Jump to content

Pričajte!


Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ogovarale marinicu..

uber smo ljubomorne na njena rebra..

=]

edit: nisam u mogutjnosti da potrefim slova..

:/

mrzim leto!

otju sneg!

zimaaaaaaaaa..

dolazi zima zimaaaaaaaaaaaaaaa..

bitje puno kijanja i kashljanja..

zimaaaaaaaaaaaaaa..

\o/

Edited by moi
Link to comment
Share on other sites

@zenska RUR ekipa: Load Save Delete Koshutnjak?

Bila kul atmosfera, mada darkpsy malo ozrachi posle odredjenog vremena, al ae.

Nego, na Adi je mnogo dobro uveche, samo shto je prevelika guzva vikendom, pa mora da se rezervishe sto, ili da se dodje mnogo ranije, ali recimo TopFM zurke su uvek mnogo predobre.

@Sejnt: Moja sestra je imala isti takav sudar, bukvalno isto, samo shto je udario u prednje krilo. Dobila je 3k din kaznu za prelaz preko pune, on i osiguranje su platili sve ostalo.

@topic: Jel moguce da je i dalje ovoliko vruce? Ortakinja iz Italije kaze da je "zahladnelo" tamo, samo 35C je, pa ce valjda i ovde to da stigne. Cudno...do pre 15 dana mi je 35C bilo OMGVRUCE! a sad se molim za tu temperaturu. A josh moram da radim brdo ovih dana, previshe posla, al` dobro, skupice se jako dobar kesh za more, shto je dobro.

31. jul, here i come.

Edited by Green
Link to comment
Share on other sites

vrnuo se sa drumotira pun utisaka

bio sam na najvishem vrhu durmitora bobotob kuk - 2523m! yeah baby, pre njega sam se uspentrao na oblu glavu - 2303 . dosta za jednog pochetnika :)

usput sam obilazio i durmitorska jezera, kupao se u njima, klopao prsut i sir i naravno tochenonikshicko wtf!!! mega!!

sad pripreme za letovanje da oporavim kolena i zglobove ;)

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

@Sejnt: Moja sestra je imala isti takav sudar, bukvalno isto, samo shto je udario u prednje krilo. Dobila je 3k din kaznu za prelaz preko pune, on i osiguranje su platili sve ostalo.

iskreno se nadam da ce tako biti i ovde [:D]

Link to comment
Share on other sites

omfg i ja bio na tenisu!

sa 2 drugara, jedan bolji od mene, drugi malo slabiji

i ono dobio oba "zagrevanja" 2:0 i onda izgubim set vs bolji ortak 3:6, drugog dobijem 7:5 i mnogo sam hepi sto i raspad-igrach poput mene mozhe da shamara loptu =o))

zastrashujuce kako se chovek posle dobreo oseca \o/

quote by nemanja: "ovo je moja crkva, ja se posle sporta dobro osecam, a ne nakon priche nekog matorog chliagera kako sam greshan" ;o)))

Link to comment
Share on other sites

prosto je ponizavajuce koliko je papira potrebno da bi se otislo na 6,7 dana u zapadnu evropu. Kao da nosim klice bubonichne kuge ili sam domacin nekom vanzemaljskom parazitu.

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

pa kad smo nas dvoje kulturni (i elkovetni shto bi sa1nt rekao a shto nema veze sa ovim).

da sam ja lag recimo, a netju da kazhem da nije kulturan, samo da nema dlake kad je hejt u pitanju :D. elem, da sam ja lag, napisao bih ti da se vratish na planinu sa koje si sishla :]

edit:

sretan put jednon jedinom tjilimu. ljubaaaaaav :*

u, oprosti. stavicu gej avatar. mozda me zavolis.

to bi mi bas znacilo. bas.

Out of reasons to charm you.

Link to comment
Share on other sites

odigrali neki rur mix , sada odoh u krevet , ako uspem da zaspim od vrucine..

-"Don't think, feel! It is like a finger pointing away to the moon. Don't concentrate on the finger or you will miss all that heavenly glory."

-"Love is like a friendship caught on fire. In the beginning a flame, very pretty, often hot and fierce, but still only light and flickering. As love grows older, our hearts mature and our love becomes as coals, deep-burning and unquenchable."

Link to comment
Share on other sites

hmm.. koji sam ja bio glupi konj sto sam ostavio pre 3 godine izevsnu devojku lol.

sad tek vidim :\

ali avaj, nebitno... lajf gouz on \m/

osim toga, eto, bio popio pivo, ispricao se bas lepo sa ex, i sad dosao kuci da otpadnem za sve pare do jutra [:D]

Ko je nub ne budi mu drug.

I mean you harm.

Link to comment
Share on other sites

hmm.. koji sam ja bio glupi konj sto sam ostavio pre 3 godine izevsnu devojku lol.

sad tek vidim :\

ali avaj, nebitno... lajf gouz on \m/

osim toga, eto, bio popio pivo, ispricao se bas lepo sa ex, i sad dosao kuci da otpadnem za sve pare do jutra [:D]

Brate jesi ti ikad imao SADASNJU RIBU?

:D

Vidi zadnja 3 posta (racunajuci i moj) ko da je sreda LOL!!11

Inace svaki dan sve teze podnosim :) jebem ti vrucinu.

Edited by f4ts0

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...