Jump to content

obnova gazele


kRiK u tAmI

Recommended Posts

brate ispada da je ovaj beograd meka za zubare sa svakim kad se dotaknem teme o zubarima ima nekog najboljeg u gradu!

pa idi kod ovog pa cesh videti :) od opreme do asistentkinja :P

i opet nema parkinga pa da si još toliki!

nemam frku sa parkingom ni u centru grada ni kod vuka :) mozda jednostavno imam srece :P

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 170
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

sada relativno ima dosta zubara koji su opremljeni bash full tj imaju sve, to je mozda bila frka pre 10 dina, sad vishe ne. prema tome ako en prcash tu asistentkinju , ne znam koji se qrac cimash toliko:)

No one can survive becoming a legend.

i ja kazem jebiga! Kao da je jebiga neka magichna rech.

Link to comment
Share on other sites

Moj zubar je bio do jaja, pa je onda zapalio za SAD, pa se valjda sada vratio i ne radi vise posao.

Nasla mi keva neku komsinicu bosanku iz kraja, koja je ok zena ovako i sve to, ali ako treba nesto ozbiljnije da se radi - salje te kod drugih. :) Jbg

A zaista ne volim da menjam ljude koji mi popravljaju/odrzavaju zube.

u sredu i juče su kažnjavali kod uključenja kod arene, i to sam čak video da pandur juri lika koji je bio u žutoj pa se prestrojio kroz dve trake.

Jbg, onda ja samo imam mnooogo srece.

Ili uvek idem po onoj najvecoj guzvetini, kada verovatno ne mogu da kazne bas sve one koji se krecu desnom trakom.

facebook.com/speed.rs

Link to comment
Share on other sites

Ali GPS-ove linije su i ovako vetjim delom dana uglavnom prebukirane sve,zamislite sad nashta bi to lichilo kad bi se svi vozili gradskim prevozom!?

Metro je kljuchno reshenje!

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

gsp nikada u zivotu nije imao vishe autobusa, problem je kad ulete u guzvu pa se poremete intervali polazaka i onda naravno imash bus koji je pun koa sardina, jedan problem reshava drugi:)

a osim toga mi ovde govorimo o nechemu shto se moze uraditi odmah a ne za 5-10 godina. a taj metro pa to nam bace kao sharenu lazu pred svake gradske izbore.

No one can survive becoming a legend.

i ja kazem jebiga! Kao da je jebiga neka magichna rech.

Link to comment
Share on other sites

Problem je što se buržujčine vozikaju same svojim automobilima i tako prave mnogo veću gužvu nego što bi bila da više njih ide istim kolima ili gradskim prevozom. Redovne linije ne mogu da zaglave gazelu same, a i autobusi ne bi bili krcati kad bi išli redovno, a išli bi redovno kada spomenuti automobili ne bi pravili gužvu i blokirali gradski prevoz. Pustite opravdanja, znam šta gledam kad upadnem 65-icom ili 17-icom u saobraćajni horor, u svakom drugom automobilu sedi jedan čovek/žena, neće gospoda da uprlja svoju firmiranu odeću gurajući se sa pučanstvom na putu do banke u kojoj radi, i zbog njih redovno kasnim pola sata najmanje tamo gde bih inače stigao i pre vremena. Jebo ih ja, sve to treba na goli otok zbog izdaje radničke klase!1

Edited by voodoo_
Link to comment
Share on other sites

vudu se majmuniše ali zaista skoro ni u jednom automobilu u popodnevnoj gužvi na mostu nema više od jedne osobe. brojao sam ih jednom iz autobusa zaglavljenog u gužvi, i izbrojao 7-8 na celom mostu.

Link to comment
Share on other sites

Zapravvo, vudu se ne majmunise nego pogadja sustinu problema.

Pored toga sto pravi guzvu, 1 osoba u kolima je izraz po meni nevaspitanja i nebrige za okolinu i tako to, ako me neko kapira.

Jedino sto je vudu pogresio je ciljna grupa, jer je u prici 1 man car, mnogo vise nasih starih dobrih sunarodnika koji ce pre da se voze i zapale pljugu nego leba da jedu.

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

E nabijem vas sve na onu stvar, šta ja da radim što mi je posao da se vozam po gradu po ceo dan, da stavljem gumene lutke po autu da me ne bi pljuvali? Svašta...

BTW, jedini krivac za ove gužve je jebena država i gradska vlast koja već 30 godina serenda o metrou, obilaznicama i rekonstrukciji tramvajske mreže i ostalim glupostima.. pričaju a ništa ne rade.

Evo ga i drugi edit: i ono što urade nije za kurac, šine krive, asfalt puca ili se topi na vrućinama, ne mogu jebene razdelne linije za trake da nacrtaju, a da ih prva kiša ne obriše. Prvo mi raskopaju ulicu, menjaju cevi šta li, onda asfaltiraju, da bi posle2 nedelje došla druga firma koja ponovo raskopa tu ulicu pošto prave prakinge. JAvašluk, bezobrazluk i pranje para!

Edited by Santa

Svakoga dana u svakom pogledu, sve više napredujem

Link to comment
Share on other sites

E nabijem vas sve na onu stvar, šta ja da radim što mi je posao da se vozam po gradu po ceo dan, da stavljem gumene lutke po autu da me ne bi pljuvali?

Da, gumene lutke su kul. A mozes staviti i jozzu na suvozacku, ugraditi ono da ti skace astra kao sto imaju crnci i da idete u stetu.

Mnogo je vise ljudi koji se vozikaju DO posla, do bleje, do kafica, nego vas sto radite prakticno automobilom :)

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Obrni okreni, ljudi koji sami voze 1 auto su kolko sam ja nacuo u metropolama nedopustiva stvar.

A mi bi i da budemo metropola, al i seljaci.

Generalno, nekulturniji smo nego ikad.

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...