Jump to content

Pričajte!


Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Aaaaaaa!!! Prokleti zivote, prokleti usude. Bez fotoaparata ili drugog alata u sudnjem trenutku. Da li od vrucine ili od nespavanja, mada mi se cini da nikad lucidniji nisam bio ali najbolje dupe, najbolja sisa i najlepsa devojka sa najsladjim osmehom je bila uocena. O usude, proklet bio sto nisam imao nacin da ovekovecim tu lepotu. Aaaaaa!!!

Sama dokaz njene lepote je trenutak kad sam je ugledao da sam ne razmisljajuci i bez ikakve samo kontrole odradio onaj gest sa izdisajem, znate ono kad izdahnete sa napucenim ustima, pa izbacite zube ko da vam je zima. Devojka se samo nasmejala i produzila dalje dok sam ja pokusavao da odlepim donju vilicu i jezik od asfalta.

Redak trenutak za mene, redak.

sto je nisi silovao? vredelo bi [:D]

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

jbt razvaljujem se od spavanja i shto je najgore opet po ceo dan zevam. sretjom pa sam vratio apetit u normalu i zaustavio gubljenje kila inache bih nestao. serem se u ZhTP i njihovu organizaciju transporta, a kewa ko da otje da me ubije sprema tonu neke tople hrane i josh pritom me cima da iznosim neke kauche i pichke materine. samo da vishe sutra krenem na to jebeno more da me vidi sunce malo.

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

o, bože, svaki put kad pomislim da ne može biti gluplja...

tebi u gikzorstvu baš nedostaje što nisi nikad koristio dos (ono pitanje o .bat fajlovima i sad ovo)..

elem ovo će ti raditi posao ako ti je link tipa ngo.hosting.net, al ako imaš www.hosting.net/ngo/, onda ćeš opet morati da menjaš.

svrha je da salje relativni link na root servera, sto radi u svakom slucaju, i zbog cega mi je i trebalo. problemi sa /ngo/ se mogu nadomestiti koriscenjem PHP-a ili .htaccessa, sto je bila nepotrebna komplikacija u mom slucaju..

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

Idemo na tursku svadbu! ;)

Ovde u kompleksu su turci odlucili da naprave svadbu, sto je jako interesantno jer je isto kao kod nas, samo nema prasetine :) Al' zato zabavno ovim belgijancima i englezima, nikad tako nesto nisu videli. Ali je tons of fun, sve zajedno sa pevaljkom koja pojma nema :))

Ovde su lepe temperature, i bas je prijatno, cak i za pokoju partiju raspalog tenisa, kao priprema za ovo rur challenger okupljanje. lol :)

Link to comment
Share on other sites

popio sam 4 piva, kao da sam popio 4 case vode, jebeni smor. idem da spavam, sutra treba da kupim peskir za plazu i odo.

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

ufff.. blagi nasis pivom... meeting sa 2 ex, i ugovaranje nekih akcija (vrlo verovatno aseksualnih, al nikad se ne zna zomg) za nedelju i sledeci vikend, i tako...

überraspadanje ovako... cekam sutra da zapalim do grada sa ortacima, da se o5 nacirkamo... sa njima je uvek kul piti [:D]

Ko je nub ne budi mu drug.

I mean you harm.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...