Jump to content

Pričajte!


Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

@ dule,

ja nocas skipovao :\

al sutra cu nadoknaditi [^]

elem, odo da igram malo djavola sa J-jem, posto sam ispizdeo u NWN-u za sve pare... koje jebene XP penale imam kao rogue/shadowdancer/assassin... ladno sam za onog Ancient Dire bear-a (poznatijeg kao "ajde da kampujemo ovde jedno 3 sata, i levelujemo kao krmad") u srcu NV wooda, i koji inace vredi oko 400 XP-a, dao jebena 2 Xp-a.

skenjao sam se opastno :\

elem, Djavol [:D]

//edit

z0mg, 2 sorce i dalje uberimba :D

bilo je dojaja...

Edited by ch1zra

Ko je nub ne budi mu drug.

I mean you harm.

Link to comment
Share on other sites

e kole, slikao sam jednog slovenca na stonsima koji je isti ti.ne znam zasto ali pravite iste face kada se slikate. sad cu da okachim sliku

847956908_d355a1035e_b.jpg

Kole nikad ne bi nosio tako ruznu torbicu oko struka.

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Jebeni pakao od rane zore, a osecam da ce kad ja budem na godishnjem da bude grozomorno vreme i da pada kisha svih 15 dana. Strashno.

Code Realms

Evo je, bice nevolje...

Unutar svake normalne osobe postoji ludak koji se bori da izbije na povrsinu. Niko ne poludi brze od potpuno normalne osobe.

One... Two... Freddy's coming for you...

Three... Four... Better lock the door...

Five... Six... Grab a crucifix...

Seven... Eight... Gonna stay up late...

Nine... Ten... Never sleep again!!!

Link to comment
Share on other sites

inache, ako se pitate zashto je sinoc nestalo struje, odgovor je zbog malo vece explozije na bkosi:)

takodje, ridzu mozete lako prepoznati jer i oni nose odela.

No one can survive becoming a legend.

i ja kazem jebiga! Kao da je jebiga neka magichna rech.

Link to comment
Share on other sites

joooj koliko sam se sinoc iznervira! tj jutros! u 2h samo puh! i nestade struja, a ja u sred igre.. bez sejva... smor

al ima i pozivna strana! sa balkona se moglo videti nebo, cisto nebo sa milion prelepih sjajnih zvezda.. i avionima koji sharaju nebo.. ma prelepo!

Link to comment
Share on other sites

Ju, sad usto... bio sinoc na salsi u havani.... kolko je to dobro mesto za likove bez riba... ako umes igrati, mozes smuvati jedno 80% riba tamo.

bilo odlicno.

a ako ne znash igrati onda ne mozhesh? :D

i da, izgleda da j ceo grad bio u out-u, ili skoro ceo. prebrojali smo da bezhanija, zemun, nbgd, a ako je verovati jednom gospodinu, onda ni centar i banovo brdo isto nisu imali struje. i eto, margi kazhe da je do eksplozije neke, chega ne znam. znam da mi je drugar javio da je chuo eksploziju a ja mu rekao da ne sere =)

ostao znate, lido ceo dan verovatno. uveche kanter valjda i tako...

Link to comment
Share on other sites

dule mislim da je krajnje vreme da nachinish sudbonosni korak ka vinu ;o))

also za struju

Noćas su bez struje ostali delovi Zemuna, Novog Beograda i Savskog venca zbog kvara na trafostanici Beograd 5 na Bežanijskoj kosi.

Kako saznaje B92 iz Elektromreže Srbije, noćas oko 2 sata je eksplodirao reduktor na toj trafostanici. Iako zvuči kao lokalna vest, ona se tiče cele Srbije jer je uzrok eksplozije - visoka temeperatura.

U Elektromreži Srbije su za B92 rekli da su stručne ekipe uspele da "preusmere potrošače na alternativna napajanja električnom energijom, a sam kvar biće otklonjen u toku dana."

divota, stanovnici bezh kose se nisu dovoljno nadisali zapaljenog trafo ulja za vreme bombardovanja...buducnost je u onkologiji i tells ya >=o)

Link to comment
Share on other sites

primetio sam da ljudi ovde chisto spamaju, chak ni ne prochitaju 2,3 posta iznad svog, recimo ovaj dule, koji da je pogledao samo 3 posta pre svog, ne bi postavio to pitanje, stator recimo takodje koji ovde kao trazi neki savet a pri tome nije u stanju da odgovorui na pitanje, na koje bi sigurno rekao neshto samo da je prochito jedan od postova ljudi koji su mu odgovorili.

u svetlu svega ovoga ne znam ni koji qrac ja pishem ovde ovo, ah da +1

Edited by Urgh

No one can survive becoming a legend.

i ja kazem jebiga! Kao da je jebiga neka magichna rech.

Link to comment
Share on other sites

primetio sam da ljudi ovde chisto spamaju, chak ni ne prochitaju 2,3 posta iznad svog, recimo ovaj dule, koji da je pogledao samo 3 posta pre svog, ne bi postavio to pitanje, stator recimo takodje koji ovde kao trazi neki savet a pri tome nije u stanju da odgovorui na pitanje, na koje bi sigurno rekao neshto samo da je prochito jedan od postova ljudi koji su mu odgovorili.

u svetlu svega ovoga ne znam ni koji qrac ja pishem ovde ovo, ah da +1

brate, pa i ti ponekad bulaznish (kao ono za 10-12 km) [:D] ja dok sam se profesionalno bavio vaterpolom, kondicioni trening mi bio 6km svaki dan u partizanu :) sad bih mogao 600 metara mozda da isplivam :P

:*

Link to comment
Share on other sites

ja bih mogao da isplivam verovatno 25 do 50 kraul i onda u povratku 50 prsno i onda bih prsno. Zato kad odem na more ima da se zategnem.

Margi, sisice mala, da si citao moje postove od pre nekoliko meseci ne bi pisao taj post, al sta sad da se radi.

U Berlinu je isto toplo, mada ne kao u BG-u. Zato izlazim kasnije.

-----------------

nema vise zezanja

A.B.

Link to comment
Share on other sites

pre nekoliko meseci i nekoliko postova iznad su 2 razlichite kategorije:))

zapravo pre metar dana nisam ni ulazio u prichajte, sad onako povremeno.

@saint, ma vi ste male sisice, mi smo trchali po brdima tare, jarugama i od odmaralishata na mitrovcu do kozje stene shto ej nekih 12 km, mada trener je skontao da je ta staza previshe ravna, pa smo trcghali neke krugove po shumiama i gorama;)

No one can survive becoming a legend.

i ja kazem jebiga! Kao da je jebiga neka magichna rech.

Link to comment
Share on other sites

pre nekoliko meseci i nekoliko postova iznad su 2 razlichite kategorije:))

zapravo pre metar dana nisam ni ulazio u prichajte, sad onako povremeno.

@saint, ma vi ste male sisice, mi smo trchali po brdima tare, jarugama i od odmaralishata na mitrovcu do kozje stene shto ej nekih 12 km, mada trener je skontao da je ta staza previshe ravna, pa smo trcghali neke krugove po shumiama i gorama;)

ma brate, idi u artiljeriju u aleksinac, pa kad budesh trchao uzbrdo po rujevici i trkao se sa kozama pod 30kg ratne opreme, onda da te vidim :D

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...