledam snimak..

sto se same atmosfere tice, bilo je kul posle jebenih golova, sve u svemu standardno evropsko izdanje.

ali 10 minuta izmedju drugog datog i drugog primljenog je nesto sto se recima ne moze opisati.. cao stadion je grmeo, totalna ludnica, ko je bio tamo zna o cemu pricam... ali totalno neverovatno!!!

pred samo izvodjenje onog famoznog prekrsaja sam znao da ce nam se ponoviti strazbur, ali 100% sam bio siguran da ga primamo... tuga... neverica...

ali, glavu gore, sada nam u grckoj sledi veliki ispit, ako uspemo nekako da dobijemo, verujem da imamo kvalitet, onda i nije sve gotovo, mislim, ko se nadao bodovima protiv bajerna???

glavu gore i SVI na marakanu protiv napretka u subotu :))) valjda?

edit----

e da, 2 sata pre pocetka tekme su ljudi prodavali kartu ISPRED SEVERA, za sever, po ceni!!!

mogu samo zamisliti koliko je ta karta vredela 10ak minuta pre tekme, kontam 200din ...

da se zakljuciti da je stampano PRETERANO vise karata u odnosu na kapacitet.. a i sami istok i zapad su bili popunjeni samo u centru ..

Edited by manager
Link to comment
Share on other sites

Kad sam video u kakvom jadnom sastavu dolazi Bajern,nadao sam se realno bodu :) Daj bre,pola tima su im bili mladi igraci i klupa...onaj Lam i Altintop se videli nisu,o Svajnstajgeru da ne govorim.U svakom segmentu igre ih nadigramo,postignemo 2 evrogola i izgubimo,e to je tragedija.Jos veca tragedija je sto sam pre drugog i treceg gola znao da cemo ga primiti i uvek kazem sad ce da nam zavuku sranje,i 2 puta nam zavuku sranje:(.Da ne pricam o tome da je i prvi gol Bajerna bio sranje,ja se ne secam osim ta 3 gola da su imali neku sansu...tragedija majke mi.

Edited by Hell

Let me tell you the tales of your life of

your love and the cut of the knife

the tireless oppression

the wisdom instilled

the desire to kill or be killed.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...