Jump to content

Pričajte!


Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Sutra krecem za NS na onaj krigla fest ili kako vec, pa posle toga direktno sa klubom idemo na pripreme. Daklem nece me biti jedno 10-tak dana. Vec vidim ono kada se vratim 3 nova strane topika i jedno 2000 postova, crap :/ to je 3 dana "posla" :)

Link to comment
Share on other sites

Uzeo sam kesh za sve shto sam radio skoro i danas oko 18h krecem put prelepog bugarskog mora (rajt) sa josh 11 ljudi. Ne znam kako smo uspeli da se organizujemo svi, ali ajde, dok funkcionishe, kul...

Pozdrav drugari, na 10 dana, jel`.

Link to comment
Share on other sites

Ko planira da ide iz grada u Zemun (i obrnuto) nek se prvo prekrsti, pa tek onda udje u bas... Glavna se popravlja, a prilaz Brankovom sa "nase" strane je zatvoren. Jedina sigurna stanica posle zelenjaka je ona kod Zemunske bolnice, kod parka...

Link to comment
Share on other sites

pa preko gazele, ako ni ona nije zatvorena?

ma do zemunskog stadiona iz nbgd 45, 73 i to, mogu da se penjem peske na kraju tosinog, ali jebes ti to:) mislim, ako glavna ne radi, od tosinog pa do okoline stadiona, ugrinovacke i tih kuraca ne mos nikako basem...

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

raspadam se od posla ovih dana. tek sam se sada probudio i mrzim sebe sto sam propustio veci deo dana...ali sta cu sad. Idem malo da se promuvam do zemuna, da vidim jednu prodavnicu bicikala i da svratim malo do savane.

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

nemoj kupovati bajs u radnji, igi :)

nego, je l' mnogo teško stići od sava centra do autkomande u 17h? znam za inače, nego sad bi kao trebalo da je manja gužva jer je avgust, godišnji odmori i tako to..

Link to comment
Share on other sites

ma do zemunskog stadiona iz nbgd 45, 73 i to, mogu da se penjem peske na kraju tosinog, ali jebes ti to:) mislim, ako glavna ne radi, od tosinog pa do okoline stadiona, ugrinovacke i tih kuraca ne mos nikako basem...

pa idesh i dalje 45-com, samo shto netje itji kroz glavnu nego pored bolnice, uz ugrinovachku direktno.

ja bio na ruchku, prezhiveo kolaps u saobratjaju, i sad se spremam na novi. idem do grada da se vidim sa sekom malo... pali u london za par dana. ostaj da zhivi tamo. shto je super i bedak. super za nju, bedak shto se netjemo vidjati ko zna koliko :/

Link to comment
Share on other sites

ustao o5 sa glavoboljom... sacu da se nakrmachim pasulja, pa ondak o5 malo bleje, i o5 frp...

jos danas... sutra je vec 4vrtak Allmighty, i nema sanse da nolajfujem uz sheet i d20...

sutra piiivoooooo [:D]

Ko je nub ne budi mu drug.

I mean you harm.

Link to comment
Share on other sites

nemoj kupovati bajs u radnji, igi :)

nego, je l' mnogo teško stići od sava centra do autkomande u 17h? znam za inače, nego sad bi kao trebalo da je manja gužva jer je avgust, godišnji odmori i tako to..

Nije mnogo strasno ja idem na toj destinaciji svaki put kada idem za CISCO ono uletis u 18 i pici. Sada nisu cak ni velike guzve.

Ufff najedoh se za sve pare, sada malo da se odmorim, u grad da se vidim sa lepsom polovinom i onda na pakovanje (deo koji najvise mrzim) uvek sebi kazem "ponesi samo neophodno", i onda se ispostavi da mi je stosta neophodno i uvek ponesem 20% vise stvari nego sto mi zapravo treba. Ali dobro jos sam u limitu, kada nosis preko 50% stvari koje ne iskoristis to je siguran znak da si zena.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...