Jump to content

Crvena Zvezda


manager

Recommended Posts

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

chek, jel mi tu kao i dalje imamo neke shanse da prodjemo dalje?

pre dve godine smo isto startovali sa dva sokantna poraza... a onda smo dobili romu 3-1... trebala nam je pobeda protiv strazbura na strani, ali nazalaost namestenu utakmicu pri vodjstvu od 2:0 nismo uspeli da privedemo kraju... :))

jebem se u pedu za sitne pare

javite se mom makrou kaliju

cali = ghettopimp

aleluja barkase, aleluja!

Link to comment
Share on other sites

Jako mi je zao sto imate sad takvo misljenje...

Ali jako bih voleo da ZVezda nekim slucajem dobije Bolton,i posle tamo dobije Bragu...da vidim onda koliko bi para dali za sledecu tekmu,i koliko bi ljudi doslo...naravno sve jedno veliko AKO !!!

Sve znamo da je to u domenu bajke :)

Link to comment
Share on other sites

pa nije,zasto?

hteo sam bas da dam primer od pre 2 godine...

isto smo izgubili od 2 autsajdera,i trebalo je da se vadimo protiv najjacih u grupi...imali smo sve u svojim rukama...

realno,ako dobijemo Bolton,mozemo realno da pocnemo da se nadamo prolasku dalje...Braga je sada u dosta losoj formi...

2ch4bup.jpg

Link to comment
Share on other sites

isto smo izgubili od 2 autsajdera,i trebalo je da se vadimo protiv najjacih u grupi...imali smo sve u svojim rukama...

Nisam znao da je Bajern autsajder?

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

lol Bazel autsajder

tad je Bazel poslednji put imao dobru ekipu

Tromso jeste bio autsajder

a Strazbur je toliko dobar bio da je te godine ispao iz lige,i pritom se ponovo susreo sa Bazelom koji ga je posle savio ko majmune.

a jebote,mnogo kenjate o Arisu,prosecna ekipa,i kako ce njih Braga da naduva lol

pa Aris je naduvao Saragosu jebote

a mi nismo naduvali ni Levadiu ni Groclin ni nikoga

po cemu smo mi onda ekipa koja je iznad proseka lol

kako ne kapirate da svi igraju fudbal

to je nasa sramota sto smo mi igrali na bod tamo,ali daleko od toga da ce njih svi sad da naduvavaju

Aris ce da uzme bod bragi sigurno gajbi,njima ce biti presudna tekma sa Boltonom tamo za odlazak dalje

Bolton lepo odigrao 2:2 sa Bajernom,a isti taj Bajern je sad tako Stutgart jako naduvao,da se posle onog provlacenja kod nas samo cekalo kad ce to neko da ucini...a najgore je sto smo mi proslavili Krosa,Hicfild sad istripovao da je on igrac za velika dela,a on usao i ni kriv ni duzan preokrenuo tekmu u Bgu...videlo se sad kako je iole ozbiljnija ekipa(i to bez najboljeg strelca i igraca,i jos pritom u zoni ispadanja u svojoj ligi) kaznila Bajern,jer je gospodin Otmar umislio da moze da izvadi Riberija i da ubaci mladjanog retardiranog bubuljicavog klinca...

Sa 6 bodova idemo dalje sigurno,nema sta dalje da se prica,prvo da pobedimo Bolton,pa onda da kalkulishemo :)

Edited by gruja

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Ne moramo da prodjemo, daj da popravimo formu, i nabijemo groblje, pa cemo polako za sledecu sezonu, da ostane Molina, da krene Salas da igra, i slicno, i bice ok tim

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Ne moramo da prodjemo, daj da popravimo formu, i nabijemo groblje, pa cemo polako za sledecu sezonu, da ostane Molina, da krene Salas da igra, i slicno, i bice ok tim

I ovo je domen teorije jer se zna da tje rasprodati sve na chemu da se uzmu iole dobre pare, ali jachatjemo ekpiu sa igrachima iz Napredka i Bezanije... Strashno...

Link to comment
Share on other sites

Jako mi je zao ovog baje. Od sveg srca mu zelim da prezivi. :( Pamtim derbije dok je on branio za Zvezdu...

c/p

Bivši golman Crvene zvezde i belgijskih ekipa Anderleht i Lokeren Zvonko Milojević doživeo je u četvrtak tešku sabraćajnu nesreću u Nemačkoj i nalazi se u komi. Sabraćajnu nesreću, koja se dogodila u okolini Ahena, izazvao je vozač kamiona koji je pri velikoj brzini udario u automobil kojim je upravljao Milojević. U automobilu se nalazio i otac srpskog fudbalera Gorana Lovrea, Milojevićevog bivšeg saigrača iz Anderlehta. Po poslednjim vestima Milojevićevo stanje je poboljšano.

Obojica povređenih dugo su ostali priklješteni u uništenom automobilu jer je lokalnim vatrogascima trebalo čak 3 sata da ih izvade i prebace u bolnicu.

Milojević je zatim operisan i trenutno se nalazi u komi, prenose lokalni mediji. S druge strane, otac Gorana Lovrea prošao je sa lakšim povredama.

Tokom dana Milojević se na trenutak probudio i pomerio levu ruku, što je odličan znak. Lekari su utvrdili da nije došlo do oštećenja kičmene moždine, što znači da srpski golman neće ostati nepokretan.

On je trenutno pod jakim sedativima,a očekuje se da će se probuditi za dva dana. Njegovo stanje sada je ocenjeno kao bolje i lekari procenjuju da je van životne opasnosti.

Link to comment
Share on other sites

znam coveka... veliki je to car... jednom sam ga prozivao kako to da kralj nije primio 800 minuta gol (ili tako nesto)...

miloje: dobar je decko, ali ukenja ga ponekad... kad god je kratak lopta u stativu...

ja: e jbg... pa i tebi se to desava... to je normalna stvar...

miloje: i meni se desava... ali se obavezno od stative odbije u gol... :)))

bolje mu je... oporavlja se... van zivotne opasnosti je... i izgleda da mu je izdrzao cetvri prsljen... nadajmo se najboljem...

jebem se u pedu za sitne pare

javite se mom makrou kaliju

cali = ghettopimp

aleluja barkase, aleluja!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...