Jump to content

Film koji vas je potresao


Recommended Posts

bas sinoc legoh da spavam, kad ono vrtim kanale da vidim sta ima, i vidim na pinku film sa son penom..

u pitanju je I am Sam potresna prica o retardiranom coveku koji se bori za starateljstvo nad svojim detetom od 6 godina!

ne secam se kada sam se poslednji put ovako potresao, inace me filmovi nesto ne doticu preterano, ali ovo sinoc..

cak sam i bio na ivici suza, ono oci pune, samo sto ne krene..

i to me dovelo do toga da vas pitam da li ste imali slicne situacije? koji film vas je, onako, pogodio?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 68
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

blow sa jonny depp-om me uvek ubedaci, onaj kraj kad sedi u zatvori i dolazi mu tjerka on je grli pricaju i onda skonta da je utripovao celu scenu i kaze panduru da ocekuje posetu sutra...

znaci mega skenj

If there's some higher power that controls my fate, i would like to meet him, shake his hand, then crack open his ribcage and tear out his heart.

Link to comment
Share on other sites

Pazi cemu smajli, mi smo se svi smejali mom drugu dobrom, vice sampionu jugoslavije u BB, jer je ridao u domu sindikata. Ali jebi ga, nije mogao da izdrzi i zaridao je uzasno. A da zavrsim, jesmo se mi smejali, ali smo gutali suze, bilo nas blam da ispadnemo pickice.

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Scena kada King Kong umire a tad mu se radja sin. Braveheart, kad ubijaju doticnog. Uglavnom krene ona muska kad je stvarno neka scena ubedacena tipa gine lik za kog si navijao tokom celog filma zarad spasenja ostalih ili tako nesto.

Ljudi se dele na optimiste i one koji znaju bolje.

Link to comment
Share on other sites

Da li se neko seca crtanog Plava princeza? Bio je svojevremeno na NS Plus. E pa poslednja epizoda tog crtanog filma je jedina stvar sa ekrana na koju sam stvarno plakao, sa sve suzama, tugom i zaloscu.

Ovdashnji

 

P.S> nickwoode, zasto se ne "log_out"-ujes kad si na forumu sa mog kompa? DovlaGSI

 

:)

Link to comment
Share on other sites

Uvek me rastuze Zivot je lep i Zelena milja [:(]

'Lo, there do I see my father. 'Lo, there do I see...

My mother, and my sisters, and my brothers.

'Lo, there do I see... The line of my people...

Back to the beginning. 'Lo, they do call to me.

They bid me take my place among them.

In the halls of Valhalla...

Where the brave... May live...

...forever.

Link to comment
Share on other sites

rekoh da ne placem,al neko me nije shvatio ozbiljno [:D] [:D]

U jaslicama mi se diz'o,sa 5 sam ga drkao,prvog dana skole mi je pusila na odmoru,u drugom razredu sam jebeo prvi put-i to dve drugarice,u trecjem sam jebao profesorku,kita mi je 25cm u ladnoj vodi,jebem svaki dan-a nekad i cescje....Imas ista iskustva? pridruzi se http://forum.klanrur.rs "cuz we fuck on first date"

Link to comment
Share on other sites

Pazi cemu smajli, mi smo se svi smejali mom drugu dobrom, vice sampionu jugoslavije u BB, jer je ridao u domu sindikata. Ali jebi ga, nije mogao da izdrzi i zaridao je uzasno. A da zavrsim, jesmo se mi smejali, ali smo gutali suze, bilo nas blam da ispadnemo pickice.

Smajli otud što sam se nasmejao, kad sam se setio da sam kao klinac pamtio kako Švarci ne pokaže podignut palac već tri prsta u toj sceni. :) Neki srpski trip. ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...